Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

MetaTrader 4 II.


Sid

Doporučené příspěvky

Dobrý den přeju,
rád bych se s Vámi podělil o svojí zkušenost s demoúčtem Meta Traderu 4, na platformě testuju svůj OS cca 3 tí měsíc a dnes tj. dne 25.10.2010 jsme spustil MT a nenačítají se mi aktuální data z trhů. A, co hůř jakmile zapnu F11, abych mohl sledovat a zpracovávat data historie účtu, tak se mi nezobrazí, je vidět pouze prázdný prostor.
Věřím, že se tu na fóru najde někdo kdo rozumí MT4 a forexu, kdo by poradil, copak se to přihodilo?
MT4 s demoúčtem jsem si nějak zafixoval, že není omezena doba používání (po měsíci platforma fungovala dál). Data načítám od CMS.
Předem děkuju
a přeju dobré obchody

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 967
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Jen jsem chtěl doplnit, jde mi o to, že krom ztrátových obchodů na demu se mi povedlo s mým OS vytvořit několik po sobě jdoucích zisků, které jsem si nestihl poznamenat, uložil jsem jen část grafů s tím, že další ráno zapnu MT4 vypíšu obchody a uložím zbytek co MT4 zaznamenal a moje poznámky v grafu.
Poučení pro příště a všechny začínající na demu:
"Ukldádej zálohuj okamžitě po transakci, protože nikdy nevíš kdy to příjde"...
to trochu myslím s nadsázkou...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Prosim, nemohli by jste mi nekdo pomoct mam indikator kterej se mi zastavil v zobrazovaní na určitym datumu. Nemam nikde v jeho vlastnostech na nastaveni kolik baru viz. foto a nejde mi ani otevrit v metaeditoru takze si nemuzu ani ho sam naprogramovat znova podle tohoto vzoru a nastavit. Nevíte nekdo jak na to ? pripadne nemate nekdo tento indikator funkcni ? jmenuje se to fxtrend pouzivam to jako doplnek k PA ale mam pouze kratke mnozstvi dat. :(

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...