Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Založení forex účtu


kalich

Doporučené příspěvky

ilavsky Napsal:
-------------------------------------------------------
> jaaaj to som netusil taku skratku,prepac
> a ked mi pomozu otvorit ucet u CMS, a ja neviem
> ani slovo anglicky a zaovolaju mi amici,co
> urobim????ci to pojde vcetko cez CIKO???


Tak to nezvedej ja to taky nikdy nezvedal a vse ok.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...
  • Odpovědí 1,5k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

  • 2 týdny později...

kounak: minimum nemaji, na forech jsem dokonce cetl ze jsou lidi co fundujou na zkousku ucet treba peti dolary :D

Jeste muj dotaz pro fundovani uctu na Oande:
Chci se zeptat jaky by byl nejlevnejsi zpusob platby-moznosti pro nonUS deposity jsou Wire transfer a Paypal. Na paypal jsem zatim moc chvaly necetl, musim se jeste dopatrat k poplatkum, ale tak me zajima jestli jsou pro wire transfer vyhodnejsi podminky nez u bank(od 200kc) nebo Financial (fixnich 250Kc). Vim ze existuje jeste nejaky Paypay, jen nevim jestli provadi Wire transfer ktery pro Oandu potrebuju. Pokud znate neco dalsiho, budu vdecny za info, diky

Link to comment
Sdílet pomocí služby

kounak Napsal:
-------------------------------------------------------
> A jeste ta oanda existuje jen v internetove
> verzi?? ne na stažení???Předem děkuji


Ke stazeni je jejich aplikace FX Desktop, kterou muzes narozdil od internetove aplikace spustit vicekrat(napr. pro spravu vice uctu soucasne)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to kounak:
minimum pro live je 1 USD,pamatuji-li si to dobře.Při páce 50:1 a obchodování s mikroloty potřebuješ na margin 30USD ( pro nastavení "mikrolotů" uvedeš v Default Order Size 1000 Units ).Já začal se 100 USD.
Oanda pracuje pouze jako javovské aplikace, nic není nutno instalovat a mužeš obchodovat z libovolného počítače s internetovým připojením (doporučené minimum je Pentium 300MHz a 64M paměti )

to Kingie
bohužel s Paypal nemam zkušenost, použil jsem bankovní převod, KB si účtovala 200 Kč a JPMorgan 20USD

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...