Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Hledat v
  • Více možností...
Najít obsah, který ...
Hledat výsledky v ...
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky
rnovotn4

Platforma Plus500

Doporučené příspěvky

vatanem

az ta spolecnost bude mit neco vyjmencneho tak proc k nim nejit(spread)na prvni pohled to vypada na tezky podprumer,na zacatek je treba zlata xtb ,chtel bych vedet jak dlouho a stabilne budes vydelavat 10 procent denne, spis si myslim ze tahle spolenost, hodne casto prevlika kabat protoze recenze na netu jsou na ni mizerne tak je lepsi objetovat dva dny a udelat novy nazev :)

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
To All

ekonomika.idnes.cz/cnb-varuje-pred-investicni-firmou-plus500-nema-povoleni-obchodovat-1cm-/ekonomika.asp?c=A091218_094025_ekonomika_spi

Doufam ,ze Vam ,kteri si neustale lamete hlavu nad brokery v ceskem jazyce a skoro zadarmo Vam to konecne doslo.
Vic se neni treba k PLUS 500 vracet mam takovy pocit !!! (td)

Ray

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
"nedisponuje potřebným povolením ČNB k této činnosti, a nepodléhá tak dohledu ČNB," upozorňuje mluvčí banky Marek Petruš."

No nevím, to jako třeba Interactive Brokers nebo jiní brokeři se sídlem třeba v USA podléhají dohledu naší ČNB a musí mít od ní povolení k činnosti?

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
xanathar

PLUS 500 nepodleha nikde nicemu prakticky. US brokers nepotrebuji CNB licenci ,kdyz nenabizeji sluzby v CR !!!
US brokers jsou regulovani v USA. Ale k tomu se jiz na tomto vlaknu nemusime vracet. Forum je takovych vlaken plne.
Plus 500 ma ,nebo mela v CR pobocku a zastupce.

Myslim ,ze by to melo trochu otevrit oci..

Ray

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
ono je to podle me jedno jestli tu maji ci nemaji povoleni na svete jsou stovky brokeru a proc by se meli registrovat v takoveho male zemi, treba alpari a activ(maji angl. dozorce) atd , taky tu nejsou reg.jde spise o to ze plus 500 nema zadnou regulaci,komu si budete stezovat?

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby

Již dříve jsem upozorňoval na uživatelskou smlouvu s P500, konkretně na majetkové závazky vůči nim v případě škody, kterou jim uživatel způsobí. Nevím sice jakou škodu lze tradingem způsobit, ale ono asi něco musí existovat, když právo na náhradu škody si v uživatelských smlouvách vymiňují i jiní brokeři. Jenže odkliknutím smlouvy u P500 na ně přenášíte m.j. dokonce až zástavní právo k Vašemu majetku, a to už je hodně silné kafe.... I když to vypadá z právního pohledu asi dost kostrbatě ( nejsem právník a nebudu to zjišťovat přesně ), nač lézt do takových záhadných rizik, když nemusím.....

Nevidím žádný důvod se dále s touto neregulovanou brokerskou společností zabývat. Nebo snad někdo zná zákony Belize, kde jsou registrováni a jimiž se obchodování s P500 řídí ? A proč je smlouva jen v angličtině, když ostatní texty jsou česky ?

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
jednou stejne zjistite,že od 4 více lotu bude pro vas nejlevnější obchodovat přes futures!!!!,do te doby si stejne nenajdete nekoho kdo bude realizovat vase pokyny podle vašich představ!!! kazdy se bude snazit vas okradat i když piše 1,6 pips na eur/usd ve skutečnosti vam se slipem da 2,6 či dokonce 3,6pips :) :) :) :) :) :) :) :) :)

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
yax:
myslel jsem to spíš tak, že pomocí stejného argumentu by mohli očernit většinu zahraničních brokerských společností. Článek je podle mě dost tendenčně napsaný a snaží se vzbudit dojem že při obchodování s brokerem který nespadá pod dohled ČNB mohou lidé přijít o peníze. To že broker "nespadá pod dohled ČNB" IMHO není důkaz solidnosti/nesolidnosti subjektu.
O (ne)kvalitě plus500 vypovídá mnohem víc množství negativních ohlasu a recenzí na traderských forech.

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Používám aktuálně tuto platformu, ale pouze jako zdroj live grafu. Mate mě u ní, že když si chci koupit produkt, nakupuji třeba 1400 kontraktu za 8 000kc. Tady (rozuměj finančník.cz) se vždy zminuje zisk na 1 kontrakt, a poté že se třeba jeden může přidat apod. aby byli vyšší zisky. Takže to mi příjde divný, a další věc, když si takto koupím hromadu kontraktu za 8 000 kč, tak hned po splnění příkazu jsem cca 5 000kc v [bold]mínusu[/bold] ! Z něj se pak třeba vyhrabávám a jsem rád že se to vůbec dostane na 0. Nejdřív jsem si myslel že to je tím že nakupuji na trhách s malým volume a že nejsou žádné nabídky za cenu za kterou to chci, ale to samé dělá i u NASDAQ 100 který má volume několik milionů. Máte s tímto někdo zkušenosti nebo víte proč to tak je ? Děkuji.

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
JEdnoduse, +500 v tom uzavira poplatky, to ze se dostanes hned do minusu je poplatek ktery zaplatis, hodne trhu je proto neobchodovatelnych proto doporucuji ropu a plyn kde ten poplatek je hodne mizyvy, tu je vyhoda ze ten poplatek je primo umerny marginu, takze muzete obchodavat i s mizyvymi vklady

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
ok chápu, a takové poplatky jsou všude, jen že se odečítaji jinak že ? v každym pripade me tohle prijde pekne divný, dostavat se ze -3 200kc do 0 v případě ropy a nákupu 3,325 barelu. to by přece znamenalo že ten poplatek je kolem 3 000 tisic nebo nějak tak, ne ? protože když uzavřu trh třeba za 10 min a šel mím směrem, jsem steně tak 2 000kc v minusu a to mi nepříjde normální (a doufám ze to je jen vyjímka u plus500)

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
deluxe,
je skutečné zbytečně spekulovat nad podobnými službami. Zajímáte-li se o komodity, zvolte normálního burzovního brokera. Budete obchodovat za běžnou komisi cca 5-7 USD /kontrakt.
Petr

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby

Zapojte se do diskuze

Příspěvek můžete vložit nyní a registrovat se později. Pokud máte na serveru účet, přihlašte se a příspěvek bude publikován pod Vašim uživatelským jménem.
Poznámka: příspěvek bude uveřejněn po schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na tento příspěvek..

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Předchozí obsah byl obnoven.   Smazat obsah editoru

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Vytvořit...

Důležitá informace

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy.