Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Platforma Plus500


rnovotn4

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 500
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

To stranger

Zdravím. V prvom rade sa ti ospravedlňujem...bol to preklep..Naozaj sorry

V druhom rade tiež by som bral zahraničného ale ako som napísal. Mne ide o brookera kde môžem poslať 200 až 400 USD a obchodovať s nimi...Teda lepšie povedané trénovať s nimi psychiku. A to AMP ako si povedal. Účet od 500 USD ale obchodovať sa nedá. takže pre mňa nepodstatné zatiaľ.

Vďaka za info a ešte raz sorač za meno

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To stranger

Myslím, že natrénujem viac ako papertredingom. A po druhé XTB broker ma divné speady. Už som sa tu s niekym o tom bavil a vysetľoval mi, že v podstate keď vojdeš do obchodu napr Nasdaq tak si hneď v mínuse asi 80USD...čo je strašne veľa keďže by ti mali stiahnúť poplatok a plus spead. Ten niekto už nepamatám kto mi to vysvetľoval a preto cez nich by som realne nešiel. Jedine paper

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

v lednu jsem začal obchodovat na plus500, po 3 dením testu v demo jsem si poslal přes kartu 10000 CZK a hned na prvním obchodě zisk 3400 Kč (100 barelů ropy) od té doby jsem udělal přesně 71 obchodů, z toho jen 2 se ztátou (u jednoho navíc špatně nastavený trailing stop) teď mám stav konta 43.400 CZK, obchoduju POUZE s komoditama z 90% s ropou, minulý týden i trochu se stříbrem...takže můj názor, i s malou částkou do začátku jde něco vydělat.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Předem bych tuto platformu tak moc nezatracoval, řekl bych že "investice" 5000kč v rámci cvičení psychiky a zjištění jak člověk uvnitř hlavy funguje v reálu není k zahození. Samozřejmě, člověk nemůže očekávat že z toho zbohatne, ale základní principy z toho pochytí. Dle mě je to lepší než POUZE číst články, knihy, testy a testy, šetřit dva roky na rozumný vklad a pak zjistit, že to psychicky neutáhne ani z tak malou částkou.
Například Light sweet crude Oil lze nakoupit od 5 barelů. Margin je 5% a páka 1:20. Já jsem za poslední měsíc v plusu 1000kč, zisky a ztráty jsou max. v rámci stovek (při obchodu s 20 barelama), ale ani o ty nechci přijít a právě proto na cvičení psychiky je to fajn.
A co se týče platformy, no vládne ji maximální jednoduchost, což je škoda, že nejde přepnout do nějaké PRO verze.
Kamarád na tom taky obchoduje a neměl s výběrem peněz problémy. Financoval účet jen jednou a od té doby při vetším zisku jen vybíral.
Jakmile si budu po testování jistější v kramflecích, tak si otevřu účet jinde, hlavně kvůli softwaru.
Tak nevím jakou máte špatnou zkušenost, ale já žádné problémy nesleduji.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...