Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Premarketovy kanal s 1. Role Reversal


jkr

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 301
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

To jkr:

Dobry den,

zaujal me indikator jtEconNews, ktery jste o nekolik stran zpet v tomto vlakne dal do prilohy. Ten odkaz je nefunkcni. Pokousel jsem se indikator ziskat i na foru NJ, ale nebyl jsem schopen ho najit. Urcite je chyba nekde zhruba 40 cm nad klavesnici. Muzete mi, prosim vas, poradit? Byl bych moc vdecny, indikator vypada velmi zajimave.

Dekuji, Karel

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dne 20.11. nebyl žádný platný signál, přesto bych chtěl zmínit situaci, kdy v 15:44 trh vyšplhal až na high večerní seance. Čekal jsem ,že se utvoří Hammer a bude platný signál. Přestože se hammer neutvořil, měl jsem veliké cukání tento obchod vzít, protože před tímto signálem byl výrazný pohyb. (A stačilo změnit Rangeframe a byl by i Hammer) :) Trh se doopravdy otočil a nabral prudký směr mnou typovaným směrem. Profit targetový swing sice nebyl dosažen, ale Jkr používá pravidlo, že požaduje maximální profit 500 dolarů a v tomto případě by toto pravidlo bylo více než moudré. Posudte sami ! Pokud k tomu máte co říci, tak prosím učinte. Dege, Jkr, Lucínku.

11454

Link to comment
Sdílet pomocí služby

MC: Ty bys potřeboval vzít skutečné "hammer" a vytlouci s ním ty hammery z hlavy.
To, co jsi prezentoval, je krásný odraz od S/R, která se tam zdá (alespoň podle toho kousku screenu) být.
Zapomeň už jednou pro vždy na hammer na RB grafech, jednak to je hvězda a ne kladivo a druhak na RB grafu prostě postrádá tenhle pattern smysl.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

MC:
Já tuto situaci obchodovala, ale podle signálu ze svého systému až po překročení mnou vyznačené S/R na 582,9 (takže už po dost velkém pohybu dolů). Jenže to trh už neměl sílu jít pro více než 120 USD. Tak v pátek jen BE+1 (na tomto obchodě).

Hi premarketu jsem měla vyznačen na cca 584,5 (nemám otevřen NJ), takže jsem ho vyhodnotila jako neplatný.
P.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dege mám na tebe jednu prosbičku.
Nakonec mi to nedalo a udělal jsem dnes backtest Jkr systému za měsíc září 2009.
Chtěl bych se zeptat jestli jsi září také testla a jestli by jsi mi případně řekla s jakým výsledkem.
Protože jsem dostal jediný signál 10.9.2009 v 15:39 Double bottom a ten skončil Stoplossem.
Chtěl bych prosím jenom vědět jestli září bylo takto slabý měsíc a nebo jsem už naprostý antitalent a idiot :(
Ps: Dnešní seanci okomentuji zítra, protože mám data o 15 hodin opožděné.
Přeji mnoho úspěchů
Tomáš

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Také zdravím, k páteční situaci: - high PRM 585,5, low 577,8 - bez obchodu, v 15:45 přišel odraz od High PRM, ale také bych ho neobchodoval kvůli absenci hammeru. Lucínku, od počátku jsem také pochyboval o významu Hammeru na RB, ale musím uznat, že v průběhu backtestu jsem tímto způsobem odfiltroval veliké množství potenciálně ztrátových obchodů (a samozřejmě několik profitovýc :-) ). Prozatím se hodlám tohoto přístupu držet, protože je více mechanický a jednodužší na rozhodování... Jak už jsem psal, na backtestu se pracuje, čísla uvedu. Dnešní high PRM 592,3, low 584,8 - opět zcela bez obchodu, i když ten silný pohyb UP jsem očekával (při pohledu na delší historii trhu), zkrátka nebylo kde naskočit. MC, backtest za září nemám, ale rád se podělím o výsledky, až budou.. Zatím jsem viděl sérii cca 10ti dnů bez vstupního signálu, ovšem v těchto dnech trh často nabídl alespoň nějaký obchod do trendu. Jakmile příjdou dny bez trendu, většinou příjdou signály dle OS od jkr.

11486

Link to comment
Sdílet pomocí služby

MC: Mám dodělaný backtest do cca poloviny září. Zítra bych backtest měla dodělat snad až do konce října. Takže bych dala výsledky nejen za září, ale i za celý rok (YTD). Prosím vydrž ještě den.

Jinak nevím proč, ale jak psal jkr, tak červenec i srpen byl opravdu velmi špatný. Dokonce bych řekla, že tyto měsíc trh fungoval podle naprosto jiných pravidel a že zde nefungovala žádná pravidla, která se předcházející měsíce docela osvědčila.

P.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dnes jsem už 3. den v řadě chybovala a tak jsem pro dnešek už skončila. Pátek a pondělí byly krásné UP trendy, ale já nedostala kvůli svému pravidlu vstup na cross swing planý signál. Tak jsem "zběsile" hledala další možný vstup, až jsem je v obou dnech našla. Jenže příliš pozdě a chybně.

Takže krásný profit od začátku listopadu jsem povážlivě zmenšila. Dnes jsem vstupovala do obchodování s tím, že ztrátu musím dohnat. A jak to dopadlo??? Jak jinak, než že jsem celý profit za listopad vynulovala a ještě jsem něco málo v mínusu.

A přitom šlo ve všech třech dnech jen o moje chyby. Jestli tohle má být jen příprava, tak jsem zvědavá na realitu až budu v trhu live :S

Jinak dnes DB na Lo PRM 591,5. Jenže nebyl prostor pro PT alespoň 200 USD.

Tak já jdu Tomáši dělat ten backtest za září.

P.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...