Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k aktuálnímu dění na trzích


focus

Doporučené příspěvky

to all:

dnes zaslouzeny zisk +500eu na DAXu. Odvaznejsi mohli obchodovat jiz swing po open do longu za 570.3 ale pro me byl prilis slaby. Bral jsem az uroven preMKT swingu za 5705.5 a bylo to take v poradku. V obou pripadech PT zasazen a najednou jsme 350eu v profitu tento tyden. Jeste si vsimete jak hezky se vykresloval market pred otevrenim burzi a byla zde slusna pravdepodobnost ze bude nejakym smerem trendovat dal

mejte se focus

Link to comment
Sdílet pomocí služby

focus
Já obchoduji SP v podstatě stejným způsobem. Výhoda je, že není prakticky žádný slipp.V průměru udělám 20b za měsíc s nízkým propadem kapitálu. Např. na TF při větším pohybu jsem chytil i 120$ slipp. Z tohoto důvodu jsem od něj upustil. Věnuji se permanentně SP. Jsou sice nižší výdělky, ale mám klid v duši. Solidní PT vychází na 3,25b. Opět je to výhodnější nastavit podle volatility. Nejlepší výsledky se dosahují TSL.
Pro mě fungují nejlépe dva trhy. Ráno fdax a odpoledene S&P. Zajímavé je taky proražení corn po otevření. Jenomže je to víceméně mechanická věc a to nesedí mé povaze. Ale dá se na tom taky solidně vydělat.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

zde je dnesni screen na DAX .... pro me je nekdy slozite to sem davat .... mam tam spoustu osobnich poznamek a musim to mazat ..... navic dnes jsem vystoupil z trhu trochu jinak a nechci v tom delat hockey, ale PT 500 funguje zcela bez problemu a bral bych jej take pokud bych nedostal vyssi hodnotu. mejte se focus

10377

Link to comment
Sdílet pomocí služby

focus:
PT stanovujes podľa MFE analýzy, alebo nejakým iným spôsobom.
Pýtam sa preto, že sa nijako neviem dopracovať k rozumnej metóde výtupov s RRR nad 1:2. Už niekoľko mesiacov backtestujem NQ a nedarí sa mi nájsť dlhodo stabilný spôsob vystupovania z trhu. Skúšal som fixné PT podľa MFE, MPlay 123, posun SL na posl. swing, posun po pevnej sume a všetko mi fungovalo len 1-2 mesiace a nie viac. Budem vďačný za každú radu.
SL dávam nad/pod posl. SWING je to v priemere 45 USD.
Marcel

Link to comment
Sdílet pomocí služby

aj ja obchodujem S&P. taktiez mam velmi jednoduchy system. cakam na utvorenie otvaracieho rozpatia a vstupujem na high rozpatia do long a na low rozpatia do short. s dobrym managementom mi to dava okolo 20 bodov za mesiac na kontrakt. taktiez mam profit target 3,5 boda podobne ako MNovak. niekedy mi nato staci len 10 obchodov za mesiac takze mozem mat dlhsiu dovolenku od trhov :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

marcel.i: Nevím na základě čeho vstupujete, ale mi se zatím nejvíc osvědčil výstup na druhém vrcholu CCI nad/pod linkou 100/-100. Chce to trochu nakoukat, ale princip je asi takový: Vytvoří se první vrchol nad linkou 100, potom korekce výrazněji pod linku 100 a znova se vytvoří (výraznější) vrchol nad linkou 100. Mně to na mé vstupy dělá RRR 1:3-4 a pěkné výsledky jak na min. timeframe, volume grafech i range bars na různých trzích. Přikládám screen se zaznačenými místy, kde bych vystupoval za předpokladu že jsem v pozici.

10379

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.
×
×
  • Vytvořit...