Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

NinjaTrader market replay - playback data


Lucínek

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 224
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Ještě mě napadá, že když se přes noc, či na pozadí, nechá puštěnej Replay na 500x násobné rychlosti aby nahrál co nejvíc replay dat dnů do grafu, tak na tom lze také backtestovat už teď, včetně prověřování pomocí Ninja Strategy Analyzeru. U notebooků je pak výhoda, že se nemusí vypínat a lze jim vnutit režim spánku aby se dalo pokračovat další den.;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahojte. Ja pouzivam uz dlhsiu dobu ninju v kombinacii s zen-fire tymto stylom. Teda tak ze si ucet vytvorim z ineho PC. Samozrejme k tomu treba mat vzdy novy e-mail, inu IP adresu cize niekde z inej kaviarne a treba mat aj inu Mac adresu, teda ak sa nemylim tak je to asi nejake vyrobne cislo pocitaca. Asi najjednoduchsi sposob je ta kaviaren, pripadne pocitac niekoho znameho. Mne to funguje tak ze si takto vytvorim ucet a potom sa uz klasicky prihlasim z mojho pocitaca, cize to by Vam malo fungovat. Akurat som si vsimol pri poslednom vytvoreni uctu ze zmenili tip prihlasovacieho mena, to je jedna vec a v poslednej dobe sa mi stava ze mi vipisuje hlasku login failed aj ked su udaje spravne. Zrejme maju nejaku udrzbu lebo sa mi to stava cez vikendy a sviatky. Aj momentalne mi to nejde spustit (je nedela).

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...
  • 2 týdny později...
  • 3 týdny později...

Ahoj,
přečetl jsem komplet vlákno a jsem ve stejném problému jako ostatní. Od podzimu jsem backtestuji intradenní strategie - nejdříve jsem jel z historických dat, které jsem kdesi sehnal. Pak jsem se dostal do roku 2011, začal jsem to tahat přes Zen-Fire a Ninju.

Dvakrát se mi podařilo změnit uživatele vždy po měsíci z jiné IP. Tento měsíc mi to ovšem z nějakého důvodu nejede. Netuším, jak to řešit.

Koneckonců jsem redy si někde historická data i koupit, hledám nějaké optimální řešení.

Poradí někdo svoje zkušenosti?
díky
Honza

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím, asi jsem se do toho nějak zamotal a i přes čtení článků na foru nevím, jak se vymotat. Potřeboval bych poradit, jak někde získat ( koupit ) data pro backtest. Mám stažen program NT7, kde jsem zkoušel výše uvedený postup, ale vzhledem k tomu, že s programem ještě moc neumím, nevím jak je zobrazit. Momentálně nelpím na tom, abych musel mít data v NT ( i když by to bylo nejpohodlnější ). Teď si stahuji grafy na barchartu, ale to není uplně to pravé ořechové. Naveďte mě prosím někdo na postup, jak se k datům dostat. Plánuji obchodovat intradenně zde doporučené trhy pro začátečníky tzn. ER2, NQ, YM, Corn.

P.S. Na IB jsem se neptal - prý takovou službu nenabízí. Z Mirusu mi nasali, že pro získání dat si musím založit účet. To ale plánuji až na jaro příštího roku :-(

Předem moc děkuji za pomoc.... Honza

Link to comment
Sdílet pomocí služby

v NT7 dej FILE -> Utilities -> Download Replay Data a tam si zvol den...ale ještě předtím musíš mít vybraný trh v Tools -> instrument manager, kde si zvolíš trh + kontraktní měsíc

Potom co to sosneš v download replay datech tak dej File -> Connect -> Market Replay Connection a vyber dny, které jsi si stáhl

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Jen doplnim, mozna je to hloupost, ale prijde mi ze to tu par lidi nevi... Kdyz ty historicky data stahnes a pripojis se pres connection na replay data, tak ty samotna data vyberes tak, ze v tom replay okne kde je sipka pro play, kliknes mimo tu sipku v oblasti toho okna a objevi se ti kontextove menu kde lze vybrat stazena data a pres volbu "Go" pak urcity den a cas od kdy to chces prehravat.

Rob

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...