Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

MetaTrader 4 II.


Sid

Doporučené příspěvky

  • 2 týdny později...
  • Odpovědí 967
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Dobrý den. Chtěl bych toto cestou poprosit o pomoc. Mám celkem zajímavý EA ( viz příloha) trochu jsem ho vyladil až začal dávat celkem zajímavé profity. Ale chová se nějak nestandartně. Vždy na posledním obchodu vykáže giganticku ztrátu. Podle mě se jedná o nějakou programovou chybu. A další problém má s délkou backtestovaného období. Ať zadám jakýkoliv interval strategie udělá obchody je na velmi krátkém období ze zadaného časového rozpětí. Jestli by šlo tento EA nějak opravit byl bych moc rád. Mé znalosti MQL jazykem nejsou totiž nic moc. Předem moc děkuji.

13519

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím, mohli by jste mi poradit, kde bych stáhl historická data pro EURUSDM1, kdysi jsem je stahoval ze stránek alpari, bohužel nyní není tato služba dostupná. Tzn. alespoň 2 roky nazpět. Když se pokusím stáhnout je klasický pomocí platformy, nedostanu se dál než půl roku. Popř. budu rád, když mi tyto data někdo poskytne, tedy za období od 2008 do teď.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím, mám dotaz na čas v MT4. Na MT4 je o hodinu více než u nás, když jsem se ptal makléře od kterýho mám software, tak je to čas z centrálního serveru z Velké Británie, ale nedává mi to smyl, protože ve VB je snad o hodinu méně než u nás. Ví někdo jak to je ? Nedá se čas změnit na náš čas ?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

harry001:
Těžko se dá něco zjistit. Aby to šlo vyzkoušet, tak chybí ten indikátor. A zjistit něco "okometricky" lze velmi těžko. Nevím, jestli ten ea jsi psal ty a nebo někdo jiný. Ale je psaný, decentně řečeno, VELICE nepřehledně. Spíš bych řekl : "Aby se v tom prase vyznalo". ;) Takže mě přešla chuť se v tom šťourat.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

harry001: Ahoj, vzpomínám, že je to indikátor vrcholů tak, že se překresluje, má podmínky kdy ukáže sipecku otočky, a kdyz to prorazí extrem, tak se jednodušše překreslí, takže v historii vypadá jako milionař v prášku, ale skutečnost je někde jinde. Zkus si to pustit na minutovém TF a chvíli na to koukej. Ten EA, pokud je založenej na tomhle indikátoru, tak bude v historii fungovat s 99% uspěšností, tomu věřím, ale jako FW-test se to zhroutí. Muj názor. hoj

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...