Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

NinjaTrader market replay - playback data


Lucínek

Doporučené příspěvky

Jeckob:
když to uděláš pomocí "File-Utilities-Download Replay Data" tak tam budeš mít celých 24 hodin bez těch 45 minut co se odpočívá. (Vybrat správný kontrakt a den (ne jako tady;))).

Pravé tlačítko myši na okně Replay jsi už zkoušel?
Po zvolení "Available data" si můžeš prohlédnout co tam vůbec od kdy do kdy a od kolika do kolika máš a po zvolení "Go To" si určíš přesný čas startu (používat posuvník je akorát na nervy když tam toho má člověk víc, ale je to přežitek ze starší verze (6.5-ky, teď je 7-ička) kdy to bylo jen na jeden den).

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...
  • Odpovědí 224
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Zdravím všechny tradery.
Mám dotaz, snažím se stáhnout data podle tohoto návodu - www.financnik.cz/komodity/recenze-sw/ninjatrader7-replay.html
a nevím, jestli jestli se data někam stahijí a jestli se vůbec stahují. Měli by se stahovat asi do adresáře NT/db/data ale tam nic není.
Připojím se k "External Data Feed" v pořádku (svítí zeleně v levo dole), pak si vyberu data které chci stáhnout "File-Utilities-Download Replay Data" . Vyberu si třeba TF datum 11.7. , zaškrtnu obě level a dám ok. V pravo dole mi to píše (Downloading level I replay data TF 12-11, pak to za chvíli skočí na level II ale pak už se nic neděje. Data v adresáři "db" nejsou.

Nevíte co dělám špatně?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Diverjh:
prosincový kontrakt se tehdy ještě neobchodoval tak aby k němu byla data. Buď si datumově šahej někam k 6. září, nebo změň kontrakt na 09-11. Pak by se tam něco náhrát mělo. "External Data Feed" s náhráváním dat vůbec nesouvisí, na ten klidně zapomeň, to je drobná vada na kráse článku. ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 týdny později...

Dobrý den,

Jsem co se týká Ninji začátečník. Jde mi o to získat od Zen-fire historická data pro intradenní backtestování mini dow YM (ideálně s nějakým 10 min timeframe). Nejsem si jist jestli se vůbec můžu k něčemu takovému dostat(myšleno bezplatně). Jedná se mi o data za poslední rok/dva a pokud se k nim nedostanu bezplatně rád bych se k nim dostal i přes nějakou úplatu. Potřebuji začít backtestovat svůj obchodní systém a toto je malý zádrhel přes který se nemůžu i přes tutoriály a diskuse prokousat.

Můžete mi prosím poradit nebo mě odkázat na nějaký zdroj těchto dat, které by mi mohl Ninja nějak interpretovat?

Myšleno v první řadě bezplatné, jde mi však o kvalitu a spolehlivost dat proto v druhém kroce zaplacené.

předem díky.

S pozdravem,
Vojta

Link to comment
Sdílet pomocí služby

ok tak to pro mě není úplně vhodné řešení. Chci se otevřít účet kolem 3000 USD během příštího roku. Zatím jsem toho však moc neotestoval, takže jednoduše potřebuji prvně kvalitní historická data než se budu pouštět do fundování účtu.

Poradil by mi někdo nejlepší cestu jak se k těmto datům dostat?

Vojta

Link to comment
Sdílet pomocí služby

lucker:

Ahoj, dlouho jsem pátral a psal si s Mirus futures až mi nakonec řekli, že poskytují zdarma tato data. Stáhnul jsem si NT7, zaregistroval se na stránkách mirus futures a přes Zen-fire připojil platformu. Vše podle návodu z finančníka. Potom když dáš open ->new->chart a vybereš si jakou komoditu chceš, tak v pravém sloupci zadáš kolik dní chceš aby se ti zobrazovalo "days to load". Poté jen OK a je hotovo.

Měl jsem trochu problém jelikož se mi zobrazovalo pouze posledních 10 dní, ale pokud v otevřeném grafu klikneš pravým tlačítkem do postoru, poté na "data series" a dáš opět načíst 365 dní"days to load" tak už mi vše běhalo v pořádku ať jsem měnil time frame jak chtěl.

Doufám, že ti to pomůže, nicméně mám za to, že data jsou pouze za poslední rok(což je alespoň pro mě dostačující).

Kdyžtak se ptej.

Hodně štěstí.

Vojta

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...