Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Indikátory a obchodní systémy II


Doporučené příspěvky

no pěkně děkuju, ale jednak je to v EX4, takže nejde editovat ani se do něho podívat. Takže bezpředmětný. Jediný co se mi podařilo je upravit tento signál, který zobrazuje šipku ale na každé svíci, potřeboval pouze jednu šipku na té svíci, na které dojde k překřížení nulové linky a ostatní svíce bez šipky. Dokázal by to někdo upravit? donkarlito Napsal: ------------------------------------------------------- > Mám jen indi, kde se vyjádří šipkou křížení dvou > ema

14861

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 314
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

no kdyby to pro mě problém nebyl, tak to sem nedávám. A na indikátoru to samozřejmě vidím i bez brýlí, ale pro backtest a pro EA to podřebuju dostat do toho indikátoru. Díky za pomoc, kdyby nebyla nutná, nežádal bych. Takže prosím o trošku schovívavosti...

Volf Napsal:
-------------------------------------------------------
> to je takový problém dát tam podmínku, že na
> předchozí svíci to bylo pod nulou a nyní je to nad
> nulou? BTW, ono to není na tom indikátoru vidět
> bez šipky?


Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...
  • 2 months later...

Pánové máte někdo zkušenosti se Statistickou arbitráží na Forexu ?
Tomáš pořádá kurz, takže to nebude od věci. Možná by si to zasloužilo samostatné vlákno, kdyby se někdo chtěl připojit, rád se podělím o zkušenosti, zahraničních vláken je několik, tady na Finančníkovi ve Forexu jsem hledal marně.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Side.
Tvůj článek jsem četl také, myslím že jsem přečet za poslední měsíc všechno, co se dalo na českém netu najít ohledně korelací, arbitráží, hedgingu na Forexu.
A začal jsem hledat i anglicky a našel toto:www.forexfactory.com/showthread.php?t=160912
myslím, že na webu je to nejobsáhlejší (co jsem našel) pojednání o této technice. A stejně jako píšeš ty, není třeba nic sledovat (technická analýza), jedná se o čistě statistickou metodu.
Já jsem zkoušel jak pozitivní, tak i negativní korelaci a po přečtení všech 190 (+-) stránek mám na několika demech puštěné některé systémy popisované ve cotovaném vlákně.
Vesměs to funguje, občas se tam vyskytnou zádrhele - že zavře např. jen jeden z dvojice a pak se starám o druhý pár ručně, ale beru to jako daň za jinak podle mě funkční a použitelný systém.
Myslel jsem si, že pokud bychom (tak jako ti "cizinci") dali víc hlav dohromady, mohli bychom s tím hnout víc dopředu.
"Víc děr, víc syslů, Víc hlav víc smyslů".
Pokud se nikdo nechytne, budu na tom hloubat samostatně dál, já v tom vidím potenciál a líbí se mi to.
Souhlasím s tebou, že na webu je spousta blábolů a i na www.forexfactory.com je fůra nepoužitelných vláken. Tohle mezi ně (myslím) nepatří.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

zdravím, EA z tých stránok mám nahodený na deme pár dní nonstop. V piatok mi to dosť veľký prepad poslal do mínusu, ale bádam ďalej s nastavením a voľbou párov. Myslím, že to stojí za pozornosť. Nevieš, kde by som to mohol nahodiť nonstop za malý peniaz? Nejaký hosting, alebo tak nejako.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

kviido Napsal:
-------------------------------------------------------
> ...
> Nevieš, kde by som to mohol nahodiť nonstop za
> malý peniaz? Nejaký hosting, alebo tak nejako.

Pozri sa na Commercial Network Services. Slušný Virtual Desktop for Traders máš za USD 30. Výhodou je, že poskytujú služby pre traderov. To znamená, že pokiaľ to nie je nevyhnutné tak nerobia údržbu/nereštartujú server počas obchodných hodín a podobne.

J.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

to freeman11: Já pomocí jeho přístupu obchoduju na denních grafech ale pouze paper. Mě se ten přístup taky líbí je to jednoduchý a i celkem logický ale nejsem si jistej jestli tenhle přístup bude pro mě :) je pro mě težký posuzovat jestli tenhle pinbar je pin a jestli je na kvalitnim místě. Zjistil sem že si dycky najdu něco proč ho vzít když budu chtít. Ať už to je kulatý číslo, S/R, Fib nebo klouzavej průměr.Možná je to otázka hlavně citu :). Obchoduju jenom majors páry a snažim se brát ty nejlepší setupy. Ale určitě stojí zato tenhle přístup sledovat :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...