Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k článku: Jak může playback pomoci v daytradingu


Doporučené příspěvky

odporucam tento program www.forextester.com/ ,je to sice primarne urcene k forexu, momentalne sa vyvija forex tester 2 beta (beta uz vie pracovat s tickovymi datami), myslim ze ak by clovek chcel na tom testovat aj futures tak si myslim ze by problem nebol, staci napisat na support a mozno sa docka podpori, lebo data sa tam daju importovat

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 37
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

paveln
souhlasím, backtestuji od počátku roku a pravdou je, že se toho dá za měsíc zvládnout hodně. Každému vyhovuje jiný přístup a je skvělé, že je z čeho vybírat. Nejdříve jsem musel nakoukat formace a vše mi trvalo déle než nyní, ale stále je třeba ještě trénovat - testovat a pracovat na zdokonalování svých schopností všímat si příležitostí (patternů) a možností, které trh nabízí.
Playback hodlám využívat ke hledání vhodného timeframe a k mému naladění na tikot trhu před obchodování, jak bylo popsáno v článku.
Je opravdu svkělé a inspirující číst články Tomáše a Petra a příspěvky diskutujících.
Díky:)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

III
Aj tak by ma strasne zaujimalo ci to fakt Ninja nedokaze. :S Pretoze tie data v sebe ma, len mu treba nejak prikazat aby spustal vsetky ktore ziskal nie len tie ked bolo zapnute Run market connection. Som si isty, ze existuje este minimalne 10 dalsich programov, ktore to dokazu. Problem je, ze mne sa Ninja paci lebo ma pekne grafy a nechce sa mi zase zvykat na iny soft.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

misho11
Zatím netuším, zda to Ninja dokáže. Backtestuji po úsečkách, tikání nechávám na paper. Toto je otázka spíše na uživatele, kteří už playback zprovoznili. Mně se to teď nepodařilo (jel jsem dle návodu jiji1), bylo by fajn playbackovat importovana historická data:) Bohužel se ze současného místa nepřipojím k zenfire ani mirus (problém s firewallem), takže to zkusím zítra z místa odkud problém nemám:)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Nevím jestli odpovím na to co se ptáte, ale pokud se ptáte na zprovoznění playbacku u NinjaTraderu, tak zde jde playback pustit jen na datech , které natáhnede do programu online tj za celou obchodní seanci máte zaplej PC a necháte NT nahrávat obchodní seanci, potom když budete chtít přehrát tuto obchodní seanci, tak spostíte NT a místo aby jste se připojili na klasický zdroj dat : tedy Zen nebo IB dle každého ,tak se připojíte na conect - market replay : a tam si vyberete datum který chcete přehrát.... tak to jen tak v rychlosti ...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

misho11 Feb 20, 2009 06:16PM
Mám na tutoriály s Ninjou uložený jen jeden odkaz, protože na tutoriálech jsou odkazy na další díly a v záhlaví je vždy obsah. Našel jsem pro Vás díl kde je funkce replay: www.financnik.cz/komodity/recenze-sw/ninjatrader-6.html
Funguje přesně tak, jak jí popsal radusor Feb 20, 2009 11:48AM.
To co hledáte Ninja nedělá.

:( (tu)
.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

ahojte,

skusal som cez Ninjatrader a viacerych providerov ziskat forexove data, ktore by som mohol pouzit na spominany playback. Ale nepodarilo sa mi najst takyto typ dat, iba "future". Mate niekto skusenosti, ako sa dostat k forexovym datam, ktore by som mohol prehrat ako playback?

dakujem

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim vsechny,

udelal jsem si takovou pomucku pro prehravani historickych dat v mq4, protoze MT prehravani nepodporuje.
Umoznuje to:
- volit rychlost prehravani
- zadavat prikazy (jen market)
- posouvat SL a PT
- revert prikazu
- zavrit prikaz
- po prehrani dat vygeneruje vypis
- dalsi veci se daji dodelat - stop a limit prikazy....

Pokud by mel nekdo zajem tak tak to tu muzu zverejnit.

tomas

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...