Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Visual Trading 1.6


Spajk

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

To Momo :

to mas nejake divne ... ak si bol skutocne short a potom si zadal buy tak sa ti mala pozicia zavriet. Pokial sa ti zavrela ale otvorila sa ti druha tak si omylom zadal buy dvojnasobku otvorenej short. A ak ti ostaostala otvorena aj short aj buy tak si omylom zaskrtnul Hedge. Potom je uz jedina moznost a to je chyba v programe.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

tak bezva už to všechno funguje a uzavírám pozici z grafu,tak mi to vyhovuje nejlíp,ale mám ještě jeden problém...nějak mi nefunguje rámeček"otevřené pozice pro učet"..prostě zůstává prázdnej i když mám evidentně otevřený pozice min.dvě....poradíte mi někdo???díky....

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Chcem sa opýtať na založenie noveho učtu v CMS . Pracujem na živom učte cez VT. Chcem si založiť nový učet na ktorý si chcem presúvat zarobené prostriedky, lebo mať ho ako rezervu na posilnenie terajšieho účtu. Je možne peniaze presúvať medzi účtami bez posielania prikazu do USA? Poradte. Ďakujem

Link to comment
Sdílet pomocí služby

neumim si předtavit,že bych tam měl skutečný peníze,že by nešlo o demo a v momentě jako dneska dopoledne,když jsem si otevřel dvě pozice,to prostě spadne a prej-server je dočasně nepřístupný,zkuste později....no už to zkoušim pár hodin a nic....kdyby nešlo o demo asi bych vyskočil z kůže zrovna když maj v usa zveřejnit statistiku zaměstnanosti.... :(

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ber to jako ponaučení. Při vstupu do obchodu okamžitě musíš zadat stop loss a profit limit který bys měl mít již určený než uzavřeš obchod. O nutnosti stop lossu je to tady zlatým písmem psáno jako pravidlo číslo 1. Když během obchodu usoudíš, že jsi ho neurčil správně tak si ho prostě posuneš na novou hodnotu. Jinak už nefungují ani webové stránky??
Doufejme, že je to jen technická závada. (viz. Refco?)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To danielk33

U CMS mozes mat kolko chces staci vyplnit dodatok ku zmluve a mas. Prevod medzi tymito uctami je bezlatny a je na to jeden formular - vlastne je to klasicky vyberovy formular ale vypisujes jeho dolu cast. Vypises, vytlacis, podises, odscanujes a posles spat na mail account@........

Vsetko na ich stranke.

obs.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...