Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Založení forex účtu


kalich

Doporučené příspěvky

Dotaz na klienty CMS: minulou středu jsem poslal žádost o založeni Individual účtu a od té doby je ticho po pěšině. Zdá se mi to nějak dlouho, vzhledem k tomu, že jste psali, že založení u tohoto typu účtu by mělo trvat 3-5 dnů. Napadá mě, jestli jsem náhodou neměl také rovnou poslat peníze a oni teď na ně čekají - nevšim jsem si ale, že by o tom někde psali. Takže dotaz na vás: posílali jste prachy rovnou se žádostí, nebo vám napřed potvrdili založení účtu? Já bych se zeptal rovnou u nich, ale s tou mojí angličtinou by to asi nedopadlo slavně a taky předpokládám, že bych asi měl napřed od nich dostat něco jako variabilní symbol, aby moji platbu identifikovali - nebo ji identifikují na základě mého konta které jsem uvedl v přihlášce?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 1,5k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Moje zkušenost se založením "individual účet" u CMS Forex. 22.10. 05 jsem vyplnil přihlašovací formulář, faxem odeslal ID a podepsanou smlouvu. Měl jsem v plánu od listopadu začít. 26.10. přišla žádost ze strany CMS o upřesnění informací o zaměstnavateli a znovu poslání ID a smlouvy z důvodu nečitelnosti faxu. 2. 11. po dotazu ohledně registrace jsem se dozvěděl, že jsem zaregistrovaný a v brzké době mi pošlou podlkady pro zaslání hotovosti na účet. Dnes je 7.11. a po 10 pracovních dnech pořád nic. Dalších cca 5 dní bude potřeba na převod hotovosti a bude půlka listopadu. Začínám uvažovat o jiné společnosti a také o tom jestli to nepřesunu až na leden 06, abych to nemusel v tomto roce uvádět ve svém daňovém přiznání.
Zdeněk

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tak a je to tady. Dnes 8.11. jsem obdržel instrukce k převodu peněz na účet CMS. Jako kdyby to tu někdo četl. Příkaz k převodu peněz jsem dnes podal. V pobočce spořitelny mi musela pomoci s vyplněním příkazu vedoucí. Nemohla pouze najít jaký platební titul přiřadit k platbě. Tak jsem zvědav jestli to do států dojde.
To vše za spolupráce s českým IB Managerem CMS se kterým jsem přihlašovací proceduru jelikož anglicky nehovořím konzultoval.
Zdeněk

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Přidám ještě tu svoji od přepážky: měl jsem nějaké dolary a nějaké koruny. Tak mi chtěli nejdřív převést dolary na koruny, abych si mohl koupit za vše dolary... Samozřejmě vše za poplatek. Řešili jsme to půldruhé hodiny, nicméně nakonec to došlo dokonce i na správný účet. Kompetentní pracovnice holt zrovna měla dovolenou :).

Méďa

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Moje zkusenost se zakladanim uctu u CMS byla dobra. Akorat posledni nejdulezitejsi mail (s loginem, po zaslani penez) mi outlook hodil do spamkose a ja ho vymazal, aniz bych si toho vsimnul :)) Nastesti cesky zastupce CMS dostal ten mail v kopii, tak mi to po mem nervoznim dotazu, ze to trva nejak dlouho, mail forwardnul :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobry den,
Sleduji toto vlakno o FX uz docela dlouho. Take trenuji na IQ-FOREX...jen tak se koukam na grafy, jak se meni jak se vyviji...a na "papire" jsem naprosto v plusu. Ale to je proste jen zacatecnicke zdani.
Mam otazku. [bold] Staci mi na otevreni uctu u dobre firmy, ktera si uctuje 2-3 $ na spread rekneme 2000 $ ?? [/bold]

{i na obchodovani lotu??}
ano chapu nejsem na 2% SL...

Dekuji za odpoved.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Chystám sa na založenie live účtu u CMS. Plánujem otvoriť prvý účet so 400 USD, aby som si to odskúšal a nech ma aj prípadný neúspech neodradí od skvelého potenciálu FX :D. Chcem sa ale opýtať: Live účet mi aj pri 400 USD poskytne plný servis ako povedzme pri 10000USD? T.j. vrátane live správ z Reuters apod? Ak povedzme ešte mesiac - dva nespravím žiadny live obchod, nebude s tým problém? Demo účet mám neobmedzene, takže aj live účet môžem zrušiť v podstate len ja (ak nerátam s likvidáciou účtu, kvôli insolventnosti) a nie broker z dôvodu mojej neaktivity? Zatiaľ chcem trochu porovnať prípadné rozdiely medzi live a demo účtom a popracovať so správami z reuters a v neposlednom rade trochu si zvyknúť na ten pocit, že mám live účet a vstupujem do reálnej "hry".

Link to comment
Sdílet pomocí služby

2galant:
Až ten účet založíš a pošleš jim potřebné dokumenty čekej max. tak 1 týden a pokud ti nepošlou výzvu k platbě neváhej je kontaktovat s urgencí, popř. napiš na mail jejich zástupce, který zde uvádí Sid. Já jsem čekal 3 týdny a pak se zjistilo, že mi tu výzvu poslali už ten den kdy jsem podal přihlášku akorát mi ten mail nedošel a tak jsem čekal 3 týdny uplně zbytečně.

Jinak já založil pro jistotu jen 200 USD účet, protože spíš skalpuju s vysokými loty a nechci ze začátku riskovat balík. Vycházím z toho, že není problém tam další prachy kdykoliv poslat. Obchoduju 0,2 lot při 200 USD. Jestli k tomu budu mít plný servis ještě nevím, prachy jsem posílal ve středu takže jakmile mi účet otevřou dám vědět.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dík, arpi,
daj mi hneď vedieť, keď budeš mať niečo nové. Ja som zatiaľ napísal ich zástupcovi v ČR. Uvidím, čo mi odpíše. Napísal som mu o nejaké bližšie info, všeobecné podmienky, zmluvu apod. Snáď bude reagovať pružne. Viacerí na fóre s ním majú celkom dobré skúsenosti. Takže dám vedieť aj ja, keď sa od neho dozviem niečo nové.
Všetkým prajem veľa úspešných obchodov a Tebe arpi predovšetkým ;), keďže Ťa budem v krátkej dobe s live účtom nasledovať.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

2galant:
Tak mi to zalozili 2 dny potom co jsem podal prikaz k platbe, ve stredu odpoledne jsem posilal - v patek jsem mel otevreny ucet. Reuters mi funguje. Pres weekend jsem si procetl vsechny mozne analyzy na webu a vypada to na nekolikatydenni posilovani USD takze moje short pozice to jisti.... do vanoc budu Róčild. :D

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...