Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

MetaTrader 4 II.


Sid

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 967
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

dobře mohl bys mi prosímtě ještě poradit s tímto ? když vstupuju do short na 1.30261 a výstup mam na 1.29731 to znamená rozdíl 530bodů když mam bod za 10usd tak je to 53*10 to je 530usd ju ? Prostě mě to mate když předtím jsem měl třeba 1.3026 a výstup teda na 1.2973 tak je to těch 53.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

no ano ale ber to ako keby to bolo 13026,1 a 12973,1 cize rozdiel je 53,0 ak mas za bod 10usd je to 530usd
cize to iste ako keby bolo 13026 a 12973 tize je rozdiel 53 a ak je za bod 10usd je to 530usd
((( to posledne miesto je len desatina pipu v 5miestom zobrazeni,takze nie ako si ty napisal ze to je 530 bodov ale iba 53,0 ))

Link to comment
Sdílet pomocí služby

ahoj,
nevite nekdo cim to je proc v MT se mi kdyz obchoduji Forex nezobrazuji urovne mych prikazu ktere mam v trhu zadane? Pritom kdyz obchoduji CFD Daxu tak se mi normalne zobrazuji, kdyz obchoduji zlato take .... ale proste forex ne
Samozrejme mam zaskrknute "moznosti - grafy -zobrazit cenové hladiny pokynu."
diky

Link to comment
Sdílet pomocí služby

www trader,
diky za info. Bohuzel barvy mam v poradku, navic opravdu na CFD prikazy vidim, na forexu ne... a grafy mam nastavene naprosto stejne..
Je jeste divne ze pripazy na CFD mohu zadavat pres prave tlacitko mysi, na forexu musim jit klasicky pres horni listu "pridat pokyn".
Je to jako kdybych mel dve rozdilne verze MT coz mne hlava nebere...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

[bold]Páni chcem sa opýtať.
MT4 sa mi páči, ale chýba mi jedna vec a to zadávanie, manipulácia a zmena
objednávok, limitov a stop-lossov nejde robiť priamo na grafe ako je to vo VT2.
Neviete o nejakom plug-ine do MT4, aby toto išlo?
Kedysi som niečo našiel na nete, ale bolo to rusky a nevedel som to rozchodiť.

Ak viete poradiť, bol by som veľmi rád. MT4 sa mi páči viac ako VT2, ale tie zmeny
v tom grafe má to VT suprové. Je to rýchle a pohotové, bez nutnosti to zadávať číselne
ako u MT4. Kto nie je nejak pohotový v matematike, tak to dosť dlho trvá zadať objednávku.

Dík moc za rady. [/bold]

Link to comment
Sdílet pomocí služby

volf,
díky, to mám... a na forexu se nezobrazuji... na CFD ano, ve stejnem MT kde proste na grafech CFD (DAX a pod.) se prikazy zobrazuji ale na grafech kde obchoduji Forex tak ne...
Pritom normalne obchoduji - tedy penize se mi na a z uctu po kazdem obchode pricitaji ci odecitaji.. tak jen jestli tam neni nejaka vychytavka proc forex ne ale CFD ano...
swen

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...