Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

MetaTrader 4 II.


Sid

Doporučené příspěvky

k tomu MADRO, myslím, že zde bylo popsáno již vše co mělo být.
k tomu nastavení "Use.ADR.for.SL.pips=false" když dáte TRUE tak bude stop loss a trailing stop loss počítán z průměrného denního rozpětí (což je průměr rozpětí předchozího dne, před 5 dny a před 20 dny) a právě toho tsl.divisor, kterým to bude násobit.
takže pokud máte přesně stanoven SL tak nechte na FALSE

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 967
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Zkus třeba tohle (inspirace v 3PairsHedge.mq4) :

color Color1 = Green;
color Color2 = Red;
int Xoff = 50; // pozice vypisu
int Yoff = 50;
.....
double value = CalcProfit(); // vypocet profitu
if (value>=0) color Barva = Color1; else Barva= Color2; // zvolení barvy
strtmp = Profit : $" +DoubleToStr(value,2); // tvar vypisu
ObjectCreate("info1",OBJ_LABEL,0,0,0);
ObjectSet("info1", OBJPROP_XDISTANCE, Xoff); // nastaveni pozice výpisu
ObjectSet("info1", OBJPROP_YDISTANCE, Yoff);
ObjectSetText("info1", strtmp, 8, "Arial Bold", Barva); // nastavení barvy výpisu

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj dá se v MT4 ukázat equity křivka průběhů obchodů a dá se přiřadit například k šabloně ? Mám v šabloně vytvořený FinWin a Woodieho ale popravdě jsem třeba zkoušel strategie právě na FW , ale neumím to tam dát a když se v tom hrabu skoro vždy na 101% si všechno rozhážu a pak jsem pěkně nesr.......... . Poraďte mi prosím někdo stačí nakopnout padat už budu sám :)


Chtěl jsem si utvořit Equity křivku ale všechny programy jsou většinou placené a když nevím jak s equty pracovat tak bych nerad koupil něco( tř. J.A tester) co mi poté bude na nic .

Link to comment
Sdílet pomocí služby

rendo :

ja ti sice neporadim jak to propojit, protoze taky nerozumim vubec excelu za to rozumim tomu ze kdyz necemu nerozumim je pro me efektivnejsi , si to zapisovat rucne :) misto prace s programovanim,propojovanim atd plno problemu pres ktere se dostavat, ja to resim tak ze si udelam jednoduchy excelovsky denik jeho sablonu a tu vzdy vynuluju zapisuju u backtestu rucne a pak pomoci par vzorecku vyhodnocuji spolu s moji pravou hemisferou :) samozrejme to budnoucna mooozna nejake urychlovaky ale urcite se s tim nebudu drbat sam ale zaplatim. opet vzhledem ke stavu uctu.

hezke Velikonoce

Radek

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...