Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Komentáře a tipy k vývoji měnových párů


Sid

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 4,5k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

To namodro
Consumer Credit toť otázka... Předpoklad expertů 5 bil. a na Yahoo optimistické prógnózy 8 bil. Ale protože se mi dnes zdá, že se euro podezřela plácá kolem PP a ani "middle" úrovně nebyly u R, ani u S trvale proraženy, zkusím entry na Sell u prvního S na 1,1940 (entry tak kolem 1,1935 a SL pro sichr na 1,1965). Spíše se připravuji na pátek a na obchodní bilanci, doufám, že vývoj a předpoklad dopadne alespoň stejně jako minulý pátek.. Uvidíme.. :)
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím všechny, tak se mi dnes podařilo díky tomu jenu zacelit ztráty , za minulý týden jsem byl z mého 600 dolarového účtu založeného před 14 dny v mínusu 250 uS, a dnes převážně díky 3 minilotům na GBP/JPY jsem dnešní den zakončil poprvé v plusu a jsem na 800 US. Kdybych u posledního minilotu nechal větší pohyb pro SL, mohlo to být ještě lepší. Přitom mám pocit že 30 US které volím pro SL je docela maximum, více bych se už bál. Takže jak vidno vše funguje tak jak má. Zkouším raději hodinové a delší grafy pro TA neboť mám pocit že to není takový tlak na čas a člověk má čas vše pořádně promyslet a naplánovat. Přeji všem ať Vám to jede správným směrem.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To Lisakus
Gratulace ! Pokud počítám dobře, šel si ze ztráty 350 dolarů do zisku 550 dolarů (+200 dolarů od počátku obchodování).
Tlak na čas u grafů 60 min.+ je sice menší, ale "čas" může pracovat někdy i proti tobě..

To Namodro
Povolená statistická odchylka na Yahoo.. :)..Dnes už se to asi nehne, ruším entry a jdu na kafe..

SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Obchodní bilance pátek 10.2.2006
Po dnech absence jakýchkoliv důležitých zpráv nastává změna a s ní schodek obchodní bilance. Euro se plácá již čtvrtý den v nezvykle úzkém pásmu 1,1950-1,2 a je na 99% jisté, že dnes toto pásmo opustí. Všeobecné předpoklady hovoří o možná nižším schodku, než jaký experti předpokládají (nejčastěji se uvádí schodek mezi -64 bil. - -65 bil., za minulé období -64,2 bil.). Někteří experti hovoří "jen" o mínus 63 bil. Hranice S/R jsou vzhledem k neutrálnímu vývoji posledních dnů poměrně úzké (cca 1,1950-1,2015). Pokud bude schodek nižší než předpoklad, vezme hranice prvního S 1,1950 za své a troufám si říct, že bude směle atakovat i 1,19. Pořád je tady ve hře ještě navíc, jedno další možné zvýšení úrokových sazeb. Pokud ale schodek přesáhne výrazněji hranici -65 bil. je to dost vážné varování pro investory, a možný příslib pro lepší vývoj eura - pak hranice 1,2015 a další odpor kolem 1,2050 se bude otřásat v základech. Ve stejnou dobu bude zveřejněna i kanadská obchodní bilance (předpoklad - přebytek +7 bil.). Optimální bude naskočit do obchodu tak do půl hodiny po zprávách, kdy už bude asi jasný vývoj na euro (a kontiunálně s ním i na cable a franku) a svést se na výraznějším pohybu, který prakticky celý týden absentoval. I když střednědobé a dlouhodobé analýzy hovoří o vzestupu eura v horizontu 2-3 měsíců, dnes podle mne tento obrat ještě nenastane. GL všem a hodně pips na dané trend vlně !
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To Dzink
Ve vztahu k euro, cable a franku nemá samozřejmě CAD takovou vazbu a CAD jako typicky "komoditní" měna si to rozdává většinou jen s USD. Ve vztahu k jiným měnám je to jen otázka vyrovnání křížových kurzů mezi CAD,USD a tím třetím vzadu. Bylo to myšleno (obchodní bilance v Kanadě) jen ve vztahu USD-CAD. Za poslední dva dny ztratil USD k CAD přes 100 bodů a pokud se ještě budou dnes navzájem prolínat dvě totožné zprávy a ve stejný okmažik bude to hodně zajímavé.. :)
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...