Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k článku: Život tradera v Algarve: report #2 - příprava na trading


Doporučené příspěvky

Zdravím všechny,

připojuji se k diskuzi ohledně akciových spreadů (AS). Mám dotaz na.

1/ Tomáše Nesnídala:
Plánujete školení ak AS na 2.polovinu tohoto roku?

2/ iMiru
Díky za příspěvek k AS. Vidím, že s e v tom sám vzděláváš, poradil bys mi, kde můžu získat/naučit se podobné inforamce jako ty?

Moc děkuju za odpovědi

GG

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 34
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Dobrý den,

opravdu nechci ohledně akciových spreadů zde zatím dělat jakékoliv další plány, informace, atd. Jak už jsem několikrát zmínil, v tuto chvíli mě čeká spuštění live obchodů, pak teprve s Petrem uvidíme, co a jak - je teprve nutno vše řádně ověřit v praxi. Pokud se funkčnost v praxi potvrdí tak, jak předpokládáme, začneme se teprve na finančníkovi tomuto tématu věnovat - o konkrétní formě jsme zatím neuvažovali. Takže trpělivost :-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Gordone.

Myslím že jsem zdroje uváděl. Nechci/neměl bych uvádět konkrétní linky, ale na stránkách Woodieho, thinkorswim, shadowtrader.net lze vše najít. Hledej výraz Pairs trading. Pokud máš aplikaci TOS pak je tam seminář s Woodiem, případně s Peterem Reznickem (shadowtrader).

Pro denní sledování párů je nejideálnější P. Reznicek. Věnuje se všemu velmi podrobně a trpělivě vysvětluje základy a ukazuje realizované vzorové obchody. Každý seminář je na cca 1 hod, navíc vydal i pěkný manuál - odkaz je v demo ukázkách newsletteru shadowtrader pairs (ve většině seminářích se o manuálu zmiňuje).

Mira

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 10 months later...

V zaveru sveho uvodniku se Tomas sveril se svou hrdosti na ceskou komunitu traderu... Tak to mam podobny pocit, kdyz koukam na home page BracketTrader com a mapku navstevnikuuu Po precisleni nasich zapadnich sousedu jsme v zavesu za us a ca.. Nasinec by rekl wow :) Take nasi slovensti kolegove se neulivaji.. jiste, je to jen Bracket, ale protoze mu masteruje IB, tak to ma pro mne dobry vypovidaci naboj. Jen tak dal at se nam dari vespolek !!

15076

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...