Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Založení forex účtu


kalich

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,5k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

pred nedavnem jsem taky posilal z cs.plati se 1% z prevadene castky.penize dosly rychle asi do 3 dnu.poplatky jsem uvedl our aby vam nestrhli cast posilanych penez.bohuzel uz si nepamatuju co jsem zadal jako platebni titul ale myslim,ze to bylo neco pres 700 to nejobecnejsi co tam bylo...zpet jsem zatim jeste nic neprevadel takze zde nemuzu slouzit...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim vsechny tradery,
mam maly problem, chtel bych si otevrit miniucet $500 u CMS. Z jejich strnky jsem si stahnul smlouvu.
Jelikoz je moje anglictina mizerna, tak jsem z ty smlouvy neprelouskal skoro nic a mam v tom strasnej zmatek.
Chtel bych poprosit, estli nekdo, kdo uz ma zalozeny ucet, by mi neporadil co a jak, pac po shlednuti ty asi deseti strankovy smlouvy v anglictine sem se zhrozil, ze moje budouci obchodovani stroskota este pred otevrenim uctu... :)

Posledni dobou se stykam s vyrazem "skalpovani", chtel bych poprosit alespon o castecne objasneni...
Lze "skalpovanim" vydelat $100 pri 0,1 lotu za tyden? Jestli ano, tak s jakym riskem?

Predem dik,
Jirka.

PS: financnik.cz je super, jsem tu skoro kazdej den a hltam a hltam vase skusenosti, takze diky moc!!! :D

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To BigBull:
ja síce ešte tiež nemám založený live účet, ale podobne ako Ty, sa na tento určite významný krok v mojej kariére tradera :D poctivo pripravujem, aby som nič neuponáhľal a urobil si jasno, čo a ako. Ak Ťa desí anglická zmluva s CMS, napíš mail agentovi CMS pre ČR a SR. (Adresu SID už niekoľkokrát zverejnil na fóre, myslím, že práve na tomto vlákne). Odpovedal skutočne rýchlo a pohotovo. Pripojil všeobecné podmienky CMS, postup ako kontaktovať CMS, ako vyplniť registračný formulár, aké doklady im odfaxovať apod. A všetko v češtine :). Ak by bol problém, ozvi sa, prepošlem Ti to e-mailom.
O scalpovaní je založené celé vlákno s množstvom skvelých postrehov. Skús sa ním prelúskať.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Caute chalani, mam na Vas iba jednu otazku. Na CMS si otvaram live ucet cez online formular, aby som sa nemusel nejak zbytocne papierovat a tam je na jednej strane kolonka "CMS Service Representative". Co tam mam napisat? Mam napisat tomu zastupcovi CMS pre cesku republiku ze ako sa vola alebo tam napisem hocijake meno alebo co? Dakujem Vam za odpovede.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

BigBull: skalpovani pust z hlavy, se spreadem 3 pipsy toho moc nenaskalpujes :( Co je skalping - nekteri traderi drzi pozici jen minimalni dobu (vteriny az minuty), seberou par pipsu a vystupujou z trhu. Jedou vetsinou velke mnozstvi kontraktu. Podle (nejen) meho nazoru to neni nic pro nas - zacatecniky a male tradery.
dzink

Link to comment
Sdílet pomocí služby

zdravím,
Potřeboval bych poradit, co si myslíte že je lepší pro začátečníka. Chtěl bych si otevřít účet bud na intradenní obchodovaní nebo na 4ex. Začít bych chtěl s 5tis $ a tak bych chtěl vědět názor někoho kdo s tím má zkušenost do čeho je lepší se pustit, jestli forex nebo to intradenní obchodování. Otevřel jsem si už demo účet v programu VTtrader ve kterém se mi docela daří, zajímalo by mě jestli to v tom demu funguju jako kdybych měl otevřený účet třeba u CMS a obchodoval na ostro!????
Díky za odpověď :D

Link to comment
Sdílet pomocí služby

truff,
nejlepší je si oboje delší dobu vyzkoušet na demoplatformách a zjistit, co ti osobně lépe vyhovuje. Rozhodně to chce ovšem mít postavený obchodní plán a vypracovaný moneymanagement, jinak to není obchodování ale ruleta... :)
VTéčko běží na demu opravdu jako v reálu, někdy dokonce lépe, než live účet... :)

Petr

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To all slovak traders:
poraďte mi z vlastnej skúsenosti: cez ktoré slovenské banky ste prevádzali peniaze na účet brokera a s akými poplatkami? Prípadne, ktorú banku by ste mi odporučili? Zaujíma ma nie len výška poplatkov, ale aj rýchlosť prevodu peňazí, príp. zložitosť celého procesu, či už priamo v banke alebo prostredníctvom internetu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...