Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Indikátory a obchodní systémy II


Doporučené příspěvky

Tommyso
Aby se smál smajlík, musí být povolen na dvou místech, jednak na horní liště "Zapnout strategie" a potom na grafu s AOS F7 - Obecné - Umožnit obchodování.

Pokud ti nejde otevřít AOS nebo Indikátor v metaeditoru, podívej se, zda k němu existuje *.mq4.
Některé možná budeš mít jen s koncovkou *.ex4 - ty jsou už zkompilované a nedají se editovat

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 týdny později...
  • Odpovědí 314
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

JE tu prosím niekto, kto mi poradí ako dostanem Woodies CCI Indikátor v tejto podobe do svojej obchodnej platformy MT4 prosím? Našiel som hodne indikátorov, ktoré boli v neuplnej podobe. Kedže nie som programátor potreboval by som lopatisticky vysvetliť, čo a ako robiť, aby som platformu videl rovnako alebo podobne... :S vopred dakujem za akukolvek radu vsetkým"!!

14227

Link to comment
Sdílet pomocí služby

@ japapatramtara

Omluv mou pozdní reakci, hledal jsem způsob jakým eliminovat nevhodné vstupy pro daný způsob obchodů. A ty byly špatné, pokud bylo ATR či ADX vysoké. Sice stačil jeden z ukazatelů vysoký, ale od oka při určité kombinaci už nastával problém. Na druhou stranu jsem se posunul o rok zpět a tam už tolik tyto dva ukazatele nepomáhali eliminovat špatné vstupy a hranice, kterou bych použil pro neobchodování by ve výsledku zbytečně moc omezovala současné vstupování do pozice.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

pokud po tom mauro (AFX :)) chceš to co psals, nastav ho takto

StopLoss.Pips=0;
TakeProfit.Pips=0;
Trail.Pips=0;
Trail.Starts.After.BreakEven=true;
extern int Move.To.BreakEven.at.pips=9; touto hodnotou říkáš, kdy se posun má aktivovat. tzn. na 9 pispsech zisku
extern int Move.To.BreakEven.Lock.pips=1; touto hodnotou říkáš, kam se má posunout, tzn. v tomto případě na jeden pips do plusu
extern int Move.Trail.Every.xx.Pips=0;
extern bool Use.ADR.for.SL.pips=false;
extern double tsl.divisor=0.40;

abych to shrnul, pokud to budeš mít takto, tak při zisku 9 pips, se tvůj SL posune na plus 1 pips. Tím jak si ty hodnoty přenastavíš, se to bude chovat.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...