Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Založení forex účtu


kalich

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,5k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Posilam pozdrav novackum i ostrilenym vlkum. Ja se porad radim do kategorie jedna, mym snem byt i kategorii dva a jak vic projizdim Financnika a hlavne jeho diskuze, myslim ze je to vyborny pomocny projekt na teto ceste. Muj dotaz smeruje na vyber FX brokera, nejsem sice jeste tak daleko, ale rad se koukam do grafu, rad koukam co delaji s grafy fundamenty a az zacnu papertrading a pozdeji live chtel bych uz mit program do krve zabehnuty... ;-) Mozna je to divny pristup vybirat Brokera nazacatku cesty, ale jestli divny pristup prekousnete, muzete mi poradit? Pouzival jsem do ted MetaTrader od ceske XTB.cz a vim ze u tohoto programu chci zustat. Dlouho sem takto uvazoval i o XTB jako brokrovi, nema jen forex ale i nejake komodity atd., ale ty nejsou podminkou cim dal tim ve me roste presvedceny byt ciste zamereny na FX. Spreed XTB se pohybuje 3-6 na hlavni menove pary, ucet se da otevrit snadno, mluvi s vami Cesky a poplatky za prevod penez z CZ uctu na CZ ucet by nemeli byt, pripadne minimalni. Vcera sem ale na FXstreet narazil na spoustu jinych Brokeru s mnohem lepsimi Spready 2-3 max. 4 body na hlavni menove pary. www.migfx.ch/no_cache/en/trading-with-mig/faq/index.html Tato spolecnost ma i muj oblibeny MetaTrader. Maji ale poplatky za prevod z Svycarske banky do nasi, urcene castkou prevodu, coz by se ale castce usetrene na Spreadu zdaleka vyrovnat nemelo. Minus je slozitejsi vyrizovani s overovanim dokumentu a samozrejmne Anglictina. Clovek by rekl ze kdyz se dlouhodobeji nachazim na uzemi Irska, ze jazyk nebude problem, presto se na vyrizovani techto zalezitosti v Anglicitine v neosobnim styku prilis necejtim. Vzhledem k tomu ze v Irsku mam take otevreny ucet, zkusim se podivat po nejakem Brokrovi co ma pobocku tady nebo v Londyne potom osobni vyrizeni bych jiste preferoval. Domu se sice dostanu, ale v Cechach asi Brokera jako zde nenajdu. Co vybrat z toho mozstvi Brokerskych spolecnosti na trhu, s dobrymi podminkami. Ale kdo je spolehlivy, komu muzu verit, jestli mi v jejich stanovach neutece nejaka informace, kterou neprelozim spravne, jak to bude s pripadnymi poplatky za prevod penez, toho se trochu bojim. Mozna mi nekdo doporuci venovat se Live grafum v Metatraderu, ktery je da se rict moji jedinou podminkou a az potom najit finalniho Brokera. K Live je jeste dlouha cesta a Anglictina by se mi zlepsit mela i v teto oblasti. Presto ocenim jakekoliv rady, pripadne zkusenosti se dvema vyse zminenymi spolecnostmi nebo nejakymi jinymi.

Na zaver pridam omluvu za tak dlouhy prispevek, asi spoustu odpovedi na moje otazky najdu i tady v jinych vlaknech, ale v hlave se mi to toci a potreboval jsem to ze sebe dostat primo. Moc dekuji serveru financnik, za tento projekt a prispevatelum sem, ze ho podporuji a pripadne podpori nejakou radou i me..

D.K.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dnes mi přišel e-mail ze CMS s potvrzením o otevření live účtu. V e-mailu byl i link na přihlašovací údaje - login a heslo. Toto bohužel nefunguje. Agentka ze CMS mi poslala nové univerzální heslo, ale i toto bohužel vůbec nefunguje. Vždy mi to hodí hlášku špatné heslo nebo login. Vše jsem stokrát zkontrolovala, přihlašovat se zkoušeli i mí známí, abych si byla jistá, že třeba nepíšu špatné číslo apod. Ale vše bezúspěšně. Zkoušela jsem i různé verze VT traderu. Nemáte někdo podobný problém? Díky moc!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

X-etra
bota bude někde asi jinde a banální...Loginuješ se nejprve malým písmem cms, pak pomlčka a číslo tvého účtu. (třeba cms-77777). Napíšeš heslo, přesně jak je zadáno, pozor na Caps Lock i na záměny písmenek Y a Z na klávesnici - a hlavně zadej live - ne demo na které jsi byla asi zvyklá...Pokud ani to nefunguje, znovu přeinstalovat na novou verzi VT.
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Přesně to jsem zkoušela, cms-5 místné číslo. Heslo 1000x zkontrolováno - velká malá písmena. Caps lock taky. Live je samozřejmě zadáno. Přeinstalovala jsem verzi z 1.8.5.2 na 1.8.3 a pořád nic. Posílala jsem jim i nasnímanou obrazovku, kdybych třeba napsala login špatně, ale pořád nic. Už si nevím rady a oni asi taky ne :-( Pro jistotu jsem to i z toho linku kopírovala, abych se nepřepsala, ale ani to nepomohlo.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Demo jede bez problémů. Párkrát se mi za ten rok stalo, že jsem napsala špatně heslo v demu, to jsem opravila a šlo to bez problémů a na druhý pokus jsem se vždy přihlásila. Tady tomu vůbec nerozumím, proč to nejde, kor, když to tam vše zkopíruju. :S Zkoušeli to tam napsat i další dva lidi a to už by byla moc velká náhoda, aby se nám to alespoň na jeden pokus nepovedlo. Není třeba chyba v nastavení portu? U toho live se tam dá nastavit IP adresa: vtlive.fxserver.com, http port 80. Ale to asi tím nebude.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...