Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Indikátory a obchodní systémy II


Doporučené příspěvky

to markon:

ahoj, chcel by som sa ta opytat na tvoj blog, ktory si vytvoril./marketorders.blogspot/ Dnes sa prestali tie grafy updatovat. Asi to bude tym, ze oanda pozmenila www stranky. Vela ludi tvoj blog vyuzivalo aspon co ja poznam, bolo to pekne prehladne na tvojom blogu. Hladal som zdroj a nasiel som ho fxtrade.oanda.com/analysis/forex-order-book#EUR/USD. Zmenili update tych grafoch na celu hodinu plus graficky to zmenili. Chcem sa ta pytat, ci by si sa nemohol nato pozriet, ci to pojde opat na tvojom blogu alebo now to uz nechas tak. diky

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...
  • Odpovědí 314
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

No nevim jak to tu funguje ale ta cenzura je tu hrozna a hlavne to hrozne zdrzuje. Napisu prispevek a ten se zobrazi as druhy den a nebo vubec , vcera sem vlozil Indikator a posleze obrazek indikator se obevil ale obrazek ne , tak ze nevim jestli komunikace timhle zpusobem je to nejlepsi pro tenhle servr. K tomu Indikatoru , je pro jakykoli dvojpar a ukazuje zda se od sebe vzdaluji ci se priblizuji , pouziva se na statistickou arbitrage a je to muj vytvor .Jeste na nem stale pracuji ,to co sm sem vlozil vcera je zatim posledni verze , jeho citlivost se nastavuje tim poslednim cislem (nasobek) v nastavovaci uvodni tabulce, zakladni nastaveni je pro mini konto od IBFX. Zde jeste prikladam obrazek.

14601

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to tritom

Na IBFX (5 decimal) plně funkční, díky za dobrej tip.

Příklad použití:
Po vstupu do obchodu ihned nastaví zvolený SL, TP, při dosažení určitého počtu pips (např +4), posune SL na BE (breakeven)+1 a současně uzavře půl pozice. Obchod již nemůže být ztrátový a polovina pozice jede na plný TP ....



Link to comment
Sdílet pomocí služby

Lookylook, tritom
chcem vás poprosiť o pomoc s konkrétnym nastavením Multi purpose trade manager. Implicitne to nemá robiť nič, tak by som len potreboval uviesť názov premenných a hodnoty aké treba zadať pre nasledujúci prípad: Moja platforma má na EURUSD 5 desatinných miest, nastavenie by malo platiť pre všetky páry, aj s Yenom. Potrebujem navoliť SL=-40 pips, PT=60 pips. Malo by to otvoriť pozíciu 0,2 lotu. Po dosiahnutí 20 pips by to malo zatvoriť polovicu pozície, teda 0,1 lotu a u druhej polovice pozície posunúť SL na -20 pips. (Najlepšie by bolo, keby SL a PT pridalo hneď aj čakajúcej objednávke, ale to asi nebude možné.)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

Zdarec tradeři. Mám na Vás otázku. Doufám že jsem na správném vlákně. Obchoduji real, jsem konečně 3 měsíce stabilně profitabilní. Zajímá mě prosím kolik pips děláte měsíčně na jednom páru, nezajímá mě kolik peněz, nebo Váš MM, jen jednoduše kolik pips jste v plusu na páru a hlavně Váš profit factor. Můžete i přidat jestli jste intraday, nebo swing. Já jsem totiž se svým faktorem na hodnotě 1.55
Tohle není žádnej zázrak, ale já jsem za to šťastný. Neznám žádného full time tradera, prostě nemám se s kým porovnat ve smyslu co je dobrý a co ne. Samozřejmě cokoliv nad hodnotu 1 je dobrý, ale zajímá mě jaké mám rezervy.
Prosím o odpověď hlavně obchodníky s reálným účtem a reálnými výsledky. Hodnoty z dema jsou absolutně k ničemu. Se svým systémem jsem dělal desítky procent měsíčně s profit factorem nad 2. Měl jsem nastaven i velmi tvrdý MM. Na reálu to šlo o polovinu dolů, tak proto prosím live obchodníky. Jsem zaregistrovaný krátce, ale čtu si Vás asi rok. Díky za příspěvky.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

pohodajaz:
Já nechci bejt hnidopich, ale nevidím smysl v tom, aby se profitabilní trader ptal na takový věci :) To jako myslíš, že když ti řeknu, že mám průměrně měsíčně 2500pips, že to vypovídá něco o tvých rezervách? Já teda myslim že rozhodně ne. A jestli faktorem myslíš RRR, tak to mám třeba já u svých obchodů někde na hranici 0,8. Doporučuju nic moc neporovnávat :) pokud vyděláváš, tak si to užívej, brzy to pomine :) jinak ty hodnoty co jsem psal, jsou tak nějak zhruba pravdivé.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dík za reakci. Já vím že se to takhle nedá srovnávat, je mi to jasný, já jen chci vědět jak jsou na tom full time. A tedy 2500 pips na pár, to je až neuvěřitelný... no klobouk dolů. profit factorem jsem myslel poměr zisku a ztráty za měsíc. RRR je poměr risku, poměr dejme tomu SL:TP na 1 obchod, no ne?
Každopádně dík za odpověď

Link to comment
Sdílet pomocí služby

já si nemyslím, že by se na to nemohl zeptat. A nevidím důvod proč se o tom nebavit. No a profit faktor je taky myslím jasně daný terminus technicus. Znamená to poměr zisků ke ztrátám, nikoliv RRR.

Takže pokud mohu mluvit za sebe, můj PF z ID je někde kolem 1,2-1,3. Úspěšnost kolem 58%. Měsíční příjem pips se hodně liší, ale řekněme něco kolem 200 pips. A mám taky ještě dost co zlepšovat.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...