Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k aktuálnímu dění na trzích


focus

Doporučené příspěvky

Pavle,

nakonec beru vstupy, i kdyz se trh vrati do range. A znas to, das lidem stejnou vec a kazdy to bude delat jinak.

bergmann1:

ale na stranu short tam neni zadny vstup, porad se tvorily nizsi low a pak se trh obratil do longu. A teprve tam se udelalo nizsi high, takze byla sance na vstup v bode 1.
Ja cekam na prvni nizsi high nad horni hranou open range pro pripad buy a na prvni vyssi low pod dolni hranou range pro vstup sell.

Lada

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím všechny,

Focus : měla bych jen otázečku, jak dopadlo dnešní ráno na DAXU ? Jsem jedna z těch, která se také
nechala inspirovat Tvým jednoduchým systémem. Podle mého paperu byl DAX opět ztrátový.

Děkuji za info, jen si chci ověřit správnost mého vstupu.

Petra

Link to comment
Sdílet pomocí služby

pehy:

ano byla by ztrata ...... ja jsem byl na cestach a neobchodoval jsem ani jeden trh. Dulezite je vydrzet a delat opravdu jen jeden vstup denne. Zisky urcite prijdou. Predminuly tyden byl super a na DAXu jsou zcela bezne pohyby. Minuly tyden cca +10euro/kontrakt. takze vse funguje jak ma. Dnes se nakonec trh rozhodl pro short a take tento pohyb bylo mozne zachytit, ale museli bychom brat 2hy vstup a to je proti planu. Je treba vydrzet alespon 6mesicu obchodovat stale stejne a potom delat zavery.

at se dari ....

focus

Link to comment
Sdílet pomocí služby

pss: Ono nejde ani tak o to jestli jeden nebo 2 obchody denně, ale o nastavení v hlavě, pokud se nastavíš myšlenkově na 1 obchod denně, tak máš jednoduššeí čekání na nejlepší obchod - tj. ten co plně splňuje tvůj systém. A že klidně můžou být ty obchody 2, to už je o dalším vývoji až nebudeš mít problém počkat si na ten správný obchod, tak pokud se objeví 2 tak vezmeš 2 za den. Každému jak to vyhovuje.
JiM

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.
×
×
  • Vytvořit...