Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Založení forex účtu


kalich

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,5k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

  • 2 týdny později...

Dobrý den,

měla bych otázečku ohledně založení účtu. Dnes jsem si zakládala live účet u firmy Alpari, již obchoduji na demu asi půl roku a nyní bych si chtěla otevřít na zkoušku účet s 300usd abych věděla jak mi to půjde live, pokud by mi to šlo, v budoucnu bych chtěla případně dodat nějaký kapitál a otevřít si standardní účet. Nicméně po vyplnění všech údajů, ankety a bankovního spojení mi bylo napsáno, že nesplňuji podmínky délky obchodování na fx trzích a že se mám prý ozvat za pár měsíců:-/ To jsem ještě neviděla...Docela mě to naštvalo, oni nabízejí otevření zkušebního mini účtu už za nějakých 200usd a je k tomu potřeba takových podmínek?!? To je fakt něco...a navíc chtějí kontakt na zaměstnavatele? 8-/
Chci se zeptat někoho kdo má s otevíráním účtů zkušenosti, zajímalo by mě, co se stane když tam zakroužkuju že mám zkušenosti třeba rok a víc a když nevyplním zaměstnavatele? Sice zaměstnaná jsem, ale nějak se mi nechce někam posílat takové blbosti které k obchodování nepotřebuju. Nebudou si to nějak všechno ověřovat?
No jsem z toho na prášky:-/

Děkuju, Andrea

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Andrea84,

bohužel, při zakládání účtu se musí kolikrát lhát a lhát, až hanba :-) .
Při zakládání účtu u IB musíte také lhát o svých zkušenostech (alespoň 1 rok zkušeností s futures apod.), většinou musíte lhát o svých příjmech (alespoň já jsem musel :-) ) atd.
K tomu zaměstnavateli je to celkem jednoduché, do kolonky jaký máte job zadejte, že pracujete na sebe (podnikáte).
Zkuste to za 14 dní znovu, když to neprojde, tak někde jinde....

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Hanzik, Honzin:

Děkuju, už jsem se bála že mi nikdo neodpoví, nebo třeba že jsem to špatně formulovala, byla jsem zrovna docela rozčilená...půl hodiny se s tím člověk piplá a pak nic :-)
No nic, stejně ještě možná zkusím najít jiného, výhodnějšího brokera než začnu vyplňovat, ještě uvidím, uvažovala jsem také nad Velocity. Ale díky, protentokrát určitě budu lhát ;o) Já měla jen obavy jestli to náhodou nebudou nějak ověřovat, třeba že by volali zaměstnavateli a tak:-)

Andrea

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...