Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k aktuálnímu dění na trzích


focus

Doporučené příspěvky

Zdravím, dnes na FDAX opět ideální situace před vstupem, všechny 3 průměry ve shodě a vstup na prolomení low dne. Já dnes bohužel vyhozen na tick přesně na posunu na BE, ale i takové dny jsou. Kdo obchoduje s nastavením podle focuse, by se měl dostat na PT, takže gratuluji, já si počkám na jiný den. Tak hodně zdaru odpoledne. Láďa

12200

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj, tak já dnes vstoupil na FDAXu short 9:02 za 5895,5 a obdržel jsem hned SL na tick přesně. Pak už trh jede pěkně dolů i když na PT ani BE to zatím není. Je to děsný nápor na moji psychiku, protože už je to osmý SL v řadě a s takovou sérií jsem podle backtestu moc nepočítal (max 6). Tak to se asi stává a uvidíme zase zítra. Kdo jede podle HA, tak asi vstoupil o něco dříve a asi ještě jede? Uvidíme, co s trhem udělají reporty.
Ať se daří

Link to comment
Sdílet pomocí služby

peepo:

takove serie muzou proste prijit ..... dulezite je prave zde nepovolit a drzet plan. Je to tezke a emocne narocne, ale prave zde se oddeluji traderi od vecnych zacatecniku. take je dulezite vse znovu vyhodnotit a provest kontrolu jestli je vse podle OP. Vic se poradit neda ..... na druhou stranu budes mit extra ziskove dny, ale ty jsou uplne stejne nebezpecne a opet je nutnost vyhodnotit je podle planu a drzet se pravidel.

at se dari focus

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tak ten můj dnešní SL o 1 tick na FDAXU fakt zamrzí. Jinak by byl v 10:40 PT. Na druhou stranu jsem správně určil trend a vstup byl na tick podle plánu, takže bych měl být v podstatě pozitivní. Gratuluji ostatním, kterým se to povedlo lépe ;)
focus: to teda fakt dneska zase smekám před tím, jak jsi dobře určil vstup už na průrazu premarket swingu (jestli se nepletu). Já se zatím držím otestované mechaniky a čekám na průraz až prvního swingu (a to ještě na vykreslení průrazové svíce - 1 tick pod/nad pak dávám limitní příkaz)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

focus: gratuluji k PT (tech 33,5b je moc hezkych..). Ja dnes PT, i kdyz to bylo o fous kdy to minulo BE (1b). Vstupoval jsem short ..98. Prislo mi, ze na PT 5878 snad byla nejaka SR uroven (i kdyz je vubec nesleduji), protoze potom to byl pekny sesup...
Peepo: sice jsem tu nebyl minuly tyden, ale pocitam-li to bez nej tak mam do dneska take v rade 8 SL, coz bylo nad BT. Kazdopadne jsem rad, ze uz nejaky ten PT prisel, jinak by to zacalo vypadat uz spatne.
Tak snad zitra se zadari podobne...
At se dari

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Focus nadhera :)

Jinak dneska uz zacinam live po delsi pauze ( asi mesic ), dodelal jsem si komplet system ktery jsem mel roztestovany tak od listopadu... vse mam sepsane na papire vsechny plany cile atd ( coz jsem mimochodem predtim nemel ), pocet obchodu me vychazi asi 8 na mesic prumerny zisk 105 usd a do svych planu jsem pocital s prumernym ziskem 70usd na obchod takze dohromady budu spokojeny za nejakych 500-600 usd mesicne... v planu mam obchodovat tento system po dobu 5 mesicu popripadne mensi upravy behem te doby udelat muzu.. PT mam na 280 SL na 120... z backtestu me vyslo dobre i nastaveni na PT 500 jenze mensi uspesnost tak zatim to necham na 280 kde mam uspesnost z BT na 51% takze si myslim ze celkove by se mi mel ten system docela v klidu obchodovat... Asi nejtezsi bod pocitam ze bude trpelivost protoze mam docela obvykle serie treba 6 dni bez obchodu... tak uvidim jak to pujde dal :)

Puvodne jsem se nechtel hrnout tak rychle do livu jenze vsechno co jsem potreboval dodelat mam hotove psychickou pauzu uz jsem mel taky dost takze nevidim duvod abych nezacal....

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.
×
×
  • Vytvořit...