Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Indikátory a obchodní systémy II


Doporučené příspěvky

hooky,
tak sme na tom podobne, tiez zatial testujem. Jedine cim som si to trochu upravil su pivoty na zaklade ktorych si rano sledujem smer. To znamena ak je signal long a cena je nad PP, tak cakam na vstup long, inak obchod neberem a pri short opacne. Vysledky ma zatial uspokojuju (65% uspesnost) preto tomu chcem venovat maximum a este sa zdokonalovat pri zakreslovani S/R. Tak nech sa ti dari :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 314
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

osobne pouzivam 1D a 1H TF. Zakreslujem S/R a sledujem paterny ktore sa na nich tvoria, obchodujem vsetky tri jeho paterny, ale najviac mi sedi PIN a INbar. Zatial sa snazim vstupovat len do trendu a tiez zakreslujem trendove ciary ako ty. Obchodujem len Londyn, preto spravim tak v priemere jeden obchod za den a to je pre mna idealne, nemusim byt stale prilepeny na monitore.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

trh sledujem hlavne doobeda od 9:00 do 12:00, potom pre mna den konci. Obchodujem EUR/USD a obcas GBP/USD, ak v tomto case nieje signal, cakam do dalsieho dna a neznasilnujem to a ak je, vstupim do obchodu a necham to tak . Casom chcem prejst na denne grafy a takto sa cvicim v trpezlivosti :), grafy mozu byt ako droga ak si clovek neda pozor, tak sklzne do permanentneho obchodovania a to je uz len krocik od vymazania uctu. Preto nemam rad minutove TF, tam je tych moznosti na "dobry" vstup pozehnane. Ako som uz spomenul, zatial nie som ziadny profik, ale dal som si za ciel na trhoch zarabat a nie stale klikat a travit vsetok cas pred monitorom :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj,
chtel bych se zeptat jestli je mozne stejne nastaveni indikatoru pouzivat na ruznych casovych pasmech, myslim tim stejne nastaveni uzivat na 1, 10, 30 min, nebo 1,2 hodiny a take na dny a nebo jestli je nutne na kazde casove pasmo nastavit individualne . Nevim jestli by stejne nastaveni mohlo fungovat pri otevreni marketu stejne dobre jako na klidnem marketu ? Vsem kteri mi neco napovi predem dekuji.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Roman Trader je to tak jak píše kviido. Ale pokud myslíš jak bude fungovat stejná perioda indikátoru vzhledem k různým TF a tím pádem k signálům, tak to už je na tobě. To musíš vychytat sám, každému vyhovuje něco jiného, Tradeři co třeba používají stejný indikátor tak každý na něm může vidět úplně něco jiného. Já osobně třeba používám rsi 14 na 1M na 5M i na 15M, ale to neznamená, že někdo jinej nepoužívá rsi s jinýma periodama. Musíš si to vše ochytat a okoukat a zjistit co ti vlastně vyhovuje. Moc jsem tě nepotěšil, že jo.... :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Používám RSI 14 výhradně při hledání divergencí a skrytých divergencí na majors párech. Skryté používám jako nástup do trendu na M1 někdy na M5 a divergence na 15M. Není to sice žádnej zázrak, pořád ladím SL a systém výběru profitů. Ale je to to nejlepší co jsem potkal, jednoduché a hlavně lepší jak všechny indikátory dohromady.
Ale s tím samozřejmě sdílím svůj dojem, někomu sedí úplně něco jinýho.
Diskuse na tohle téma je aktuálně na www.financnik.cz/forum/read.php?23,171247,185548#msg-185548
(tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

RomanTrader Napsal:
-------------------------------------------------------
> Diky za odpoved Kvido a Forexucen
>
> Pro Forexucen , v TOS muzes do grafu hodit
> kterykoliv indikator , take muzes vlozit nekolik
> indikatoru do jednoho okna mimo graf a nebo mit
> osobne kazdy indikator mimo graf

Ešte jeden príklad, ktorý je dosť málo známy. Na TF M15 máš napríklad MA 20 a chceš rovnakú krivku na M5. M5 je trikrát kratší čas, ako M15. Tak na M5 dáš MA 20x3 = MA 60. Potom máš na M5 krivku MA 20 z TF M15.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...