Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Visual Trading 1.6


Spajk

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Pokial viem peniaze sa tam posielaju bankovym prevodom a to navyse z uctu, ktory nesie rovnaky nazov ako je meno klienta - to znamena ze sa neda poslat z ineho uctu. Funguje to aj naopak da sa vyberat iba na ucty / je jedno kde su /, krore maju rovnyky nazov ako klient. napr. Jano Mrkvicka ale na ucet ktory sa vola Jano Mrkvicka-potraviny ti nic neposlu ani na meno napr. manzelky len ta to bude stat poplatky a USD sa pekne krasne vratia spat. Ak ma niekto ine skusenosti nech napise.

obs

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To Doman
Nevím zda už CMS nabízí službu PayPal, já to dělám vše přes bankovní účet, ale peníze můžeš kdykoliv vybírat a přidávat, podle libosti, proč by ne.. :). A účet a jméno chtějí asi vědět kvůli možné pračce, co když jsi terorista nebo Ládínek. :)
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

No o tom paypalu tam pisou ;), takze jestli to dobre chapu tak MINI a REGULAR jsou vlastne spojene jen se to rozlišuje tím, kolik dávam lotů do pozice?? 0,1-mini , 1-regular?
Jak se ve VT nastavuje financni paka? Ona je vzdy na 400??
A k cemu je pri otevíraní pozice ten druhy radek?? "traders range"
DEKUJU moc vam vsem za vase skvele odpovedi na moje hloupe dotazy :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

VT TRADER verze 1.7.8 Beta Testing

Na stránkách VT fóra se objevila nabídka na testování nové verze VT 1.7.8, podle toho co se tam píše, obsahuje nová verze pro beta testing několik zajímavých úprav, z nichž se mi nejvíce zamlouvá možnost zobrazení až 5000 barů (svíček v každém min. grafu). Více info na: vtsystems.com/en/beta/registration , kde si můžete uvedenou verzi stáhnout a je tam zároveň i přihlašovací formulář k této verzi. Při stahování nové verze doporučuji vprogramu doplnit za VTTrader název beta. Konkrétní novinky k VT 1.7.8 jsou na VT fóru: > Visual Trading Systems User Forums > VTTRADER BETA PROGRAM > VTTRADER BETA SOFTWARE VERSION RELEASES
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

zdravím pouze jeden teoretický dotaz, pokud zadám entry buy na hodnotu např. na hodnotu 1.6242 a ono se to koupí na hodnotě 1.6218 je to pouze nějáká výjimka, nebo se to stává ve VT častěji, mám pocit že se mi včera téže odpálili Entry přesto nebyla mnou zvolená cena dosažena. Dříve se to nestávalo. Mám přeinstalovat VT? díky lisakus

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...