Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k článku: Finančníkův osobní poradce psychologie obchodování (5) : chci odejít z práce a začít obchodovat


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 81
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

> davidoff77

Ja sam jsem z ceska pred dlouhou dobou vypadl, takze te od toho nechci odrazovat :). Ale zeptam se na jednu vec - rikas, ze mas finance na rok zivota. Kolik mas pak jeste penez na obchodovani (jak jsi psal ten slusny kapital)? Nechces obchodovat s penezi, ktery mas na ten rok zivota, ze ne? :)

Jinak jestli je mozny vydelat 1500 euro mesicne? Na to se tezko odpovida, protoze jsou lidi, kteri to s prehledem dokazali a jsou lidi, kteri se neudrzi ani na nule. Ale pokud na to budes mit cas kazdej den celej den a bude te to bavit, tak bys mohl urazit velkej kus cesty. Ja u toho sedim jenom po vecerech a taky se to hybe kupredu. Samozrejme hodne zalezi na velikosti uctu. Ono neni to stejny snazit se vydelat 1500 euro mesicne z 5ti tisicovyho a z 50ti tisicovyho kapitalu...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

gizmo:
Samozrejme ze finance na rok zivota jsou oddeleny od vstupniho kapitalu :) A jeste s nejakou rezervou na nejaky backup plan. Neboj, nejsem ekonomicky truhlik :)
Venovat se tomu chci denne co to da. Bavi me to hodne, rano si ctu u snidane, vecer pred spanim. Pritelkyne rika, ze kdyz sleduju grafy, tak vypadam jak zhypnotizovany :) Je fakt, ze me necim hrozne fascinuji, asi je to dobre.
A chapu ze je rozdil v zakladnim kapitalu. Jak rikam, i kdyby to nebyla ta castka 1500,- ale byl videt pozitivni trend, tak se to da nejak akceptovat.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

gizmo:

No tak ja bych zase rad ale trochu civilizovanou zemi :) A kvuli pritelkyni nekde pobliz more. Navic je vice duvodu pro Spanelsko, ktere se k tradingu nevztahuji. A krom toho vseho, tak nejak se nam porad dostava znameni, ze je Spanelsko spravna volba :D Ona ta zeme neni obecne financne narocna a navic diky krizi se da smlouvat :)
A diky za upozorneni na clanek, je to dalsi signal, ze delam dobre ;) Nektere nazory Petra a Tomase si prectu pozdeji nez napadnou me, takze si myslim, ze je muj cil a cesta spravna.
Mimochodem, uz striham metr do odjezdu a tesim se cim dal vic ;) To se nechlubim, pisu to jako inspiraci a motivaci :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

> davidoff77

To verim, ze se tesis. Ja jsem chtel do zahranici vypadnout od stredni skoly a kdyz prisla moznost, nevahal jsem ani sekundu (a je fakt, ze tehdy jsem nebral na nikoho ohledy, proste jsem se sbalil a odjel). Jel jsem puvodne na 3-mesicni sluzebni cestu, ale uz jsem se z ni nikdy nevratil :). Ted uz ziju 6 a pul roku ve swajzu a lidi se me ptaji, jestli se nechci vratit do Ceska. Ale kdykoliv o tom zacnu premyslet, tak me hned napadne "co bych tam delal?" :) Do CR jezdim rad, protoze vidim rodinu a kamose, takze je to vzdycky takova nonstop kalba, ale kdybych v tom prostredi zil, tak bych asi vubec nic neudelal... Takze drzim palce, at se ve Spanelsku dari!

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...