Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Založení forex účtu


kalich

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,5k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Ahoj všetci!
Známi, ktorý ma priviedol k FX neobchoduje na FX a nemá ani FX účet. Jeho stratégia je v tom, že zložil pár tisíc USD na účet obchodníka na FX a on mu mesačne "vypláca" resp. má vyplácať podiel zo zisku.
Otázka - je reálnych 40 - 50%-ný výnos/mesačne? nemôže to byť len o..b a USD viac neuvidí?
Otázka č.2, Je niekto z Vás ktorý žije len z FX a ako úspešne?
S pozdravom Š. ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To SID

Ahoj všichni,
chci si založit real mini učet a pořád mi vrtá hlavou u jaké společnosti. Přesněji řečeno jsem skoro rozhodnut, ale ještě zůstaly ve hře dvě společnosti: REFCOFX a SIDova oblíbená společnost CMS Forex. :) Chtěl bych se zeptat SIDe, jestli máš nějaké výhody, které tě vedly k preferování CMS. Mají lepší SW, či jiné podmínky... ? U REFCOFX se mi zdá dobré to, že mají ohromné kvantum zákazníků a na trhu působí již od roku 1982 (čili déle než CMS). Jaké má REFCOFX nevýhody, pokud víš? - alespoň podle tebe. Jsem si jist, že obě společnosti patří ke špičce v oboru. Co mluví v mém případě pro REFCOFX je, že má o tolik více zákazníků než CMS a je tak dlouho již na trhu a má garantované stop loosy na píp přesně (což má možná i CMS - má, či nemá ?). U CMS se mi zase líbí její Visual Trader, jelikoš jsem se na něm učil a oblíbil si ho. (Nerad bych ho měnil :)). Tak Side, prosím, jestli by jsi mi mohl dát nějaké další impulsy a ulehčit moje rozhodnutí... :) Díky a hodně úspěchů Tobě a všem traderům přeje Martas.
P.s. Jestli máte také někdo jiný zajímavé připomínky, prosím také o ně, díky. :)
(tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To hamartas
Pro mini účty mi přijde téměř jedno zda Refco nebo CMS. Ve spreadech se téměř neliší (i když jak koukám má Refco na USD/JPY 4 body a na GBP/USD 5 pips - u CMS 3 resp. 4 body) www.refcofx.com/100k-accounts.html Páku má Refco 200:1, CMS 400:1. Podle mne nasbíralo Refco hodně zákazníku v době prvního umožnění vstupu menších investorů na trhy FX hlavně z USA, kteří na tenhle okamžik dychtivě čekali. Refco má tradici a je nepochybně největší. Preferuji ale CMS 1. pro jejich VT. S tím programem se dají dělat kouzla, existuje dobré mezinárodní fórum VT, včetně downloadu i tvorby vlastních AOS a oblíbil jsem si zkrátka VT, kterému jsem přišel na chuť (a pro začátečníky bez znalostí english - je to v češtině). 2. Jedu na standard účty a 2% úroků p.a. je pro mne taky dost zajímavé (u Refca to není a každý dolar dobrý, kolega jede v trochu větším stylu a jak říká - mít nebo nemít 2,3 tis. dolarů ročně navíc prakticky za nic, je taky fajn..:-). A pokud někdo "pracuje" s většími objemy peněz, jako on a má další konto třeba ve Švýcarsku, pozná časem i další výhody, ale o tom se tady šířit raději nebudu..:-). 3. mám dobré zkušenosti s převodem peněz, včetně nějakých "bonbónků" od jejich agenta v podobě novinek např. v AOS nebo TA (do minulého týdne jsem prakticky nic nevěděl o MFI) a navíc jsem se seznámil přes maily s dost lidma z USA,Kanady, Austrálie, kteří mají na FX nepochybné úspěchy a s VT nějakou dobu pracují a prakticky je to živí, ti mne dost obohatili a i naučili.. :)
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ohladom spreadov na tom nie je zle Oanda, ale jej interface sa s VT neda ani porovnat. Oanda ziada 600 USD mesacne za API, pricom na VT je free. Ale ak nechces prilis komplikovane automatizovane obchodovanie, tak je Oanda to naj.
Naviac mozes robit obchody uz od 1 USD a je uplne zadarmo.
Asi by som si aj tak zvolil, kvoli moznosti optimalizovat svoj obchodny system, VT, cize CMS, ale v robote mi ho firewall nepovoli :(
Takze stale fungujem na Oande.

FYI: EUR-USD :1.5 pip, GPB-USD: 3 pip, USD-JPY: 2 pip atd.......

www.oanda.com

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

To Bohush

Ahoj, tak jak se daří s real money u forex.com? Funguje to nebo jsou nějaké problémy? Taky o této firmě přemýšlím. Nemáš náhodou přeloženou smlouvu a formulář pro daňaře v USA: W-8BEN? Zkoušels už převod peněz zpět? Platí se zde nějaké poplatky za převod nebo jsou nějaká omezení? Jaké doklady potřebuješ, stačí scan a e-mail nebo kopie a poštou?

Díky moc za odpověď, držím palce a přeju hodně štěstí

Bambini


bohusch Napsal:
-------------------------------------------------------
> To Bambini,
> ja zatial testujem demo ucet asi dva mesiace, ucet
> s real money u Forex.com mam uz zalozeny uz asi
> dva tyzdne. ......

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

To SID,
Zdravím SIDe, rád bych se tě zeptal, poněvadž máš dlouhodobé zkušenosti se CMS.Odeslali jsme 16stránkovou smlouvu na CMS 12.08.2006 k p. NORRELI.Máme zájem o založení účtu v rámci společnosti s.r.o.Dosud nám nic nedošlo.Je to možný, aby to tak dlouho trvalo?Zástupce jsme se ptali, že je to v řešení.Že by na firmy byl brán jiný důraz? Dle informací tady z konfery založení účtu pro fyz.osobu trvalo 5 dnů.Díky za odpověď.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To Petrpfl
Pokud vím, tak nejen u CMS, ale i u jiných makléřů mají firemní účty trochu jiný a zvláštní režim registrace. Burza je, a samozřejmě i FX trhy, nejlepší pračka na peníze...Proto si každý makléře 10x prověří každou skutečnost o firmě a dnešní zákony v EU a v USA o praní peněz jsou dost přísné.. Běžné účty trvají pokud vím tak 3-5 pracovních dnů. Firemní účty jsou dobré pro firmy z offshore destinací a pokud máš někde nějakou offshore společnost, tak je to dobrý způsob, jak se vyhnout placení daní.. :)..Pokud chceš účet registrovat na domácí s.r.o., připadá mi to jako holý nesmysl. Proč na sebe zbytečně upozorňovat FU a další instutuce ? A proč zbytečně za rok, za dva odpovídat na otázky, kolik jste vydělali, kolik jste investovali a ještě to nakonec progresivně zdanit...Sorry, ale tento způsob registrace mi nepřipadá dvakrát rozumný..
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

×
×
  • Vytvořit...