Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Založení forex účtu


kalich

Doporučené příspěvky

trigor:
asi to taky šlo přes zprostředkovatelskou banku a ta to o cca 1 den protáhne. A jak psal Sid, pokud to odešlo z ČSOB v pondělí, tak to v N.Y. možná dostali ve středu (ale spíše až dnes). Zkus si zavolat na svoji pobočku a když budeš neústupný,tak Ti zjistí v jakém stavu je tvá platba (vím o čem mluvím) :o)

Tomáš

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 1,5k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Sid:

Tak to trvalo trochu dýl, než jsem se dostal k psaní (moc práce). Tedy jak už jsem psal, v sobotu jsem otevřel poštu a byl tam email, že mám otevřenej účet. Když jsem si to přečetl, stala se zajímavá věc (tedy pro mě). Celou dobu jsem se těšil až si live účet otevřu.Od doby co jsem poslal peníze jsem byl nervozní co s nima je a kdy už konečně dojdou.A pak si přečtu ten email a když mi došlo co tam je napsaný a co to znamená, úplně se mi podlomily nohy. Žádná radost, žádný nadšení, jen velká únava. Několikrát se tady mluvilo o tom, že trading je psychicky náročná věc, ale já zatím neobchoduju, jen jsem se dozvěděl, že mi otevřeli účet.Dneska jsem otevřel VT a přihlásil jsem se k live účtu a žádný problém jsem neměl, - sice jsem neobchodoval, na to nebyl čas a ani ty trhy nebyly nic moc, ale ta sobota mě zcela odrovnala.

Tady bych rád řekl ještě jednu věc.Od poloviny listopadu loňského roku jsem na těchto stránkách každý den, přečetl jsem téměř všechno a něco i několikrát.To co jsem se tady dozvěděl zcela změnilo můj pohled na trading. Je to neuvěřitelná pomoc, která zároveň každého soudného rychle postaví na pevnou zem a dá mu možnost pochopit, že ví že nic neví a musí se hódně učit. Z tohoto pohledu mi přijdou některé diskuze (příspěvky), naprosto nepochopitelné. viz. dnešek a "komentáře ........." . Když něco podobného čtu, nemám sílu se zapojit, to snad radši zavolám Avon lady. Co tím chci vlastně říct? Nic moc. Chci jen poděkovat.

Vlasta

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den.

Chci si založit účet u CMS.Zajímalo by mě,pokud se k tomu někdy dopracuji,jaké jsou poplatky za withdrawal (výběr peněz)?Všiml jsem si,že je tam nějaký formulář,který mám vyplnit,vytisknout a oskenovaný jim poslat na mejl.
Ještě bych rád věděl,jestli si společnost CMS nějak telefonicky ověřuje moji totožnost?(je tam políčko telefon,tak jen chci vědět jestli mi budou volat na potvrzení nebo tak něco?)

Děkuji.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím, zmiňujete se tady že u FX clubu se dá obchodovat už se 100$ ale já jsem tam všude našel že mi stačí jenom 10$ není to nějaký podraz ?? a co vůbec míníte o FX clubu obecně, je vhodný pro lidi kteří chtějí obchodovat s opravdu malými penězi ??
Díky

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Mám také choutky na založení live účtu, nicméně si nějak nemůžu vybrat. Když jsem začal s FX tak nějakou náhodou jsem se dostal k Alpari a MT4. Zdají se mi dobré spready, páka je sice jen 1:100, ale pro začátek na mini loty....
Chtěl bych se zeptat jak je to s gumovym spreadem a obecně se seriozností. Na tyto příspěvky jsem tu zatím moc nenarazil.
Dnes jsem otevřel demo IBFX a 15 pips na GBP/USD mě docela odrovnalo. Sice to za půl hodiny spadlo na 5 pips, ale hlídat sebe a ještě brokera...

Na druhou stranu si říkám, že až začnu obchodovat standartní loty, tak páka 1:100 asi není ta nejlepší volba...

Proc nemuže být broker s pevným spreadem na hlavních párech (2 - 3 pips), s MT4 a VT zároven a několika ověřenýma referenecema:-/

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den všichni...
čtu si podrobně a několikrát téma - Jak založit účet u CMS - a postrádám souhrnné informace.
Prosím, napište někdo vše popořadě, nějak v tom tápu a nemám informace.

1. Např chci poslat 1000 USD
2. co to stojí u nác - přibližně
3. co stojí vedení účtu tam, kolik si strhnou a strhávají
4. jak lehce/těžce lze peníze zasílat zpátky k sobě domů
5. jaké jsou poplatky při převodu peněz zpátky tam a u nás
ev. ještě nějaké info další, na které jsem ani nepomyslel. Třeba zkušenosti jiných, nebo rada od Sida

Moc děkuji Luděk


Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...