Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Platforma Plus500


rnovotn4

Doporučené příspěvky

to nagato:
S tím bonusem je to tak, že pouze z jedné IP a jednoho telefonu se dá dostat ten bonus, takže pokud máš sdílenou IP (což docela často bývá) a někdo v tvojem městě/vesnici se tam již registroval tak ti bonus nepřijde i když tam zkusíš dát jiný telefon. Tohle mám ověřené už déle.

to oousha: No tam bych platbu doporučoval jenom přes moneybookers (obdoba paypal, přes ně řeším všechna financování zahraničních brokerů/služeb) a poplatek tam je opravdu zanedbatelný oproti převodu z účtu.

Zargut

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...
  • Odpovědí 500
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Taky jsem úplný začátečník :D zkusil jsem proto plus500, ale když si to tu tak čtu a navíc pak ty jejich smluvní podmínky atak, tak tam posílat své peníze raději ani zkoušet nebudu :D ale i z toho počátečního bonusu 500 se dá cosi udělat. Jejich demo účet jsem použil jen jednou, šlo udělat z virtuálních 30.000tis během chvíle 60 tzn.dvojnásobek, ale nebavilo mě to, začal jsem proto real, dal jsem si pozor na ten poměr z virtuálu (hladové oči :D tam v desetitisících v realu jen stovkách) :D po páru obchodech jsem udělal z toho jejich 500czk bonusu 1300czk, jdu na to opatrně, pomalu a s rozumem :D ikdyž tohle všecko přijde někomu, kdo obchoduje ve větším asi hodně úsměvné a k pobavení jako celek :D :D a i protože zajistit to při takovéhle malé částce ani moc dobře nejde :D ale to je už druhá věc :D no jsem opatrný, musím když tam nechci posílat své peníze :D mám za sebou 5 obchodů, píšou tam, že pro vyplacení určitého limitu na moneybrookers nebo jinde, je zapotřebí určitá hranice plus 60 jejich bodů kvůli bonusu. Za jeden obchod je tuším jeden bod, mám zatím 5 :D no proč píšu, že i z toho mála bez svého vkladu, se to nějak dá, ikdyž je to spíš sranda, takhle :D pokud se bude teda trochu dařit udělat aspoň těch jejich 60bodů a neskončím nulou :D:D zkusím teda si pak nechat poslat něco na svůj moneybrookers a dám vědět, jestli to i bez toho vkladu pošlou :D

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Už dlho sa zaoberám touto platformou. Dosť dlho som ju testoval, študoval a komunikoval s podporou. Taktiež som strávil dosť veľa času na webe a čítal som skúsenosti druhých. No a celkom nakoniec som urobil to čo by mal každý vrátane mňa urobiť ako úplne prvú vec. Prečítal som si veľmi podrobne tzv "Clien Agreement" (Klientskú zmluvu). Áno platforma vyzerá veľmi prehľadne a jednoducho. Ich marketingová kampaň je šialená. Na každom jednom serveri, ktorý hovorí o obchodovaní majú svoju reklamu. (len tak pre zaujímavosť pozrite si stránku www.10pips.com je to presne to isté čo na plus500) A teraz fakty: Spoločnosť Plus500 Ltd. je firma registrovaná v Belize. 100% vlastník spoločnosti je spoločnosť MeVideoCY Ltd registrovaná na Cypre. Podľa IP adresy je server v Izraeli. (???!!!!!)Nie sú regulovaný žiadnym finančným úradom a na otázku kedy budú, vždy odpovedia, že za 3 až 4 mesiace (to už trvá cca od Augusta 2009). FSA (Financial servis authority z UK www.fsa.gov.uk) ich podľa mňa nikdy necertifikuje. V UK a USA sú zakázaný !!! Po podrobnom prečítaní Zákazníckej zmluvy (Client agreement)a aj bez toho, aby som čokoľvek skúsil by som tam neposlal ani "nájdené" peniaze. Vrelo odporúčam: Prečítajte si zmluvu !!!! (celú a podrobne!!!Bohužiaľ je len v AJ) V kocke je tam to, že môžu robiť takmer čokoľvek a kedykoľvek bez toho, aby to akokoľvek s Vami konzultovali. Môžu meniť kótované ceny ako chcú a keď si všimnete tak ich ceny ani presne nekopírujú skutočný trh. Taktiež môžu presúvať vaše peniaze z účtu na účet, uzatvoriť vašu pozíciu, zrušiť účet aj z vašimi peniazmi takmer kedy a ako chcú. Jedná perlička za všetky: "5.6.2 We will be under no obligation to, but may in our absolute discretion, provide quotes for, or accept, execute or cancel, all or any part of a Transaction that you have requested through the Trading Platform without giving any reason" Voľný preklad: "5.6.2. Nebudeme akýmkoľvek spôsobom viazaný, ale môžeme podľa nášho vlastného uváženia, poskytnúť kotácie, akceptovať, vykonať alebo zrušiť celú alebo časť Transakcie ktorú ste požadovali cez "Obchodnú platformu" bez udania dôvodu" ????!!!! Čiže ak zadám príkaz, že chcem uzatvoriť pozíciu ktorá stráca peniaze a im sa to nebude nepáči tak nie sú ničím viazaný mi vyhovieť. Ďakujem veľmi pekne !!! A to je len jeden príklad z mnohých. Celé mi to pripadá ako pasca na začiatočníkov. Povedzte koľkí z Vás čítajú Zmluvy a podmienky? Ak poviem 5% tak možno preháňam. Takže moja rady: 1. Skontrolujte si fakty 2. Vždy podrobne čítajte zmluvné podmienky 3. A potom to už bude veľmi jednoduché sa rozhodnúť či tam svoje peniaze dáte alebo nie. PS: Pozor na veľkých zanietencov platformy. Plus500 má veľmi dobre rozbehnutý tzv. "Affilliate program" a platia veľmi dobre za propagáciu ich platformy. Veľa štastia

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...
  • 4 týdny později...

Ahoj,

za dva měsíce dostanu asi 7000 Kč s dividend z mých investic do akcií, takže chci rozjet spekulace na Forexu.

Narazil jsem na Plus500 a popíšu své dojmy.

Plus500 vypadá už od začátku jako jednoruký bandita. Zejména na základě toho, že nabízí bonus k první platbě, jednoduché platformy, složitosti podmínek v kterých je zakopáno kdo ví co atd.

Osobně si myslím, že začít tradovat s mikro loty je mnohem lepší, než papertradovat (i když samozřejmě i před takovým mikro tradováním je třeba papertradovat, či zkoušet), protože je tam psychologie, s člověkem cloumá i těch pár korun, což virtuální peníze nedělají. Takže je dobré mít takového mini brokera.

Nyní už konkrétně k Plus500:

1) komise jsou dobré (2 pip na EUR/USD)

2) podpora pracuje a odpovídá na emaily

3) brokeru nevěřím, je to prostě risk mít takového mini brokera někde v offshore, který doslova lidi nutí, přes bonusy, aby fundovali účty atd.

4) AUTOMATICKY NASTAVENÉ VELKÉ PÁKY: o tom, že se snaží lidi obrat svědčí i to, že na každém páru je nastaven automaticky pokyn vždy s maximální páko (jistě ono se dá tradovat i s 500 Kč kapitálem tak, že člověk kupuje 1-2k USD a má tedy risk do S/L nějakých 15 Kč-25Kč, tedy 2-5% kapitálu, i když nic nevyděláte, je to jen cvičení) ale v okamžiku, kdy má broker na všechno co obchoduje, pro ten váš mini kapitál 500 Kč zdarma, či 500 USD (víc tam nikdo soudný nedá a jde třeba s 500 USD k MBTrading a nebo s pár tisíci USD k Dukascopy), a vám se nastaví automaticky, že kupujete celý lot, tak ty své peníze projedete za pár sekund na samotném spreadu a velké páce. Prostě je to nastaveno tak, aby jste to projeli. A když už i budete tradovat, tak stačí když budete chtít využívat nový pár/komoditu/akcii, který jste netradovali, přehlídnete, že kupujete lot, a máte za pár sekund vynulovaný účet. Tady je jasně vidět na to, že se jedná o kasíno. Každý rozumný člověk chce dodržovat money management, a jen nováčči a tito "brokeři" se snaží nabídnout co největší páky, já naopak chci co NEJMENŠÍ PÁKY.

5) ABSENCE VOLUME: ano správně tento broker nezobrazuje na grafech volume, už jen toto je argument proto ho nepoužívat... Dále se ani nemá cenu o něm bavit. Bez volume nevidíte sílu trendu, je to zkrátka nanic.

6) MIZENÍ INDIKÁTORŮ: Nadefinované indikátory vám zmizí po odhlášení z platformy, o tom, že je to k vzteku se nemá ani cenu bavit, jen to zakládá na další chyby a ztrátu času, a kdo zná jiné platfomy se jen zasměje :)

7) není implementován full-screen režim pro grafy (dobré na netboocích s malým displayem), či pořádná možnost si upravit měřítka grafů, posouvat grafy, atd. O tom, jak je toto důležité pokud obchodujete na základě více timeframů se ani nemá cenu bavit. Tohle degraduje Plus500 na hračku s hračkářství a ne na brokera.

8) TRENDLINES: není možné malovat do grafu žádné své čáry, jako je supporty, resistence a trendlines, což je NAPROSTÝ ZÁKLAD, a další důvod, proč nejít do tohoto brokera, tohle jsou prostě elementární nedostatyk (i když vím, že naprogramovat takové malování a pak ukládání dat pro každého uživatele na serveru není jednoduché, ale když nezvládnou i takovou banalitu, typu uložení vložených indikátorů do grafu (viz bod 6)), na což stačí jednoduchá databáze, tak se o tom ani nemá cenu bavit)

SOUHRN:

Podle mě je Plus 500 ideální na to, aby si člověk zjistil, jakou mají hodnotu pips na jednotlivých párech, jak velké bude mít S/L, jak se pohybuje trh na jeho párech (jaká je volatilita, či co trenduje), pak aby člověk si vyzkoušel mikro loty na tom kapitále za těch 500 Kč, ale pak následuje tlustá čára, protože budete donuceni fundovat účet
------------------
A jakmile budete donuceni fundovat účet, aby jste začali aspoň s 500 USD na mikroloty (a to se opravdu dá), tak je lepší si najít ne tenhle omezený a nedůvěryhodný děs, ale nějakého normálního brokera typu MBTrading atd. Protože s 500 USD vám otevře účet už hodně normálních brokerů. Je dobré číst recenze a najít nějakého důvěryhodného s malými spready, nízkým skluzem v plnění, hlavně aby se mu dalo věřit, že neutěče s penězi a aby nevypadal už od začátku, jako kasíno...

Mějte se fajn :), snad pomůžu někomu...




Došel jsem k tomu, že je ale lepší než věnovat čas studiu platformy takového Plus500

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Msky a Jaromír 666
K plusu 500 jsem už psal asi na 5 či 6 stránce, smlouvu jsem si nejprve přečetl a pochopitelně se rozhodl do live nejít. Smlouva je v anglině, no trochu rozumím, ale pro jistotu jsem ji vložil do Googlu překladače a dost se podivil. Již dříve jsem radil číst smlouvy a leccos dojde samo, Vám oběma, jako to došlo mě před časem. Navíc teď snížili páky, takže se pozice s 500 CZK se asi nedá otevřít skoro nikde, jen snad 1 kontrakt ropy ( cca 467 CZK marginu ), a 1 kontrakt akcie Googlu ( 475 CZK margin ). No, to toho jde za tu pětistovku zobchodovat, což ? Člověk aby se hned cítil jako milionář !!!
Myslím, že je škoda dál rozvíjet teorie o plus500, když je spousta jiných brokerů, tohle je ztráta času. Pokud plus500 nehodlá držet krok s vývojem a místo toho vymýšlí jen všelijaké finty, je to jejich věc, v dřívějších dobách asi byli lepší, četl jsem tu i příspěvky, že tradeři s nimi neměli velké problémy i přes to, že je to neregulovaný offshore broker, ono totiž se nedovoláte leckdy svého ani u regulovaných, důležité je, jak kdo doopravdy zachází se svými klienty, pokud by plnili, co slíbí, asi by to leckomu bylo třeba i jedno, ale takhle ?
Konečně, ať si každý dělá, jak rozumí, jde o jeho peníze, názory z traderské obce tady má, rozhodnutí je jeho věc.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

tak jsem tu zas, něco z toho co píšete je fakt, něco ne, od cca 200czk koupíte v poho všechno, samo, krom zlata, platiny, ale stříbro apod. a je toho o dost víc, lze od cca těch 200, jinak psal jsem tu asi před nějakým časem, prostě jsem plus500 zkusil, z těch 500 jsem udělal těch 1300 naposled nyní jsem na cca 10tis. něco jsem podal jen tak ledabyle, zkoušel zkracovat atak, něco nevyšlo, takže nějaký mínus cca 3tis. jsem byl taky :D teď jsem se trochu ustálil a zkouším nějaký "systémáč" navíc při větších nákupech kontraktů, momentálně na komoditu, zatím to šlape dobře a jede to dobře, asi to je k smíchu :D mě v podstatě taky :D protože se cítím jako blb, když tu všichni píšou jak je to k ničemu :D ale tak co že :D nakonec se zasměju buď nad zbytečně stráveným časem, když to projedu anebo nevyplatí nebo nad tím jak se z 500 podařilo udělat něco víc, jinak povinné body pro výplatu mám splněny, ale nic vybírat nemíním, ono v tom větším se přece jen jede rychleji a líp, jelikož postupně přikládám na větší nákup, potřebuju i dostatečné zajištění, chtěl jsm si tak ze srandy poslat na moneybookers tágo, ale říkám si, že prostě počkám, chci se dostat někde na hranici okolo 40tis, tak abych mohl použít cca 20-30 na nákup, přece jen pak už to bude o trochu něčem jiném, pokud to vyjde po takovém nákupu, pak si zkusím odeslat cca 50tis jako malou domů :D a uvidím, jestli to přijde nebo se prostě zasměju tomu jaký jsem blb :D:D ale jak píšu, tohle dělám jen tak prostě ze srandy, zkouším, když do toho nemusím nic vrazit :D:D tak než mě tu někdo setře, tak chci aby věděl, že mi je v podstatě jedno, jak to dopadne :D ano, bude a bylo by dobré, kdyby dobře :D ale pokud to dopadne špatně, pak se zasměju jen tomu, že jsem tomu věnoval nějaký čas, samo i ten je drahý, ale tohle prostě beru jako zábavu, tak mi to nebude moc trhat žíly, nic mějte se páni investoři a zas za čas tu nějaký svůj postřeh vytrapním, nebojte :D:D

Link to comment
Sdílet pomocí služby

motyl:
Proč by tě někdo stíral, když ti to s nima jde, tak buď rád, třeba máš velmi dobrý instinkt, něco jako " dar od boha ", osobně ti to přeji a nezávidím, no a jestli to bereš takhle v pohodě, tím líp, protože neúspěch u někoho jiného může vést ke křečovité snaze vyhrát to rychle zpátky, takový člověk ale to obvykle pak projede u kteréhokoli brokera, no a jestli ti navíc ještě v pořádku vyplatí výhru, tak není co řešit. Obchod s plus500 není u nás zakázán, tak co, ty názory přichází od jiných traderů, kteří s nimi bud neuspěli, nebo se jich bojí podle smlouvy či špatných recenzí ; píši přece, že je to každého věc a jeho peníze, otázka pak také je, že když někdo prohraje (a to statisticky je asi 80% traderů a nejenom u plus500), obvykle své chyby nevidí a hodí to na brokera, ale na druhé straně brokeři nejsou žádným souborem andělů, prostě jim jde o výdělek a pokud se jim daří, jde to, ale jakmile jdou třeba do bankrotu, snaží se ho odvrátit všemi způsoby. Takže varování je dobré aby si každý dal pozor a nebral to na lehkou váhu, každý nemá takové výsledky, jako ty.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

majkll:

tak dovoluje, protože jsem do toho nedal ani kč ze své kapsy, jen ten svůj čas, jistě asi to vyzní jako samolibost nebo tak něco, ale svoje bych do tohodle rizika, právě tu zmíněného nedal, za což trochu díky všem tady (moc nikdy nečtu nějaká ujednání atak), navíc jak jsem psal, jen tak to zkouším, náhodou jsem na to narazil (plus500) a zkoušel jsem, než jsem do toho zabřednul trochu víc. A slovní spojení "jen tak hrát" jsem použil proto, protože poprvé co jsem vůbec zkusil něco takového s akciemi nebo komoditami vůbec, bylo cca před tím měsícem, dvěma právě v tom období jak jsem tu poprvé napsal. Samo pokud to někoho třeba fakt živí, tak spojení "jen tak hrát" bude blbost použít ;-)


Jen69:

napsal jsem kvůli té, až moc velké negativitě tady, taky kvůli některým, kteří píší, že je nesmysl z těch 500 něco víc dostat a že je to ztráta času atak, jinak rád jsem a dar bych neřek, na boha nevěřím, ale co mi k tomuhle stačilo bylo, abych ten průběh sledoval z širšího spektra a trochu počítal, abych věděl, jak nízko do mínusu to může vletět, aby mi automaticky nezavřeli pozici, při těch mini čásktách co jsem měl to bylo o držku, něco vyšpakulovat :D samo, hodně jsem se upálil kvůli strachu třeba na zkracování pozic, kdy když se to dostalo trochu víc do mínusu, zpanikařil jsem a raději zavřel :D nakonec byl, ale můj odhad víc než správný a kdybych nezavřel u -500 tak teď místo toho mám +2500 :D konec tohle, jsu vůl prostě :D ale tak to je o coby kdyby no :D tohle se mi stalo asi tak 5-6x :D než jsem si řek, že to radši vypnu odejsu od pc a nebudu sledovat prodpad :D že ve finále to dopadne dobře :D a taky, že jo :D
Jinak k těm chybám a snaze vytěžit to zpátky, jsem si vědom, že za sebe nesu odpovědnost sám, už od doby registrace, takže pak můžu nadávat jen sobě, pokud by nic nevyplatili, atak, zase jsem dost soudný a nikoho než sebe za nezdar by ani vinit nešlo, byla to přece moje iniciativa takhle a tohle začít ;-) No a vytěžit to zpět, to už by bylo skoro jako o gamblerstvi a to nejsem, právě proto počítám, abych věděl, co se stane při případné ztrátě a kam až si můžu dovolit zajít tak, abych měl příště ještě s aspoň něčím nějakou možnost se zkusit dostat zpět, ale ne za každou cenu atak.
Jinak jsem tě pochopil a nebylo to mířeno přímo na někoho, to co jsem napsal, jsem psal jen tak, pro info, že to i z mála jde, přece jen když se většina traderů ohání hned desetitisíci na start atak, chtěl jsem napsat, že ty desetitisíce možná půjdou udělat z toho ničeho (jo soce hodně pomalu to jde, přece jen musí se počítat v tom poměru ) ale pak když člověk udělá a nakoupí už třeba cukr za 20tis. dostane se třeba na 400tis. čistého za jeden měsíc, což už by bylo slušné ne? Jasně :D pak jde o to, když si pošlu 100 na účet, jestli mi je pošlou :D třeba ne :D:D ale nikde na netu jsem nenašel něco o tom, že byl ta firma někomu něco neposlala a to jak na cz tak angl. stránkách, ale možné je všecko...

Počkej, výsledky jako já? Chceš říct, že je lidí kterým se trochu daří málo, koukám na těch 80% cos tu napsal, jako vážně? Se asi ptám jak debil (začal jsem s tím před měsícem dvouma), ale myslel jsem si, že většina těch co takhle nakupují pohybují s v tom atak, tak slušně vydělávají.

Jinak u plus500 mě trochu štve, že maj noční příplatky nebo co to je :D pak taky se někdy stane, že něco hned nejde nakoupit, myslím v tom okamžiku, nebo pokud je nastavený příkaz zavřít na určitém kurzu, při velkém vychýlení se to zavře i o dost řádů později anebo u otvíraího dne zadám příkaz k nákupu před otevřením a příkaz se realizuje až daleko potom, kdy už to nemá moc cenu, ale říkám si všechno má své mouchy, tohle jsou spíš detaily... Jinak se mi u nich zatím nic nestandartního (podpásovka atak) nestalo... tak se uvidí no

Jo a jinak, jak jste na tom vy ostatní, máte nějaký systém nebo něco čím se řídíte? Známej třeba ví, že se mi trochu daří, jen tak jsem mu řek, jak bylo zlato na hodnotě 1265 ať to zkusí a zkrátí ho, že poletí minimálně na 1200 a 6.7. bylo zlato nejníž šlo až na 1189 :D nevěřil no, ale to asi nikdo nedá na někoho druhého, takhle že? Já bych na někoho asi taky nedal :D:D:D Chcu to trochu odlehčit, tak se jen tak ptám, jinak díky za vlídná slova a přání ;-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

motyl:
Mysím, že ti to pálí docela dobře, kdo se nebojí napsat o sobě, že je blb, nebo vůl a tak, tak ten na tom není nikdy tak špatně, nejhorší je o sobě nepochybovat - a to neděláš, tak je to o.k. Jen pár poznámek:
1)Pokud myslíš, že lze vydělat třeba na cukru až 400 tisíc, ano, třeba u ECN brokerů, napojených přímo na banku a jejich kurzy jsou přímo banky, tam se nic nezmění a při troše štěstí ( a dobrých nervech ) to může jít. Jinak je to ale u retail brokerů ( to P500 je taky ), tak tam pozor, to jsou t.zv. MM ( Market Maker - tvůrce trhu ). Je to jenom zprostředkovatel, bankovní kurzy přebírá, ale současně si s nimi může dělat, co chce, skoro to ani nepoznáš. Tam je to trochu jinak - neobchoduješ světové kurzy s bankou, ale jeho " upravené " kurzy, blízké, ale podobně pohyblivé s malými odchylkami , protistranou obchodu je MM broker, ne banka a pokud by někdo příliš vydělával, musel by to MM broker zajistit přes banku t.zv. " hedgingem ", což dělá jen v krajním případě ( aby tvoje výhra nebyla jeho prohrou-musel by tě vyplatit ze svého ) a tak to se mu nemusí chtít udělat ( hlídá si " spárované buy/sell pozice", aby byly vyrovnané a spready jsou pak jeho jistým ziskem ), no a když ti vidí do karet a budeš tam mít třeba stopku, tak ti trhne kurzem a jsi z pozice venku a klidně si můžeš nechat o 400 tisících nechat zdát. Přitom mu nic nedokážeš, trh je trh a ten se hýbe, jak chce ( někdy jak chce MM broker ) a nedokážeš nic. No stopku většinou vykopne trh sám taky a dokaž něco.
2) Noční příplatky ( nebo roztažené spready ) mívají MM brokeři běžně, ani sám nevím, kde jsou nejmenší, ale nějaké jsou asi všude, třeba v různých formách, s tím nic nenaděláš, hledej nejmenší, víc se k tomu říct nedá.
3) Těch 80% neúspěšných traderů-není to moje šetření, tady ve fóru se tato statistika objevila v řadě příspěvků, ale i v různých článcích o forexu - asi to je pravda - do forexu vstupuje spousta nováčků s malými vklady, které projedou rychle a zase z forexu vypadnou - potvrdit to nemohu, je to převzaté a věřím tomu. Možná dobrý odhad.
4) Systémy jsou různé, obvykle si systém vytváří každý trader sám, podle toho, co mu vyhovuje. Jinak řada brokerů nabízí školení a i tady na netu jsou články, indikátorů a systémů, fundamentální analýzy atp. je popsáno třeba i u XTB, nebo se Sidem o forexu tady na fóru, zadej si i vyhledávač a najdeš toho, že se ti z toho bude točit hlava. Potom si to můžeš utřídit podle své povahy a zkoušet na demu, nebo i live, jak chceš.
Zdravím a hodně štěstí !!!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Jen69:

1) aha to jsem nevěděl, ale stopky nedávám, takže by musel trhnout kurzem tak, aby mi sebral všechno, což by se mu nejspíš podařilo kdykoliv by chtěl, protože pro zajíštění na pokles tu mám vždycky tak jen třetinu, jinak s tím dokazováním, ono by to stejnak nemělo smysl, dokazovat a hádat se s nějou offshore společností :D asi bych to ani nezkoušel, byla by to nejspíš ztráta času a další možná prostředky tentokrát už ze svého, v háji, ale díky, tohle je asi dobré vědět ;-)

2) díky, já myslel, že je to něco spešl jen u nich

ke zbytku, mrknu na to a ještě jednou díky, já se tu zas někdy ozvu, teda pokud nespadnu na nulu :D

Link to comment
Sdílet pomocí služby

motyl:
Pokud nedáváš stopky, tak ti s tím netrhne - to by mu nebylo k ničemu - a on ví, že tam stopku nemáš a vlastně by musel trh úplně otočit, to neudělá takhle okatě, protože to trhnutí platí pro všechny online. Jenže nedávat stopky je moc riskantní jednou to vyjde a několikrát ne, navíc u plus 500 máš t.zv. doplňkový margin, když dosáhneš normálního marginu, on se ti rozšíří a zavřou ti to až úplně na dně, kdy není už kam to rozšířit. No pokud bys vydělával tak moc, asi by musel hedgovat přes banku, t.j. otevřít si u banky stejně výdělečnou pozici, která by mu zachránila zisk, nebo by se asi musel zahojit na ostatních online traderech ( nevím, já nejsem u brokerů, je to jen moje spekulace ), ale prostě by mohl vyhodit pozice vydělávajících, kteří stopky mají a nechal by běžet prohrávající, kteří by mu tvůj výdělek svými ztrátami zaplatili. No ber to jako spekulaci, žádný broker ti tohle nepotvrdí a žádnému to nedokážeš, je to jen způsob, jak by se to asi dalo udělat, jenže není-li důkaz, není podraz. Ale jen se zamysli: Proč je tolik nadávajících traderů a je všechno opravdu jejich vina ? To zůstane vždy jen na spekulacích, kterými se nelze ohánět - nikdo není povinen být traderem a jestli to projede - nemusel do toho lézt a je to ! Odpovědnost sám za sebe je platná a prioritní !!! Jde jen o to, že s něčím podobným se musí i počítat a buď to beru s vědomím, že mohu takhle dopadnout, nebo do toho nemusím vstupovat - je to normálka byznys a jede to podle jeho zákonů a praktik ( a ty nemusí být vždy čisté a kdekoli, není to extra výsada tradingu ).
Jo, články o tradingu jsou třeba na $^&$^$^$&, + dobré informace. A nechci hanit trading, je to dobrá šance k výdělkům při dodržování kázně a money managementu, tady jde spíš jen o to, vědět, do čeho jdeš - proto bez vzdělávání v tradingu a tvrdé kázně při obchodování pak jsou šance samozřejmě menší a to hodně, pak nenadávejme brokerům, oni se tím živí a je to pro ně taky jen obchod, a taky každý broker špinavé praktiky nevede, a já nemohu tvrdit, že P500 ju, taky jsem tu četl, že plnili dobře, no já u nich nejsem, tak proč je hanit, prostě jim moc nevěřím a tak se bojím si něco začít, sám osobně nemám důvod je pomlouvat, jen jsem si zjistil o nich dostupné informace a prostě jen podle zásady, buď to ber, nebo jdi, tak pro jistotu raději jdu, to je vše.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

díky, tohle jsem nevěděl, myslel jsem si, že by v té podstatě mohl udělat cokoliv, přece jen softwarově jde udělat ledacos i jednotlivci, ale zas nemůže vědět, že tu nemám puštěnou druhou podobnou aplikaci, co jede s reálnými pohyby, to by bylo taky riskantní, ikdyž ruku na srdce, nikdo neví, co by a kdo, udělal všechno pro nějaký zisk apod. jsou lidi a lidi. Jinak s tím automatickým uzavřením jsem si toho všim, že tam maj procenta, kdy při poklesu to před nulou zavřou. Horší by bylo, kdyby nezavřeli a já bych byl nucen něco doplácet, příklad, třeba včera, kdybych měl jen tágo a něco na účtě, koupil bych brzo ráno třeba US-TECH 100 odjel pryč, večer se vrátil a on sjel o těch 2,56% :D už by bylo po mě při cca 2% :D Jinak stopky jsem dával, jenže mám s nima špatnou zkušenost, ikdyž jsem dal stop při poklesu, nebo trailing stop tak při hodně velkém a ychlém poklesu to zareagovalo pozdě, např. měl jsem stopku nebo trailing stopku třeba abych se nedostal pod mínus 300kč přišel rychlý a velký propad a já přišel ne o 300kč ale třeba o 600-700kč, takže už to zadávám všechno ručně, když mám pochybu, tak u toho pc radši vydržím sedět hodinu na víc, než aby se mi to špatně zavřelo.
K tomu není důkaz není podraz, chápu, s touhle společností by asi stejně nikdo nic nevyřešil, sídlo někde na Belize atd. tam úspěšnost nějakého vymáhání nevidím moc dobře, ale udělat by se to dalo, myslím důkaz, pokud by to byla firma na které by se něco dalo vymoct, nechat při důležitých obchodech nahrávat screen a mít pištěnou jejich aplikaci plus třeba další aplikaci od jiné firmy, pak by bylo něco v ruce, že ta jedna si pohrála s kurzy, nevím, jen mě to tak napadlo.
Jo tak jsem to přesně myslel s tou odpovědností, prvotní blbost,, když už, je ta tvoje, že ses do toho dal, ikdyž upřímně, mi tohle všechno prostě přijde jako automat, taky jsem přemýšlel nad tím, že někdo tam někde hodně navrchu si plus mínus hraje podle svého, samo, ne okatě, ale hýbe s tím jak chce, prostě mi to tak přijde, nevím proč, ale přijde mi to jako hra někoho :D asi blbost, ale když by to tak bylo, byl by dobře za vodou a ještě se bavil, jak obírá lehce jiné :D to by byl ještě lepší byznys jak církev :D:D
Jo taky mi to přijde jako blbost, někoho hanit za svůj špatný obchod a souhlasím, že někdy je lepší jít, ale zas, pokud to člověka moc nestojí, anebo vůbec nic, jsem zas pro to zkusit, tak jsem zkusil.
Jinak díky moc za rady ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...