Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k aktuálnímu dění na trzích


focus

Doporučené příspěvky

Petře,

delam to rucne, ale je to docela rychle, prikladam soubor, kde to mam udelane pro NQ a TF.

www.edisk.cz/stahnout-soubor/83508/Rozpeti_a_Volume_-_1530-2200.xlsx_90.84KB.html

Vyexportuji si minutova data z NJ do textaku. Ty si naimportuji do accessu a tam si to upravim, tak abych na konci dostal pro kazdy den jeho high a low v dobe 15:30-22:00 + volume a z toho uz si udelam v excelu range, dopoctu prumer a pomoci if urcim dny, ktere jsou nad.

Tento filtr funguje vyborne na NQ, na TF jsem ho nakonec nezavedl.
Tam jsem zavedl jenom filtr denniho rozpeti, pokud mam vstup vic jak 5.5 bodu od high/low daneho dne po 15:30, tak uz ho neberu.

Jinak system je super, ted jenom testuji jeste ostatni emini trhy, abych videl, kde to bude nejlip fungovat ve vztahu k risku. Zatim mam TF a NQ. Z nich je zatim lepsi TF, protoze ma nizsi drawdown, mensi pocet ztrat v rade, coz s tim souvisi, dale vyssi uspesnost, vyssi prumerny obchod. Az budu mit i ES a YM, tak sem dam potom porovnani.

Lada

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Focus:

bylo by možné vysvětlit jakou techniku vstupů při proražení premarket swingu používáte?
Napadají mně následující možnosti:

1) Před otevřením trhu si připravím na obě strany premarket swingu STOP příkaz a čekám, který bude aktivován jako první. Neaktivní příkaz potom zruším.

2) Počkám na proražení swingu a vstupuji příkazem MKT na příslušnou stranu.

3) Počkám na proražení swingu, aktivuji LMT a čekám na pullback.

Existuje něco, co Vám zvyšuje pravděpodobnost odhadu směru pohybu? (myslím třeba aktuální umístění ceny v cenovém kanálu - překoupeno,přeprodáno, nebo pozice vzhledem k nějakému EMA ...)

Děkuji, ať se daří

Petr

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Jen se pokusím doplnit příspěvek yaxe, jak si podobně hrát, pokud máte Sierru. Stačí vložit do patřičného grafu studii "Worksheet Study" nebo "Worksheet System" a povolil Excel a následně budou patřičná data OHLC, volume, OI atd exportována do xls pro další použití, pak už jen doplnit pár jednoduchých identifikátoů pro měsíce a hodiny, popř H-L a na celou oblast nastavit kontingenční tabulku, pak z toho během pár minut může být něco takového NQ 01-09/2009 - vývoj volume a volatility po hodinách za celé období - vývoj volatility v čase 19-22 za jednotlivé měsíce - dtto pro 15:30-16 FGBL 03-09/2009 - vývoj volume a volatility po hodinách za celé období myslím, že celá ta analýza mi trvala kratší dobu než napsání tohoto příspěvku a přitom může ukázat zajímavé věcí, jo, není na excel :) M.

10392

10393

10394

10395

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.
×
×
  • Vytvořit...