Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Založení forex účtu


kalich

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,5k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Tak obchodujem s CMS viac ako rok - realne, a to čo si dovoluje tato spločnosť, presauje už všetky medze. Včera som mal order na cene 2,0211 objem 10 lot a CMS, ma otvorila pri 2,0248 a limit som mal na 2,0247 , kde ma samozrejme zatvorila so stratou 100 USD, čiže v reale ma pripravila o 3600 USD,,,
dnes order na 2,0262 objem 6 lotov a jasne CMS ma otvorila pri 2,0292 a toto obchodujem dennodenne , kde su tieto ich otvaračky uplne bežne a to nie je po 1x

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Re: Založení forex účtu
Vloženo uživatelem: MarekJanca
Datum: September 7, 2007 07:07PM
Statut uživatele:


Zvláštní, já u CMS obchoduju zprávy už rok a plnění jsem měl vždy na pip přesné.

tak tomu neverím že si mal plnenie vždy presne, ja obchodujem hocikde a hocikedy mam nastražene ordre , nikdy nie menej ako 6 lotov a takýmto spôsobom CMS mi ich otvara, a to pripomínam . že mam pomerne dosť veľký učet

Link to comment
Sdílet pomocí služby

omlouvám se, ale už mě to začíná s.át.Dostal jsem od CMS další email, že prý mám doplnit další kolonky - "Occupation" jsem podle vzoru, co jsem dostal vyplnil Business Activity (shodou okolností je to pravda), ale podle CMS je to nejasné.
"Nature of Business" jsem opět podle vzoru napsal Bussines a opět je to nedostatečný. Tak co tam mám napsat?

Normálně se žívím tím, že prodávám na východ protiraketové systémy Patriot, ale to bych jim asi těžko vysvětlil.

Ale vážně, je něco zaručeného,abych už měl pokoj a konečně mohl začít obchodovat?

Díky Vlasta

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To Hanzik...
U FXClub mozes kludne obchodovat s tymi 100 USD, bez odmedzenia aj s mikrolotmi. Hacik je v tom, ze si mozes vybrat iba to, co zarobis nad tych 100 USD. Podobne ako Marketiva, ale ta ponuka zadarmo iba 5 USD. Navyse FXClub je registrovany u NFA aj CFTC.
A co sa tyka toho free 500 USD uctu u CMS Bermuda, tak tam si clovek moze vybrat celu ciastku, ale az ked spravi obchody dokopy s 30 lotmi...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To Trigor:
1. Ucet plynu alebo vypis z banky chcu preto, aby si mohli overit tvoju adresu, kedze na pase a na vodicaku sa adresa neuvadza.
2. Pisu tam, ze si sa prihlasil ako "referred client", to znamena, ze si uviedol niekoho meno kto ta odporucil a zhrabne za teba prachy... Chcu od teba aby si sa znovu prihlasil na ich stranke a svojimi inicialami podpisal este jeden dokument, aby ten dotycny mohol za teba dostat peniaze.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...