Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

FX trade-book


saqe

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 256
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Dobrý den ,

prosím o radu.
Nedaří se mi přetáhnout "správně " data do nové verze 4.2. Nezobrazuje se mi správně aktuální profit a bankroll.
Používám denník pro záznam živých obchodů. Obchody končím na 1PT a 2PT a SL pod Swing. Tzn. proměnné hodnoty.
Ve starší verzi jsem si s tím poradil. Teď nemůžu přijít na to co špatně nastavuji.

Závěrem velká poklona a poděkování autorům.

Děkuji.
L.P. [bold] [/bold] [ital] [/ital]

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Paninvest,
dosť všeobecný popis problému, neviem z toho určiť, čo môže byť príčinou. Niektoré nastavenia výpočtov boli zmenené a teda je možné, že nejaká podmienka výpočtu nie je zapnutá, preto máte rozdielne výsledky. Ak to bude pretrvávať, prosím, kontaktujte ma emailom.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím,
u deníku 4,2 ( MM-3) se mi nezobrazují obchody uzavřené na BE bílou barvou ( tak jak to bylo např. v deníku 3,6) a třeba
v listu "statistics" u prvního grafu počet obchodů, mi to píše že obchody uzavřené na BE+/x 0,00.
Potřeboval bych poradit, co mám blbě nastavené?

Díky, zapi

Link to comment
Sdílet pomocí služby

zapi,
MM3 je úplne voľný zápis hodnot, vypočítava sa iba SL, vlastný počet kontraktov (ak je zadaný) a výstup. Posun nad BE sa nepočíta, takže sa nezobrazia ani biele body v grafe, ani štatistika. MM3 je v podstate "live" zápisník hodnot. Ale (ako inak) pripravujem novú verziu, kde ďalšie možnosti a rozšírenia, bohužiaľ dátum vydania je dosť ďaleko.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Uvoľniť heslo možné je, ako som písal, je to iba kvôli zabráneniu prístupu k dátam, tu je:
.?H3$L0_QwoX13#40@PS-bck-d12/m02/r2012

Ale asi by som tu aktuálne mal upozorniť na riziko, že po poškodení/prepísaní niektorých údajov nebude možné dáta spätne importovať do denníka, pretože je tam určitá kontrola správnosti zálohy.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...