Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k aktuálnímu dění na trzích


focus

Doporučené příspěvky

Sonny 1

:) ono s tím výstupem za market to možná nebude tak jednoduché. Nevím o který trh se ve tvém případě jedná, ale třeba na DAXu se na tuto cenu trh už nemusí vrátit, takže je otázka kdy dát za market (dostat sleep) atd, naštěstí to není úplně častá věc, ale občas se to stane a musí se s tím počítat :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj,
tak jsem zpet z lyzi a s jakz takz procistenou hlavou. Koukam, ze tu pribylo asi 20 stranek diskuze, ze to tu zije :-).
Hned jsem se dneska pustil do prace, ale hned me trh privital stoplosem. Vstup byl na 5909 long. Lita to sem tam, takze zadny poradny pohyb, tak snad zitra.
Tak at se dari...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj, tak dneska na DAXu jsem vstoupil 9:09 long. Trh se ale rozhodl jinak a udělal větší korekci, takže jsem obdržel SL. Jsem ale celkem spokojený, protože jsem se po víkendovém testování rozhodl vstupovat i na FDAXu pouze do směru trendu. Tak uvidíme jak se to bude vyvíjet v dalších dnech.
Ať se daří

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to kuba: ano trend teď hlídám podle vyššího TF - konkrétně RB15 a na RB5 potom podle EMA15 a EMA50. Musí být vše v souladu. Ještě nemám dokončené přetestování celého období, ale zatím to vypadá , že se tímto způsobem sice sníží o něco profit, ale hlavně zmizí dlouhé série SL tzn. očekávám příznivý vliv na emoce. Tak uvidím.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

2 Renooo
K tomu Vasmu postupu...jednak taketo situacie nemam zbacktestovane a asi sa ani nedaju zbacktestovat, tak neviem podla coho by som mal posuvat ten SL. Vy ho ako posuvate, ak sa mozem opytat?
A tak isto, to cakanie na druhe dosiahnutie hodnoty PT...to by tiez mohlo skreslit vysledky oproti backtestu, kedze niekedy trh uz nemusi PT druhy krat zasiahnut a realne by som mal SL alebo mozno BE namiesto PT. Naproti tomu manualne uzatvorenie pozicie da sice nejaky slip, ale rozdiel nebude taky velky. Tym padom mi taketo situacie nebudu odchylovat realne vysledky od backtestovanych.

2 roman06
Diky za ten odkaz.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Sonny1:
Ahoj, já sice PT nepoužívám, ale testoval jsem si je jako jednu z výstupních možností a stejný problém jako máš ty jsem si v excelu vyřešil tak, že jsem při výběru PT zadal podmínku např. if MFE > 350. Tím ti pak v testu vyjdou pouze ty PT, který by byly úspěšně vyplněny a můžeš si vybrat ten, který ideálně odpovídá tvým představám. Naopak pokud budeš počítat s MFE >= 350, tak se ti pak může stát, že trh dojde přesně na 350, ale PT se ti ve skutečnosti nevyplní a ty nebudeš vědět co s tím.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.
×
×
  • Vytvořit...