Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k článku: Jak efektivně dokumentovat procesy tradingu


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 41
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Taky jsem tak uvažoval. Samotný One Note stojí 700 a to je v poměru k celé office dost. Takže jsem zlegalizoval celou Office. Pokud na obchodním PC nebude Office, tak by kontrola měla být ok. Co je komu do toho, na čem píšu líbesbrífy. Snad se nemýlím, ale k podnikání není nutná komerční licence Office.
Jinak mi trochu vadí, že obsah složky onenote nelze snadno přenášet jako obyčejné dokumenty. Už při zakládání nového bloku je třeba zadat ,jestli bude na sdíleném úložišti (ale jde to i později).
Líbí se mi ale snadný export do .docx, .pdf apod., libovolné přizpůsobení a rozvržení dokumentu a také to, že rozpracovaný dokument nemusím ukládat a když ho zavřu, otevře se ni na stejném místě.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

inak by mohol niekoho zaujimat ze je zdarma na stiahnutie dostupny office 2010 (zatial len beta) ktory obsahuje aj OneNote 2010. tato verzia je fukncna tusim do oct 2010.

one note 2010 ma vela vylepseni ktore mi v 2007 chybali ako:
- jednoduche vytvaranie podstranok + viac urovni podstranok (3)
- vylepsene formatovanie nadpisov
- lepsie vyhladavanie
- velmi dobre spravene 'ribon' rozhranie (to je to menu z novych wordov co vsetci neznasaju, ale tu je super)
+ kopec ineho .. ( blogs.msdn.com/david_rasmussen/archive/2009/07/15/onenote-2010-what-s-new-for-you.aspx )

treba vyskusat, ja som sa donho zamiloval :)
stiahnut sa da tu:
www.microsoft.com/office/2010/en/default.aspx

PS: aby ste mohli vyuzivat nove funckie treba konvertovat format s 2007 do 2010.
www.lytebyte.com/2009/08/05/how-to-convert-onenote-format-from-2007-to-2010-and-vice-versa/

PS2: superkriticke OneNote subory sa este neodporucaju uchovavat v 2010 formate, aj ked zatial som sa nestretol so ziadnym problemom.

P

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

×
×
  • Vytvořit...