Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Založení forex účtu


kalich

Doporučené příspěvky

To Rolha
No firmu Ardeus jsem na listině vlastníků devizových licencí ČNB nenašel a nařízení snad pořád platí. Nemám všeobecně důvěru v offshore firmy typu GCI. Žádný komisní dohled, o struktuře firmy nevíš vlastně nic. I když mohou být dobří v sw a v rozsahu spreadu. Já mluvím za sebe, obchoduji i přes CMS a jsem spokojen. S jejich VT jsem si porozuměl a pro tebe je výhoda, že platforma je i v českém jazyce. Kontakt na jejich IB agenta bez poplatků jsem už tady někde uváděl.
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 1,5k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

To Spajk
Pokud nepřesáhnou "české a slovenské nízké poplatky" + spread hodnotu standardu 3 body pro hlavní páry a máš záruku, že peníze uvidíš, proč nakonec ne. I když se mi nějak nelíbí, že tio není přímo s FX brokerem, ale přes nějakou další firmu. Já preferuji pro individuální klienty i pro menší firmy CMS, už pro úročení vkladů, sw Visual Trading v češtině (který si každý může v demu zkoušet jak dlouho chce bez omezení) nízkému prvnímu vkladu a online zprávám Reuters zdarma. Zatím jsem v globále na nic lepšího nenarazil.
SID


Link to comment
Sdílet pomocí služby

jj, navic jsem ted zjistil, ze CMS umoznuje obchodovat miniloty jednoduchym zpusobem: proste si u nich udelate ucet (min. 300USD mam pocit) a pri vstupu do pozice date 0,1 jako pocet kontraktu - to je jeden minilot. Takze neni treba zvlast konto na mini a pak menit na normalni, i na minilotech jede online Reuters, proste vypada to dobre. Akorat se clovek zvykly z dema nesmi splest a zadat pozici s 1 lotem :) Mohl by to byt drahy omyl. Libi se mi to, ten clovek co ho tady maji reaguje velmi rychle a vstricne. Osobne uz neuvazuju o nikom jinym.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to xTrip
zrovna minuly tyden jsem si otevrel u interbankfx.com miniaccount...ty pres ne taky jedes?
U me to trvalo snad 3 dny, i s prevodem penez, akorad jsem nepochopil, proc mi z tech 500 dolaru ztrhli 30...ztrhli ti je taky? jinak jsem vcera udelal svuj prvni realny obchod (+1 USD) a nemohl jsem z toho spat :)
co se tyce Interbank, jsem rad, ze mam spread na eur/usd 2 pipy...akorad me zaskocilo, ze nepouzivaji MT4, ale nejakou starsi verzi, tak doufam, ze na MT4 brzo prejdou, protoze mi na teto verzi plno veci chybi...4ka je dokonala... :)

kalich

Link to comment
Sdílet pomocí služby

cau,
tak sem se jich ptal, proc mi to strli, a oni napsali, ze to asi moje banka (eBanka) poslala pres "intermediary bank". Tak volam do eBanky, proc to neposlali primo, a proc sem platitl takovou castku, a kolikze to dela %, abych to pro priste vedel, a oni nic nevedeli...proste to poslou pres nakou korespondencni banku, a ani mi o tom nereknou vubec nic...a pry jestli tu platbu chci vystopovat, tak za to musim jeste zaplatit...!!! btw ty asi nebudes mit eBanku, co? popr co si vyplnoval v tom policku s poplatky? ja SHA... to mi poradila slecna na lince eBanky, pak tam je na vyber jeste OUR a BEN...

az na tenhle problem vsechno slape...MT4 ted testuji na demo uctech, takze uz se tesim, az ji budeme moci pouzivat i my...:)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím všechny,
stojím před založením účtu u CMS (JP Morgan Chase Bank v N.Y).,.Zajímalo by mne, jakým způsobem můžu případný výdělěk převést na svůj účet do ČR, zdali poskytuje CMS nějaký bankovní software, nebo jakým způsobem lze toto provést.
Zdravím SIDa a rád bych od něho názor, zdali je to možné i u jiné banky a proč?(není třeba lepší možnost???)
Díky moc, ahoj

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To Petrpfl
U CMS je to tak, že jim odfaxuji na zvláštním formuláři požadavek kolik chci převádět zpět na svůj účet, ale před tím si raději uzavřu pozice. Tam to asi někdo zkontroluje a tak do cca čtyř dnů (jak kdy, záleží na našich a jejich svátcích) to trvá než to mám doma. Neznám žádnou FX společnost, která by měla na výběr peněz nějaký sw. Vždy tam musí někdo nejprve podrobit kontrole tvoje konto a porovnat realitu na pozicích, zda nemáš otevřené pozice, které by mohly přesáhnout tvůj výběr money. S tou bankou jsem tě asi dobře nepochopil, jak u jiné banky ? CMS má asi stabilní konta u JP Morgan Chase, jiná FX zase někde jinde...nechápu.. :)
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...