Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

MetaTrader 4 II.


Sid

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 967
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Zdravim, chcel by som sa Vas ludia opytat ci mi viete pomoct. Snazim sa vytvorit indikator, ale je to omnoho tazsie ako som si myslel. Neviete kto by mi s tym vedel pomoct??
Chcel by som napisat indikator, ktory by vedel urcit low sviecky, ktora je ohranicena z oboch stran svieckami s vyssimi Low. Tato sviecka sa potom oznaci ako kratkodobe dno.
Nasledne potom treba urcit kratkodoby vrchol ako High sviecky, ktora je ohranicena svieckami s nizsimi high z oboch stran.
A potom ich chcem spojit ciarov, ktora zahrnuje kratkodobe dno a kratkodoby vrchol vsetkych takto urcenich sviecok.
Co vy na to??

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

double iMA( string symbol, int timeframe, int period, int ma_shift, int ma_method, int applied_price, int shift)

Viete mi nekto vysvetlit, co je to "ma_shift" a co je to "shift" pri definovani parametrov klzaveho priemeru?

ma_shift - MA shift. Indicators line offset relate to the chart by timeframe.

shift - Index of the value taken from the indicator buffer (shift relative to the current bar the given amount of periods ago).

Link to comment
Sdílet pomocí služby

juve Napsal:
-------------------------------------------------------
> Zdravím, chci se zeptat jestli někdo nevíte proč se mi v metatraderu ukazuje u měn pět desetinných míst místo čtyř. Např.musím zadat SL 200 pipů místo 20pipů. Předem děkuji za odpověď.

Někteří brokeři (a celkem dost) to tak mají. Je to nepříjemné. Já to řeším následovně v sekci init():
[ital]if (Point==0.0001 || Point=0.01) { point=Point; digits=Digits; } else { point=Point*10; digits=Digits-1; }[/ital]

a dál již používám jen svoje proměnné.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...