Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Komentáře a tipy k vývoji měnových párů


Sid

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 4,5k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

zrovna to prochazim a hledam. Ale - kde nic tu nic.
Poslednim krokem banky bylo snizeni o 0,25% na soucasnych 4,5%. Pripada mi, ze trh ocekava dalsi snizeni IR o cca 0,5% (postupem casu). Udaje o politice banky maji byt prilozene k tomu reportu o inflaci.
Takze to nebude zas tak jednoduchy, zalezi na tom, jak to budou interpretovat oni a co naznaci do budoucna. Rekl bych, ze trh nebude tak reagovat na to konkretni inflacni cislo, ale na komentar centralni banky jako takovy :P

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tak to bylo entry jako vyšité a pěkně hnusné...(zpráva BoE asi příjemná pro libru) na prvním entry na Sell ztráta 70 pips (díky dvěma lotům se SL na 35 bodů) a pak to člověk zachraňuje meziskokem na opačné pozice...Brrr....Dávám SL na 1,7370 - Limit na 1,74 a dnes už raději čekám na BB.. :) SID

880

Link to comment
Sdílet pomocí služby

nějak podobně 1 entry sel se SL na -30, a entry na buy jsem měl docela vysoko a než sem s nimi hnul níže tak už to bylo u nich takže příště to musím lépe promyslet. A měl jsem takové cukání neš to začlo je snížit ze 1,7360 o trochu níže jenže pak jsem na to zapoměl. alespoň že nejsem v minusu i malý plus poslouží.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To je vždy ošidnost dvou zpráv následujících po sobě v krátkém úseku... První zprávy špatné pro libru, ale bez pohybu a spekuloval jsem se, že zpráva BoE bude horší a v kumulaci s předchozí zprávou bude cable zralý na výraznější short...Jak vidět nebyl.. :)
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Mimochodem - mate nastaveny nejaky filtry na Reuters zpravy? Je tam moznost User defined news topics, ale maximalne 3. Obcas mi pripada, ze by to chtelo ty zpravy trosku profiltrovat, aby se jich nezobrazovalo v danou chvili tolik. Nebo aspon zvesit pocet zprav, ktery se v tom okne defaultne zobrazujou (ale to nevim jak, to mozna ani nejde). Je docela blby ve stresu hledat jednu z tech konkretnich zprav a furt prehazovat na Older headlines a zpatky
Jestli to mate nekdo poreseny, dejte vedet, docela by me to zajimalo ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...