Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Historická data od Sierra Chart


Maxim Colloseus

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 87
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

  • 2 týdny později...

Díky, stáhl jsem si ty data ale jsou tam prakticky vždy jen 4 měsíce tickových dat za rok... Mně stačí jeden rok, jakýkoliv, ale potřeboval bych k němu opravdu data za všech 12 měsíců. Není tu někdo, kdo by se o svůj zdroj podělil? Já oprvadu chci udělat backtest pořádně, ale bez těch dat jsem nahranej.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

Zdravím,
Ctěl jsem se zeptat, Vás zkušenějších, stáhnul jsem si demo sierrachartu na těch 12 dní, udělal jsem backtest atd... pak mi doba vypršela, tak jsem si tedy koupil na 6 měsíců sierrachart základní level.. ale grafy NQ a Es co jsem backtestoval, jsou trochu jiná, nesedí mi přesně vztupy co jsem dělal na demu, grafy jsou trošku jiné, sice respektují cenu, ale čas kdy byla cena dosažena je jiný... Backtest udělám znovu, to mi nevadí, ale to se tak data hodně mění od zdrojů poskytovatelů? Je doopravdy možný tak markantní rozdíl?? díky za odpověďi ;-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 5 months later...
  • 1 month later...
  • 5 months later...

Dobrý den,
narazil jsem v sierre na problem s daty. Provadim backtest a potrebuji mit kontinualni historii. Konkretne trh FESX. Backtestuji od kontraktniho mesice FESXZ1. Sierra mi do souboru nacetla tuto historii: 2011-08-29 to 2011-12-16, dalsi navazujici mesic je FESXH2, kde mi sierra nacetla tuto historii: 2012-01-16 to 2012-03-16. Mezi mesici je dira dat 1 mesic, takto je to u vsech kontraktnich mesicu. Nekde je dira vetsi. Psal jsem na support board, kde me odkazali na nastaveni, kde v data trade service setting, v kolonce max historical ID download jsem nastavil 5.000, pak v chart setting, days to display, kde jsem nastavil 300. A stale nic, nesetkal se nekdo s podobnym problemem? Dekuji.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 9 months later...

Dobrý den,

mám SC lvl 5 a rád bych se zeptal, zda je možné otevřít kontinuální graf několika kontraktních měsíců a přitom zachovat historická ticková data.

Jakmile vyberu symbol a chci otevřít Intraday chart, nabídne mi to pouze jednotlivé kontraktní měsíce s možností "rollover". Mohu si přes funkci rollover pospojovat historii například jednoho roku?

Pokud ano, jak mám nastavit možnost "join previous data" v dialogovém okně, které se nabídne po klinutí na možnost perform rollover.


Děkuji moc,

Jonáš

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

Dobrý den,

chtěl bych Vás požádat, zda byste mi neporadili s historickými daty. Backtestuji historická data Sierra Chart pro trh Dow Jones (YM). Na začátek jsem si stáhnul data tímto způsobem pro SC Historical Data:
File ---> Find Symbol ---> YMZ13/December 2013

Jsou zde obsažena data od 10/2013 do 12/2013 (necelý prosinec).

Nyní bych rád backtestoval dále, avšak nevím, jak si stáhnout data více do historie?
V nabídce "SC Historical Data" jsou již jen nabídky pro rok 2014.

Prosím, help! :)

Díky moc

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ještě pro upřesnění, backtestuji e-mini Dow Jones a u Sierra Chart jsem zakoupil "package 3".

Ještě 2 otázky:
U Sierra Chart byly v minulosti data "SC Historical Intraday Futures Data" - pochopil jsem správně, že tyto data již neexistují? Tzn. že již tedy nelze použít funkce "Sierra Chart Futures Backfill Data"?

Je možné historická data v tickové kvalitě vůbec na SC, když mám package 3 vůbec stáhnout?

Díky moc


Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den,

tak jsem si pomohl sám :)

Kdyby někdo řešil nějaký problém - využijte nejlépe Support Board u SierraChart:
www.sierrachart.com/SupportBoard.php (pomůžou Vám a stačí na to i lámaná AJ).

Přičemž konkrétní pomoc je zde:
www.sierrachart.com/index.php?l=doc/helpdetails42.html (pro stažení širší historie)
www.sierrachart.com/index.php?l=doc/doc_ContinuousFuturesContractCharts.html (pro nastavení kontiunality)

Hezký den všem.

S.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...