Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Historická data od Sierra Chart


Maxim Colloseus

Doporučené příspěvky

Zdravím všechny tradery a vidím, že všechny nás pomalu trápí to samé jak stáhnout v SC historická data, abychom mohli backtestovat nejlépe intradenní data ticková. Najde se někdo kdo pomocí Screenshotu tu zveřejní přesný postup kde co nastavit, aby to ty data stáhlo bez problémů. Hledal jsem v historii dotazů a odpovědí, ale na co mi jsou odpovědi v roce 2006 když se program SC stále vyvíjí a dnes je rok 2011. Tuhle kapitolu stahování historických dat bych chtěl ve verzi SC 703 už konečně vyřešit bez problémů. Prosím pošlete screenshoty, abych je mohl porovnat s mým zřejmě špatným postupem.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 87
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Jirikdin - Můžete prosím trochu podrobněji popsat co Vám nefunguje, v čem je problém? Pak asi bude jednodušší pomoci. Já jsem tuším postupoval podle návodu přímo v SC a také zde www.financnik.cz/komodity/recenze-sw/sierrachart-historicka-data.html (cca. rok starý článek) a nepozoroval jsem žádné problémy. Mám v SC stažené některé trhy ať už Intraday, tak i End of Day. Některé trhy zabírají klidně i více jak 1GB na disku. Když si pak daný trh otevřu, tak se data aktualizují k aktuálnímu datu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

A uplne nejlepsi je se podivat na stranky Sierrachart, podivat se co ktera sluzba obnasi, jake poskytuje data, eventuelne se podle toho zaridit. (Tam napr. zjistie co je zadarmo a co je placene, jakym zpusobem jsou history SC data agregovana apod.) Trading is business, vime ? Je dobre pristoupit k tomu takto uz od zacatku. Tady na forech se tickova historicka data urcite nevyskytuji a samy od sebe neprileti. Venujte tradingu vice usili, a za usetreny peniz si nakoupite tolik historickych tickovych dat, ze vam to nebude mile. (Neni to nic proti financniku, jen se snazim aktivovat mozkove zavity novacku)

Rob

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj, podařilo se mi rozchodit Sierru skrze Infinity. Už jsem se naučil i pracovat historií, live daty, studiemi atp.
Narazil jsem ale na problém a nevím jak na to. Původně jsem si otevřel graf FESXM1 s pár dny nazpět, nastavil studie a vše jelo ok. Pak jsem rozhodl otevřít celou historii konraktního měsíce M a všiml jsem si, že mi studie DAILY OHLC funguje až od zhruba poloviny zobrazeného období. Předtím prostě v grafu není. CCI, ATR, EMAs, to je OK. Nevíte čím to může být? Dík

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 týdny později...
  • 5 months later...
  • 5 týdnů později...

Zdravim vsechny tradery aobracim se z prozbou o pomoc. Stahl jsem si novou sierru 805, protoze stara verze se mi zacala sekat a delat neplechy. Vsechno probehlo bez problemu az do doby, kdyz jsem kliknul na novou ikonu tykajici se crosshair. Nasledne po tomto kliku mi zmizela cela vrchni rada ikon ( 1, 5 , 10 min zobrazovani grafu ,proste vsechny tyto ikony) Muze mi nekdo poradit jak dostat tento radek spet, ja osobne jsem v koncich, dokonce jsem uz skusil sierru smazat a znovu nahrat ale ty icony se spet jiz nenehraji.Predem diky jo a Vsem krasny Novy Rok a v nem spoustu $$$$$$$$ ale hlavne budte vsichni zdravi. :) :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den,
chtěl bych se zeptat, jestli onen balíček, který je možné objednat zde přes finančníka (verze 1), obsahuje historická data potřebná k backtestu 1 rok zpátky? Na webu to je zahrnuto v kategorii SC Real-Time Forex and CFD Data Service, ale jde nám jen o ujištění - pro jistotu. Případně jestli balíček 3, který je k dispozici na stránkách sierrachart.com jestli poskytuje nějaké extra výhody, které by se mohli hodit začínajícím traderům ? Děkuji za odpovědi

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Dobrý den, mam prosbu ohledně historických dat z Russelu 2000. Bohužel už jsem promeškal 15 denní free demo a tak už nemůžu stáhnout hostorická data. Nebyla by tu nějaká dobrá duše, která by sem hodila link na stažení tak 1 roku dat, je mi jedno kterého roku, na Volume 2000, podle strategie FinWin? :-) už jsem z toho vážně zoufalý.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...