Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Založení forex účtu


kalich

Doporučené příspěvky

To Kingie

Bank swift tak jak jsi uvedl chasdefx(Pobocka Morgan Chase banky ve frankfurtu )
Zasilas penize do Londyna pres pobocku ve Frankfurtu ( je to diky tomu,ze konto je fundovano v Eurech)-Jmeno banky JP Morgan Chase,London ,Swift je primo pro pobocku banky ve Velke Britanii.
Takze jelikoz zasilas penize v Eurech ,musish,jak jsem jiz napsal transferovat penize pres frankfurt.Proto 2x swift !!

Dale vyplnis "beneficiary" :Oanda corporation
Iban : abcdef cislo
pod FXtrade account holder name :Tvoje jmeno
Fxtrade account number :Tvoje cislo konta

Predpokladam ,ze jsi prave otevrel v Oanda ucet .V tom pripade do Account number pripis "new account"
Neposilej penize dokud jsi jeste z Oanda nedostal konfirmujici email !!
Informace jsem overil primo na Oanda a jejich webu a foru.

Hodne stesti a uspesnych trejdu !!



(tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 1,5k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Kingie Napsal:
-------------------------------------------------------
> Ke stazeni je jejich aplikace FX Desktop, kterou
> muzes narozdil od internetove aplikace spustit
> vicekrat(napr. pro spravu vice uctu soucasne)
>


to Kingie
Tohle mě zaujalo a tak jsem prolezl celou Oanda ale FX Desktop jsem nikde nenašel. Mohl bys dát link. Dík

Link to comment
Sdílet pomocí služby

ty jo tak jsem posilal penize do oandy (eur ucet, OUR)
posilal jsem 500 EUR
a nauctovali mi 750 CZK na poplatcich (eBanka)
je to normalni?

v ceniku pisou 1% z castky, min 300 Kc + vylohy ostatnich bank
je mozny, ze by "vylohy ostatnich bank" byly 450 CZK?

neni mozny to poslat primo do toho londyna nejak a usetrit?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Felix Napsal:
-------------------------------------------------------
> Viděl jsem zde na foru zmínky o společnosti Financial, která převadí za 250Kč, ale bližší zkušenosti s nima nemám

Já jsem přes ně již 2x posílal peníze k IB. Vždycky rychle a levně, takže spokojenost. Nejdříve je potřeba s nimi uzavřít mandátní smlouvu (ověřené podpisy, poslat faxem nebo oscanované). Ta smlouva platí stále. To mi trvalo asi 1-2 dny. Vlastní převod peněz trval asi 3 dny. A platil jsem asi těch 250Kč. Prostě minimum v porovnání s ostatními bankami.

Ve financial už mají předvyplněné převodní příkazy pro IB a MBTrading se všemi těmi "složitostmi", takže je vše v pořádku a jednoduché.

[bold]Mohu s klidným svědomím doporučit. [/bold]

Link to comment
Sdílet pomocí služby

ad posilani EUR do oandy
na oanda foru resej (bohuzel nesmim uvest odkaz) ze prej se ty penize maj posilat v evrope PRIMO na IBAN te londynske banky
prej ty jejich instrukce jsou stary

cili teoreticky by to (mohlo) bejt i levnejsi

ja sem to poslal podle tech jejich starejch instrukci, uz je to tyden a jeste tam ty penize nemam
(ale taky jsem zapomnel uvest New account poznamku, mam tam jen moje jmeno a cislo uctu)

hele kolik to normalne trva dni? (dotaz hlavne pro Czechdaytrader)?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

banana Napsal:
-------------------------------------------------------
> Kingie Napsal:
> --------------------------------------------------
> -----
> > Ke stazeni je jejich aplikace FX Desktop,
> kterou
> > muzes narozdil od internetove aplikace
> spustit
> > vicekrat(napr. pro spravu vice uctu
> soucasne)
> >
>
>
> to Kingie
> Tohle mě zaujalo a tak jsem prolezl celou Oanda
> ale FX Desktop jsem nikde nenašel. Mohl bys dát
> link. Dík
>
> gazza

fxlabs.oanda.com/cgi/fxlabs.pl

2salsero
Pri prichozim prevodu pry nic nestrhavaji, kdyz je prevod v Evropskem hospodarskem prostoru. Ale kde je pravda se teprve dozvim...pokud je to zaslano pres Frankfurt, mozna si neco uctuji tam..dalsi moznost je ze pokud clovek napise adresu prijemce do USA, berou to jako prevod ven z EU. A posledni moznost-vycuranost tve banky, pokud si strhava za OUR transakci i kdyz nejsou naklady navic. Tyhle informace jsem ruzne nasel na forech, takze posilam rovnou smer Londyn, SHA transakce
Co se tyka prevodu pres financial, bylo mi na Oande receno ze ucet musi byt na me jmeno v pripade prevodu obema smery, coz v pripade Financial neni mozne.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Zdravím tradery,
mám otázku-založil jsem si u CMS demo účet a obchoduji s marginem 250 USD za jeden lot, je možno založit také minidemoúčet? Pokud ne tak alespoň napište jaký margin by byl u demo účtu za jeden lot použit? je to 50 USD??? díky za odpověď a přeji štastný lov

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...