Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

NinjaTrader market replay - playback data


Lucínek

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 224
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

  • 1 month later...
  • 3 months later...
  • 2 months later...
  • 2 months later...
  • 1 year later...
  • 2 týdny později...

Dobrý den, měl bych otázku ohledně replay dat.
Mam stažená level 1 i 2 data. Chci udělat paper-trading jedné strategie, kterou plánuji obchodovat na trhu s ropou. Vstupuji pomocí příkazu stop-limit. Zajímalo by mě jestli je v tomto případě alespoň částečně zohledněn skluz v plnění. Někdy mě to hodí o tick lépe, nebo hůř. Jde mi o to, že tam občas přilítne pálka kontraktů, která cenu posune třeba o 8 ticků na sekundovém baru. Automatick se svym příkazem musim dostat plnění až po nich. Je to jen śtestí, že mé to ještě nehodilo špatné plnění, nebo tyhle velké skoky NT ignoruje a proste mi hodí při replay jen o tick horší plnění?
Děkuji za odpovědi.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj, mám menší problém s načítáním dat do MR. Mám stažená data na trh NQ 9-11, na měsíc červen. Do 17.6.2011 (pátek) šlo všechno v pohodě. Tohle se mi nestalo vlastně nikdy. A po víkendu načtu 20.6.2011 taky v pohodě, ale když načtu další den, tak mi Ninja ukazuje graf bez předešlého dne, čili pořád vidím jen pátek sedmnáctého, víkendovou mezeru a pak jakoby gap (bez pondělního dne) a vidím až úterý. Takhle mi to dělá celý týden, že při pátku 24.6. se mi nezobrazuje pondělí až čtvrtek. Nevíte někdo kde se stala chyba? V nastavení data series v session templates mám 24/7. Nestalo se vám někomu něco podobného? Předem díky za případnou odpověď...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Jeckob:
maj v tom u Ninjů ňákou botu (a není sama). Mě to dělá u předchozího dne spuštění replaye - jeden den chybí a pak si to dva dny plácá do jedné svíčky a myslím, že jednou jsem také zahlédl celý týden do jedné svíčky. Tedy na denních grafech. Takže se podle toho už neorientuji protože s tím nic nenadělám. Nahrát denní data z Kineticku nestačí.

Ale třeba má někdo řešení?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dneska zkusím stáhnout data znovu a uvidíme co to udělá...Ale jak říkám, stalo se mi to poprvé, tak jsem byl trochu .zaskočen...Zajímalo by mě, jestli tyhle mezery (když to je třeba vidět poslední den 17.9. pak nic a až 23.9., čímž vzniká mezera mezi close CLOSE cenou 17.9. a OPEN cenou 23.9. což rozhází i indikátory) mají vliv na signály na indikátorech...viz obrázek

17131

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Jeckob:

Každopádně tam máš 23. 6-tý(tu). A jak to tak vypadá nahráváš si data do Replaye sám, tudíž při přehárávání se samozřejmě zobrazí jen úseky co sis nahrál a tak mezi nimi budeš mít gapy a indikatory budou zblbý. Pokud to budeš chtít kompletní, pak si to stáhni pomocí File-Utilities-Download Replay Data a to tak, že včerejší den si budeš natahovat nejdříve až bude dnes ráno šest protože to oni mají půlnoc a až pak to přehazujou do nového (svého) dne. U starších než včerejších dat už to tím pádem samozřejmě neplatí a je to tudíž jedno.
Pátky se dají stahovat už v 22:15 hod. našeho času.

Obyčejně vzniká mezera mezi pátkem a nedělí protože v jiné dny v týdnu je tam jen 15 min. přestávka mezi 22:15 a 22:30 kdy ale platí velkej noční Margin (dochází k vyúčtování) a 30 min. přestávka mezi 23:30 a 0:00 (obojí pokud jde u futra na amíkovy indexy (ostatní mohou být jinak)) kdy už by měl stačit jen intraday margin.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...