Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k aktuálnímu dění na trzích


focus

Doporučené příspěvky

qido:

stejne se ti muze stat, ze trh dojde na 351 a limit se ti stejne nevyplni, protoze se na tebe nedostane, takze proc ty komplikace. Proste si nastavim PT na 350 a pokud se mi v trhu sparuje, tak byl PT a pokud ne, tak tam proste pro me cena nebyla, i kdyz na grafu se ukazuje neco jineho. A stat se to muze, takze je potreba se na to pripravit, aby se pak clovek nedivil.

Navic backtest je potreba brat stejne jenom jako hrube meritko, protoze to na cem se dela backtest nejsou realna data, ale vzdy nejak ocesana.

Lada

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Naprosto souhlasím s YAXem, obchoduji 4. měsíc live a tato situace se mi stala celkem 3x, z toho 2x v paperu. Takže jeden obchod , žádný obchod, místo PT je nějaké BE. Myslím že na začátku obchodování je více důležitějších věcí, ikdyž přiznám, je to malinko frustrující.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

2 Sonny1
jak píše Láďa, backtest je nutné brát jako hrubší měřítko
A takto zpitvořených obchodů není vysoké %. Po backtestu dělám ještě u stejné strategie zrychlený papertrading a klasický paper, kde už jsou tyto jevy vidět. Toto nastavení beru pro lepší psycho pohodu. A mně osobně vyhovuje tento stav si řídit a radši vzít méně, než nakonec nic. Manuální uzavření je řešení, ale ne pro mě. Používám RB grafy. A před tímto nastavením jsem to zkoušel tak, že když dosáhnu na PT a ještě není vyplněn, tak přitáhnu SL pod poslední plnou svíci. A buď dojde k PT nebo se trh prostě otáčí a jdu od toho.
Možná se dá nastavit pro výstup na PT i příkaz - StopLimit - když se cena dotkne, tak se zadá výstup za Market a je to v automatě. Jestli se pletu, ať mě ostatní opraví.
R.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim Tradeři, sleduji tuto diskuzi každý den a právě jsem dokončil backtest paternu 2v, vyšli mi dvě možnosti, které zvolit, a proto se chci poradit s vámi více zkušenými, kterou variantu byste volili. Obrázek 1 je varianta s vyšším DD nižším ziskem a nižším RRR, ale zase s menšim cons. loss. Obrázek 2 je varianta s menším DD vyšším ziskem, vyšším RRR, ale s více cons. loss a také v tomto případě vychází středa jako nejztrátovější den a to s -50usd za rok, naproti tomu v obr.1 jsou všechny dny dost vyrovnané, měl bych ještě říct že kvůli špatnému zisku dnů už jsem vyloučil pátek z obou variant. Děkuji za Vaše názory Honza

12196

12197

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To all:
dakujem vsetkym za reakcie, vidim, ze tento jav nie je velmi casty a moznosti ako ho riesit je viac.
V kazdom pripade, ked pouzivam posun na BE, tak obchod, kde sa cena dotkla PT a nebol exekuovany, vlastne uz nemoze skoncit v strate, lebo medzitym by som uz urcite posuval na BE.
Tak prajem vela uspesnych obchodov bez "anomalii" ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.
×
×
  • Vytvořit...