Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Založení forex účtu


kalich

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,5k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Zdravím,

mám čistě začátečnické dotazy:

Pokud byl použil jednu ze 4- hodinových metod, pak musím, kvůli získání profitu podržet pozici i 2-3 dny. Jak to mám ve Forexu udělat? Dočetl jsem se, že za ca. 48 hodin se pozice ruší (???). Je třeba z pozice vystoupit a založit novou?

Další můj dotaz se týká založení účtu. Mohl by mi někdo dát dobrý tip na společnost (2-3 pips/ 1 obchod), u které bych mohl obchodovat pomocí MT4? Prostě zavedenou, spolehlivou firmu? Ocenil bych odpovědi opřené o vlastní zkušenosti.

Děkuji.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to challenger:
"Pokud byl použil jednu ze 4- hodinových metod, pak musím, kvůli získání profitu podržet pozici i 2-3 dny. Jak to mám ve Forexu udělat? Dočetl jsem se, že za ca. 48 hodin se pozice ruší (???). Je třeba z pozice vystoupit a založit novou?"

nechces se zalozenim uctu jeste pockat? usetris si tim patrne penize....

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Challenger
pozici můžeš držet klidně déle, to že to otvíráš "na 4-hodinové metodě" nikdo neví, ty to nikde neuvádíš. Pro brokera jsi otevřel nebo zavřel pozici. Toho nezajímá jakou metodou obchoduješ. A jsou i poziční obchodníci, kteří drží pozice i řádově dny.
Jak píše Caba - pracuj na demo účtu a uvidíš. Připrav se na dlouhou destu. Nemyslím to ve zlém, fakt to není sranda a budeš se ještě dlouho učit, aby z toho "tekly peníze".
Ale je to krásné !!!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Nevedel som, kam to dať. InterbankFX štartuje FX Mini Challenge pre nových ale aj existujúcich klientov IBFX, ktorí majú u nich zriadený mini účet. Je to v podstate súťaž, kto spraví najviac % za mesiac na svojom live účte. Treba sa zaregistrovať na stránke IBFX, menu Contest, kde sú uvedené aj podmienky súťaže. Ak som to správne pochopil, tak súťaž nemá časové obmedzenie, t.j. každý mesiac sa vyhodnocuje. Ceny sú celkom pekné:
1st $3,000.00
2nd $1,500.00
3rd $750.00
4th $500.00
5th $250.00

Tak čo, ideme im rozbiť bank? :-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

anfield
Sorry, ale ty mi s těmi otázkami připadáš, jako by jsi přišel odněkud z pískoviště - vyřídí to v pondělí?..co tam mám vepsat?...kolik ti je ?..Když nemáš pas ani řidičák a je ti podle mého odhadu cca 16-17 let, tak máš holt smůlu a pár let si počkej - a mezitím cvič na demu...
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...