Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Platforma Plus500


rnovotn4

Doporučené příspěvky

vatanem

az ta spolecnost bude mit neco vyjmencneho tak proc k nim nejit(spread)na prvni pohled to vypada na tezky podprumer,na zacatek je treba zlata xtb ,chtel bych vedet jak dlouho a stabilne budes vydelavat 10 procent denne, spis si myslim ze tahle spolenost, hodne casto prevlika kabat protoze recenze na netu jsou na ni mizerne tak je lepsi objetovat dva dny a udelat novy nazev :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 týdny později...
  • Odpovědí 500
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

To All


ekonomika.idnes.cz/cnb-varuje-pred-investicni-firmou-plus500-nema-povoleni-obchodovat-1cm-/ekonomika.asp?c=A091218_094025_ekonomika_spi

Doufam ,ze Vam ,kteri si neustale lamete hlavu nad brokery v ceskem jazyce a skoro zadarmo Vam to konecne doslo.
Vic se neni treba k PLUS 500 vracet mam takovy pocit !!! (td)


Ray

Link to comment
Sdílet pomocí služby

xanathar


PLUS 500 nepodleha nikde nicemu prakticky. US brokers nepotrebuji CNB licenci ,kdyz nenabizeji sluzby v CR !!!
US brokers jsou regulovani v USA. Ale k tomu se jiz na tomto vlaknu nemusime vracet. Forum je takovych vlaken plne.
Plus 500 ma ,nebo mela v CR pobocku a zastupce.

Myslim ,ze by to melo trochu otevrit oci..

Ray

Link to comment
Sdílet pomocí služby


Již dříve jsem upozorňoval na uživatelskou smlouvu s P500, konkretně na majetkové závazky vůči nim v případě škody, kterou jim uživatel způsobí. Nevím sice jakou škodu lze tradingem způsobit, ale ono asi něco musí existovat, když právo na náhradu škody si v uživatelských smlouvách vymiňují i jiní brokeři. Jenže odkliknutím smlouvy u P500 na ně přenášíte m.j. dokonce až zástavní právo k Vašemu majetku, a to už je hodně silné kafe.... I když to vypadá z právního pohledu asi dost kostrbatě ( nejsem právník a nebudu to zjišťovat přesně ), nač lézt do takových záhadných rizik, když nemusím.....

Nevidím žádný důvod se dále s touto neregulovanou brokerskou společností zabývat. Nebo snad někdo zná zákony Belize, kde jsou registrováni a jimiž se obchodování s P500 řídí ? A proč je smlouva jen v angličtině, když ostatní texty jsou česky ?
Link to comment
Sdílet pomocí služby

jednou stejne zjistite,že od 4 více lotu bude pro vas nejlevnější obchodovat přes futures!!!!,do te doby si stejne nenajdete nekoho kdo bude realizovat vase pokyny podle vašich představ!!! kazdy se bude snazit vas okradat i když piše 1,6 pips na eur/usd ve skutečnosti vam se slipem da 2,6 či dokonce 3,6pips :) :) :) :) :) :) :) :) :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

yax:
myslel jsem to spíš tak, že pomocí stejného argumentu by mohli očernit většinu zahraničních brokerských společností. Článek je podle mě dost tendenčně napsaný a snaží se vzbudit dojem že při obchodování s brokerem který nespadá pod dohled ČNB mohou lidé přijít o peníze. To že broker "nespadá pod dohled ČNB" IMHO není důkaz solidnosti/nesolidnosti subjektu.
O (ne)kvalitě plus500 vypovídá mnohem víc množství negativních ohlasu a recenzí na traderských forech.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Používám aktuálně tuto platformu, ale pouze jako zdroj live grafu. Mate mě u ní, že když si chci koupit produkt, nakupuji třeba 1400 kontraktu za 8 000kc. Tady (rozuměj finančník.cz) se vždy zminuje zisk na 1 kontrakt, a poté že se třeba jeden může přidat apod. aby byli vyšší zisky. Takže to mi příjde divný, a další věc, když si takto koupím hromadu kontraktu za 8 000 kč, tak hned po splnění příkazu jsem cca 5 000kc v [bold]mínusu[/bold] ! Z něj se pak třeba vyhrabávám a jsem rád že se to vůbec dostane na 0. Nejdřív jsem si myslel že to je tím že nakupuji na trhách s malým volume a že nejsou žádné nabídky za cenu za kterou to chci, ale to samé dělá i u NASDAQ 100 který má volume několik milionů. Máte s tímto někdo zkušenosti nebo víte proč to tak je ? Děkuji.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

ok chápu, a takové poplatky jsou všude, jen že se odečítaji jinak že ? v každym pripade me tohle prijde pekne divný, dostavat se ze -3 200kc do 0 v případě ropy a nákupu 3,325 barelu. to by přece znamenalo že ten poplatek je kolem 3 000 tisic nebo nějak tak, ne ? protože když uzavřu trh třeba za 10 min a šel mím směrem, jsem steně tak 2 000kc v minusu a to mi nepříjde normální (a doufám ze to je jen vyjímka u plus500)

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...