Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

MetaTrader 4 II.


Sid

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 967
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

  • 2 týdny později...

Dieesels

na vacsine webovych stranok brokrov mas aj poziadavky pc pre metatrader

ale este by som ti k tomu doplnil...zistis ked si to najdes ze metatrader ako taky samotny program utiahne aj "kalkulacka"
ide vsak o to aky system ci uz v podobe EA alebo indicatorov v nom mas nahodeny...takze tym sa poziadavky rapidne menia..

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To: WWWTrader,harmonie

tak jsem se konečně dopátral minimálních požadavků, překvapilo mě, že jsem nemohl najít takovouto informaci. Takže děkuji.

Mám ale otázku týkající se MAURO TRAILING. Lze tento EA zkombinovat z PT/SL MOVE BY MOUSE EA?
Tedy tento ea slouží k ručnímu posouvání profit-target a sl pomocí horizontal line. Asi víte o jaký EA se jedná.
Mám na mysli aby z těchto dvou EA vznikl jeden, respektive MAURO TRAILING měl f-kci posouvání SL a PT pomocí horizontal line, nebo-li ruční posování.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

mohl by mi prosím někdo pomoct ohledně MT4, celou dobu jsem jel backtest a měl jsem hodnotu pipu napsanou třeba takto 2.2845 a ted se mi to z ničeho nic podělalo a nějak mi tam naskočilo třeba toto 2.28450 prostě o jednu cifru víc. Nikde nemužu najít jak to dát zpátky udělal sem teda reinstalaci chvilku to bylo v pořádku a ted zase jen tak mi to tam naskočilo.:( Takže nevíte prosím někdo jak to dát zpátky případně jestli je pořád na EUR/USD zachována pořád stejná hodnota na jeden bodík ? teda asi 10usd

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...