Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Založení forex účtu


kalich

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,5k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Zdravim tradery,
chtel bych se zeptat, jiz jsem dost papertradoval a tak bych chtel zacit v realu. Zajimala by me jedna vec: kdyz prevedu penize na ucet k nejakemu brokerovi (myslim, ze je to vetsinou nejaka banka), tak pokud by broker zkrachoval, penize ktere jsem vydelal/prodelal mne zustanou na uctu nebo je ovlada primo broker?

Jinak preju vsem hodne uspechu

Kuba

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To Kuba
Záleží u jaké společnosti účet máš a jak je společnost jištěna, resp. jaký má nad sebou bankovní nebo resortní dohled (udělení nebo odebrání licence). Prostředky se většinou vkládají na jeden společný bankovní účet. Dobré firmy mají většinou vklady pojištěny, ale u např. offshore firem nebo firem bez licence bych byl opatrný. Ti neručí de facto za nic.
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobry den,
muj nazor je takovy:
na zaklade vlastni zkusenosti vim, ze spolecnost, jenz si uctuje navic poplatek za obchodovany lot mi nabizi fullbroker service, tzn., jsem s maklerem v kontaktu po telefonu, ci mailu kdykoli potrebuji, a on je vzdy pripraven mi odpovedet, poradit, objassnit cemu nerozumim a nabizi mi konkretni strategii pro obchodovani.
dyz jsem zacinal, jsem nemel zadne zkusenosti a presto se mi podarilo zustat v tomto obchode a vydelat si penize navic, takze mi nevadilo, ze jsem platil dodatecne poplatky, protoze muj ucet vydelaval.
Vydelaval protoze jsem narazil na zkuseneho tradera, ktery mel dlohodobe zkusenosti na financnich trzich a mel zpracovany obchodni system a umel vydelavat penize, takze jsem narazilna dobreho brokera, ikdyz ne nejlevnejsiho na trhu, a velmi rad mu platim poplatky navic, protoze dosahuji diky nemu zajimavych zisku.
Predtim jsem obchodoval pres banku kde jsem platil pouze spread, nemel jsem poradensky servis, resp, byl jsem jeden z mnoha a makler na me nemel cas, takze jsem prodelal dost penez, bohudiky napodruhe to vyslo!
;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

zyx66,

a co chces vlastne vediet ?

Zakladne veci mas na www.forex.com/forex-account-forms.html , a pod forex.com FAQs: www.forex.com/faq_forex.html#6 je zbytok.

To je 10min na vyplnenie formulara + zafaxovanie dvoch IDs a je to.

Na nejaky intenzivnejsi daytrading ale spready bohvie ake dobre forex.com nema (gbp, chf 5 bodov; jpy 4 - to je inde len polovica), samozrejme na swingtrading a pod. to nehra az taku ulohu ; )

Link to comment
Sdílet pomocí služby

teda s live verzi nemam zkusenost, ale cojsem se docet tak je blbost aby se za VT platil nejaky poplatek ne? Na CME je, ze poplatek je pouze ty 3 pips u hlav. paru ne? No a jeste platit u dema? Kdyz vsichni davaji demo ucty zdarma :S to mi hlava nebere. Nemuze mi t k tomu treba neco navic, kdyz uz teda plati?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To Maatej :

To je pravda, taky jsem zkoušel demo VT od jedne české firmy, (asi stejné). Ale tady to vyznívá, jako že se platí poplatky za demo, ale ve skutečnosti šlo jen o to, že se při demo obchodování zaúčtoval poplatek za BUY a SELL do celkového profitu (kolonka Poplatek). Konkrétně to bylo 4,-USD SELL a 4,-USD BUY . Jak by to bylo se skutečným účtem s poplatky.
Ale proč platit poplatky, když nemusííš - nemusssíš
Spread bohatě stačí...

PeJo

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...