Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k aktuálnímu dění na trzích


focus

Doporučené příspěvky

dnes vyšel průlom swingu i na ES...trendový vstup zatím bez signálu (a už jej ani nečekám)

peepo, roman06:
podpora je tady velká a díky za vaše příspěvky - já sice nepíši tak často, ale je to tím, že pořád testuji nebo jsem s rodinkou.... :) ale určitě sami na sobě cítíte, jak moc se posunujete dopředu. Sama za sebe musím říct, že za rok jsem se posunula neuvěřitelně, jsou to skokové posuny..

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Bergmannn ide do nočnej a ja som po nočnej. Včera mi aj celkom sadla, kedže burza mala"stiahnutú roletu". Dnes som zazmätkoval - najprv som uvažoval že nebudem obchodovať vôbec, bol som nejaký dolámaný a trh sa mi zdal akýsi "chopoidný". Vstupy robím ( alebo sa pokúšam) na grafe 330 tick a okrem toho mám otvorený ešte RB 10. Dosť sú si podobné, 330 tickový je "jemnejší". Neviem či to robím dobre, zatiaľ to inak neviem. Prvý vstup bol na 640.2 - jeden tick nad korekciou, vystúpil som 642.2. Keby som do obchodu nepichal, bol by PT 400. No a druhý vstup bol 644.0 a výstup 644,5. :( Hmmm...asi by som mal prehodnotiť PT.. Rád chodím na toto vlákno lebo ako napísal focus prispievajú sem aj tí skúsenejší aj úplní amatéri a v drvivej väčšine tí skúsenejší nám začiatočníkom veľa poradia. ( Aj keď si to uvedomíte, na daxe alebo tf, čo sú tu najviac obchodované trhy, je každý proti každému ;) Dnes si už dám radšej utrum... Pekný večer

12206

Link to comment
Sdílet pomocí služby

bergmann1:

k tomu trendu viz treba dnesni screen. Cena je pod vsemi 3 prumery a navic na vyssim TF je kratsi prumer pod delsim.
Pro long by to bylo obracene - vstup by musel byt nad vsemi 3 prumery a na vyssim by EMA15 musela byt nad EMA60.

Tak asi takhle jednoduse, pokud neni soulad, tak ani nehledam vstup.

Lada

Link to comment
Sdílet pomocí služby

bergmann1:

jak uz jsem psal trend urcuji podle dvou vyssich TF na kterych mam EMY. Na nejvyssimTF mam pouze jednu EMU protoze delsi periody uz se nezobrazuji. Obchoduji do smeru vsech EM, tak aby byly v souladu. Treba dnes na TF jsem sel long protoze vsechny EMY byly OK. Jake mam periody je nepodstatne protoze si musis sam nakoukat co ti vyhovuje nejlepe.

focus

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.
×
×
  • Vytvořit...