Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Komentáře a tipy k vývoji měnových párů


Sid

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 4,5k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Tezko rict :) Na 2050 vidim rezistenci, pokud to doleze az tam. Kazdopadne by to mohl ovlivnit i treasury budget.
Me pripada, ze nalada je porad vuci dolaru optimisticka, tohle ze trh povazuje za spis prehanku. Uvidime. Kazdopadne pockam, az se udela nejaky rozumny range (jestli se teda udela), a pak teprve budu hledat bod pro vystup, posouvat stopku a podobny ritualni tanecky :))

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Jedna dobrá rada: nyní všichni ti velcí horečně počítají, kolik mají v měnách, kolik v dluhopisech a kolik v ropě a zlatu, nastane menší útlum a pokud to dobře spočítají nastane další vlna prodej/nákup u těch velkých..trh bude pár minut všeobecně stagnovat, protože velcí tahouni budou chvíli absentovat...
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dzink: přesně, moc náročný...použil jsem dnes AOS na S/R a při průrazu R jsem přikupoval po jednom lotě na Middle a po dvou na velkých R, už jsem ale třetinu pozic uzavřel, včetně CAD - čert nikdy nespí, zvláště na FX...i když pořád čekám druhou vlnu a přiblížení k dalšímu R... Stopku bych dal klidně u eura na 1,2 nebo pips pod ní...Spíše mne zajímá další vývoj u cable, ten nástup byl až moc raketový...V pět to balím a jdu si zaházet s koulemi ( s těmi dírami).. :)
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...