Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

MetaTrader 4 II.


Sid

Doporučené příspěvky



JJ to už mám za sebou , bohužel tak můžeš otestovat pár desítek obchodů , ale tak jak už někdo napsal že udělat vzorek třeba 100 obchodů z jednoho trhu krát M1,M5,M15,M30,H1,H4 a D1 je cca 700 obchodů z jednoho páru a co ty další řekněme třeba z 5 párů to už je 3500 obchodů . To než otestuješ ručně tak jsi fousatej .


Ještě se v tom zkusím povrtat podle www.financnik.cz/komodity/zkusenosti/obchodovani-z-programu-excel.html
Ovšem nevím jestli to půjde napasovat na MT4
:S
Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 967
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Renda
Nevím co přesně chceš dělat, tak ti poradím to, co jsem tu už jednou psal: Pokud z nějakýho důvodu nechceš backtestovat v MT4, vyexportuj si z MT4 data společně s hodnotami indikátorů, které chceš používat, do textovýho souboru. Tenhle soubor nahraj do excelu a pomocí vestavěných funkcí (podmínky atd., možná bude potřeba použít VBA, nikdy jsem v excelu nebacktestoval) proveď backtest.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

TO: Libos

už jsem backtestoval v MT4 ovšem nechodí mi to jak potřebuju mám i návod jak jenže prostě to není to pravé ořechové a některé aplikace nechodí vůbec . Asi to vyřeším všechno přes J.A tester to je ucelená aplikace . Do ted jsem testoval všechno ručně , ale to je titěrná a zdlouhavá práce potřebuji otestovat FW a ručně testovat každý patern nechci potřebuji aspon sjednotit informace kterými se pak už nějak prokoušu .

Link to comment
Sdílet pomocí služby

zdravím traderi.
Neviem odhaliť jednu záležitosť v MT. Vačšinu času mi to funguje tak, že keď zakreslím trend line do grafu a následne zmením timeframe, trend line tam ostane. Ale čas od času sa mi stáva (napr. dnes), že jednoducho trend lajny pri zmene TF zmiznú. A pritom som nemenil žiadne nastavenia grafu ani samotných trendových čiar. Vie mi to niekto vysvetliť? Vopred ďakujem.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

v souboru SET je uloženo nastavení pro daný EA. když přidáš EA do grafu, tak v nabídce "Vložit parametry" kde zadáváš parametry EA můžeš přes "načíst" vložit dané nastavení ze souboru SET nebo si ho do setu uložit přes "uložit" jak jednoduché. Využitelné při bactestech, aby sis nemusel pamatovat nastavení EA

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Jogo Napsal:
-------------------------------------------------------
> Potrebujem do mojho jednoducheho AOS zakomponovat EMA indikator. Je na to nejaky prikaz v Meta Traderi,alebo treba ten indikator naprogramovat?

Třeba takhle:
double Ma = iMA(Symbol(), Periods(), Perioda, 0, MODE_EMA, PRICE_CLOSE, 0); (píšu to z hlavy, nejsem si jistý v parametrech)

Jinak jakýkoli (i svůj) indikátor múžeš dostat do EA pomocí iCustom(.......);

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...