Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Založení forex účtu


kalich

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,5k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Snažím se založit účet u CMS a krom jiného mi poslali tohle :

1.To assist us to better identify our clients, please provide a copy of a utility bill (gas, telephone, cable bill) as proof of residence.If you have access to a scaner, you may document and send it by email as attachment to my adress.......

Nechápu, k čemu jim mám posílat účet plynu?

2.Since you indicated an Introducing Broker, we have changed your status to "Referred Client". To confirm as a "Referred Client" status and the Introducing Broker terms, please log in to your Online Contract as a "Returning User", review a new agreement titled "Disclosure to Clients Introduced to CMS by Third Parties" , and place your initials at the bottom of the agreement.

Prosím o objasnění kdo tomu ruzumí, event. co je důvodem, že mám cosi vyplnit znuvu.

Díky za pomoc, Vlasta

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To trigor: Aha. No já jim to naskenovala a bylo to v pohodě. Jen v první části, kde se vyplňoval dotazník mi stále nechtěli uznat zaměstnání. Musela jsem to vyplňovat na čtyřikrát. Až mi pak jejich agent poradil, ať zkusím napsat manager v oblasti marketingu, že v Americe je manager každý, a to zabralo... Dalším problémem bylo, když mi otevřeli účet a zaslali login a heslo, že VT-trader mi hlásil, že heslo je neplatné. Opět následovalo asi 10 mailů do CMS, oni mě ujišťovali, že u nich je vše v pořádku, ale po dvou dnech se mi omluvili, že chyba byla u nich. Ale jinak spokojenost :-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...